Nasze osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2022/2023
III Radomski Zlot Gitarowy
Radom 29, 30 listopada, 01 grudnia 2022r.

II miejsce w grupie I
Antoni Garbacz - uczeń klasy 4 OSM I st.
nauczyciel - Zbigniew Woźny

III miejsce w grupie I
Maciej Ożarowski - uczeń klasy 3 OSM I st.
nauczyciel - Zbigniew Woźny

Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Radomia
Radom 2022
 
Justyna Maślanka - uczennica klasy VI OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

Sandra Kocyk - uczennica VI klasy SM II st.
nauczyciel - Anna Włodarska – Szetela

Robert Kwiędacz - uczeń klasy VI OSM IIst. 
nauczyciel - Paweł Kwaśny 

IV Konkurs Skrzypcowy Muzyki Polskiej im. Wandy Wiłkomirskiej
Częstochowa 10 listopada 2022 r.

wyróżnienie grupa I 
Weronika Majdańska - uczennica kl V OSM I st.
Nauczyciel - Wojciech Dąbek

IV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Witold Rowicki in memoriam” 
dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia
Żywiec 26-28 października  2022 r.
 
III Miejsce
Patryk Bylinka - uczeń II klasy OSM I st.
Nauczyciel - Wiesław Bednarz

ROK SZKOLNY 2021/2022
III International Online Instrumental Performance Competition 
Vienna 2022.
 
II Nagroda
Patryk Bylinka - uczeń I klasy OSM I st. 
Nauczyciel - Wiesław Bednarz 

World Grand Prix International Music Contest 2022 sezon 2
Londyn, 21 czerwca 2022

Grand Prize & True Art Music Artust Award
Excellent Technique Award 
First Prize "Young Artist" (age 14 - 17)

Wiktoria Perzyńska - uczennica kl II OSM II st
Nauczyciel - Wojciech Dąbek

Ogólnopolski Konkurs Muzyczny w ramach Festiwalu  Młodego Wirtuoza wersja on-line
Bydgoszcz, czerwiec 2022 

I miejsce  grupa D
Wiktoria Perzyńska - uczennica kl II OSM IIst
Nauczyciel - Wojciech Dąbek

13th WORLD OPEN ONLINE CLARINET COMPETITION 2022
20.06.2022r.

I Miejsce kategoria VIII
Zuzanna Krasowska - uczennica klasy II SM II st.
Nauczyciel - Marta Dziuba

I Miejsce kategoria VIII
Antonina Wróblewska - uczennica klasy II OSM II st.
Nauczyciel - Marta Dziuba

II Miejsce kategoria VIII
Piotr Kowalski - uczeń klasy III SM I st. mł.
Nauczyciel - Marta Dziuba

VIII Ogólnopolski  Konkurs „ Miniatura Wiolonczelowa im. Leona Szymłowskiego”
Warszawa,  11-12 czerwca 2022r.

II miejsce (grupa II)
Helena Jaworek - uczennica kl. II OSM I st.
Nauczyciel -  Ewa Kucypera

III miejsce (grupa II) 
Franciszka Maszerowska -  uczennica kl. III OSM I st.
Nauczyciel -  Ewa Kucypera

XXVI Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej
Lipsko 10 czerwca 2022 r.

GRAND PRIX – zespół wokalny w skład którego wchodzą:
Wiktoria Maciejewska - uczennica kl. 6 OSM II st.
Maria Dziemba - uczennica kl. 4 OSM II st.
Maria Kurzawa - uczennica kl. 6 OSM II st.
Patrycja Mosionek - uczennica kl. 6 SM II st
Nauczyciel -  Piotr Markowski

II miejsce kat. zespoły wokalne szkoły ponadpodstawowe 
Tercet w skład którego wchodzi 
Zofia Socha - uczennica kl. 4 OSM II st.
Nauczyciel - Piotr Markowski

Wyróżnienie kat. soliści 12-15 lat
Judyta Gregorczyk - uczennica kl. 7 OSM Ist.
Nauczyciel - Piotr Markowski

V Warszawski Festiwal "Miniatura muzyczna na instrumenty dęte drewniane i blaszane" edycja on-line
Warszawa 1 maja-10 czerwca 2022

III miejsce grupa III
Franciszek Maksymiuk - uczeń kl. IV OSM Ist.
Nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Literacki na małą formę poetycką – haiku – „17 sylab o wolności” 
Radom, czerwiec 2022 

Wyróżnienie
Oliwia Tarabasz - uczennica kl. IA OSM II st.
Nauczyciel - Tomasz Molga

IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Jak Wieniawski"
Lublin 3-5 czerwca 2022

IV miejsce  grupa A
Szymon Budziszewski- uczeń kl III OSM I st
Nauczyciel - Wojciech Dąbek

II Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy
Kozienice, 02 czerwca 2022 roku

II miejsce w kategorii I
Wiktor Adach - kl. II a OSM I stopnia
Nauczyciel -  Grzegorz Murdza

wyróżnienie w kategorii II
Róża Jastrzębska - kl. III OSM I stopnia
Nauczyciel - Tomasz Strzelczyk

III miejsce w kategorii V
Mikołaj Wójcik - kl. II SM II stopnia
Nauczyciel - Tomasz Strzelczyk

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyczne Obrazy"
Radom, 27-28.05.2022 r.

Wyróżnienie I stopnia grupa I
Amelia Sułecka - uczennica kl. II a OSM I st.
Nauczyciel - Wioletta Drab

Wyróżnienie II stopnia grupa I
Stefania Starnawska - kl. II b OSM I st.
Nauczyciel - Monika Molga -Piątek

2 miejsce grupa II 
Nagroda za najlepsze wykonanie utworu ilustracyjnego
Mieszko Piątek - klasa IV b OSM I st.
Nauczyciel - Paweł Filipiak

Wyróżnienie I stopnia grupa II 
Marina Wąsala - kl. III b OSM I st.
Nauczyciel - Monika Molga -Piątek

Wyróżnienie I stopnia grupa II
Aleksandra Klimek -  kl.IV OSM I st.
Nauczyciel – Renata  Bednarczyk 

Wyróżnienie I stopnia grupa IV
Wiktoria Berak - kl. I b OSM II st.
Nauczyciel - Izabela Hołub

International Festival „Mexican Carnival” 
Meksyk 30.05.2022 r. 

1 miejsce - kategoria 17-18 lat
Zuzanna Łukawska (klarnet) & Justyna Maślanka (fortepian) - uczennice klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Jacek Anyszek 

IX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Twórców 
"Kardynał Stefan Wyszyński patron ważnych spraw" 
Radom, 30 maja 2022r.

I miejsce 
Olga Baćmaga - uczennica klasy 8 OSM I st. 
Nauczyciel - Monika Szostak

International Youth Music Competitions
CLASSICAL MUSIC International Competition
Atlanta (USA), maj 2022 r.

2 nagroda / Second Prize
Ada Biernacka – uczennica klasy III SM II st. 
nauczyciel - Ewa Paciorek

I Mazowiecki Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych On-line 
Płońsk, 23 maja 2022r.

II miejsce w kategoria III
Jakub Sieczka - uczeń kl. V OSM II st.
Nauczyciel - Marcin Buliński

Wyróżnienie w kategoria III
Jakub Dąbrowski - uczeń kl. IV OSM IIst.
Nauczyciel - Marcin Buliński

VAYA International Festivals (online)
Wiosna 2022r 

I miejsce w kategorii Kompozytorów Romantycznych i Impresjonistycznych
Alicja Rychlicka - uczennica kl. III śr. SM 
nauczyciel - Joanna Popek 

I miejsce w kategorii Kompozytorów XX i XXI wieku 
Alicja Rychlicka - uczennica kl. III śr. SM 
nauczyciel - Joanna Popek 

De Girard International Young Pianists Competition
Żyrardów, 20-22 maj 2022 r.

1 miejsce - grupa II
Jakub Staniszewski - uczeń klasy 1A OSM IIst.
Nauczyciel - Joanna Ławrynowicz

Ogólnopolski Konkurs „20 spojrzeń na Karola Szymanowskiego”
Kraków, 21 maja 2022 r.

Wyróżnienie
Antonina Kolanek - uczennica kl.II OSM II st
Nauczyciel – Ewa Gęga - Osowska

II Ogólnopolski Konkurs "Co młodym w duszy gra?" 
Ruda Śląska, 19-21 maja 2022

I miejsce (kat.B, grupa II)

Maria Łukaszewicz - uczennica kl. IV cyklu dziecięcego
Nauczyciel - Maria Wojutyńska 

VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH INDYWIDUALNOŚCI MUZYCZNYCH
Sierpc 17 maja 2022 roku

III miejsce w grupie 1
Amelia Sułecka - uczennica kl. II a OSM I st.
Nauczyciel - Wioletta Drab

XIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Ireny Rolanowskiej
Kraków 15.05.2022

II Miejsce grupa II
Marta Kinga Choraczyńska - kl. III OSM II st.
Nauczyciel - Rafał Hołub

Europejski Konkurs Pianistyczny 
Polska 15.05.2022 r.

1 miejsce - kategoria 17-19lat
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

XXIX Poznański Konkurs Instrumentów Dętych im. prof. Mieczysława Koczorowskiego
Poznań 07 maja 2022r.

III miejsce w grupie 4
Karol Kaca - uczeń kl. V OGSM II st.
Nauczyciel - Marcin Buliński

Wyróżnienie w grupie 4
Jakub Sieczka  - uczeń kl. V OGSM IIst.
Nauczyciel - Marcin Buliński

Wyróżnienie w grupie 4
Jakub Dąbrowski - uczeń kl. IV OGSM IIst.
Nauczyciel - Marcin Buliński

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2022
Kraków, 05.2022 r.
 
Wyróżnienie
Julia Kotkowska - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Gwidon Ciężarek

Wyróżnienie
Klaudia Smorongiewicz - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Gwidon Ciężarek

Wyróżnienie 
Alicja Dobrzańska - uczennica klasy 1 OSM II° 
Nauczyciel - Gustaw Ciężarek 

wyróżnienie
Tymon Filipiak - kl. III OSM II st.
Nauczyciel - Ireneusz Winiarski

XXVII Konkurs Muzyczno-Taneczny „Music-Dance” 
Kozienice 5 maja 2022 r. 

II miejsce  kat. śpiew solo 13-15 lat
Judyta Gregorczyk - uczennica kl.  7 OSM Ist.
nauczyciel - Piotr Markowski

II miejsce kat. zespoły i duety 16-19 lat 
Tercet w skład którego wchodzi:
Zofia Socha - uczennica kl. 4 OSM II st.
nauczyciel - Piotr Markowski

III miejsce kat. śpiew solo 16-19 lat
Zofia Socha - uczennica kl. 4 OSM II st.
nauczyciel - Piotr Markowski

International Piano Festival in Turkey
Istanbul (Turcja)  1-4.05.2022 r.

Grand Prix - kategoria do 20 lat
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

II Międzynarodowy Konkurs Muzyki Akordeonowej
Bielsko-Biała 29 kwietnia 2022r.

II miejsce w kategorii VI
Jakub Figura - uczeń kl. V OSM II st.
Nauczyciel - Tomasz Gieroń

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS
Kraków, kwiecień 2022 r.

2 nagroda - kategoria B, sekcja III 
Ada Biernacka – uczennica klasy III SM II st. 
nauczyciel - Ewa Paciorek

IMKA International Music Competition
Sarajewo (Bośnia i Hercegowina), 30.04.2022 r.

I MIEJSCE
Alicja Dobrzańska - uczennica klasy 1 OSM II° 
Nauczyciel - Gustaw Ciężarek 

I MIEJSCE
Klaudia Smorongiewicz - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Gwidon Ciężarek

I MIEJSCE
Julia Kotkowska - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Gwidon Ciężarek

Valencia Awards Music Competition
Walencja (Hiszpania), 04.2022 r.
 
I MIEJSCE
Klaudia Smorongiewicz - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Gwidon Ciężarek

XVI Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe
Żyrardów, 28-29 kwietnia 2022 r.

1 miejsce, grupa 1
Alicja Staniszewska - uczennica klasy 3a OSM I st.
nauczyciel - Anna Gocel 

VII Ogólnopolski Festiwal  Skrzypcowy w Kielcach 
Kielce 28.04.2022 r.

III miejsce, grupa II
Weronika Majdańska – uczennica  kl. IV OSM I st
nauczyciel - Wojciech Dąbek

wyróżnienie, grupa I 
Patryk Bylinka - uczeń kl. I OSM I st. 
nauczyciel - Wiesław Bednarz 

I Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny
Zambrów 25-26.04.2022r.

3 miejsce, grupa 1
Antoni Gębski - uczeń klasy I OSM I st.
nauczyciel - Barbara Galas

3 miejsce, grupa 3
Hubert Mleczkowski - uczeń klasy II OSM I st.
nauczyciel - Barbara Galas

Program Stypendialny Rotary Warszawa Club F. Chopina  
Warszawa 24.04.2022 r.

Laureatka
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

XV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz 
organizowany przez Centrum Edukacji Artystycznej
Wrocław, 20-22 kwietnia 2022 r.

1 miejsce grupa 1
Alicja Staniszewska - uczennica klasy 3a OSM I st.
nauczyciel - Anna Gocel 

der The Skies Of Australia
Australia, 20 kwietnia 2022 r.

1 miejsce
Sandra Kocyk - uczennica V klasy SM II st.
nauczyciel - Anna Włodarska - Szetela

VIII Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowo - Kontrabasowy - ONLINE
kwiecień 2022 Kowalewo Pomorskie

I miejsce w grupie II
Maria Łukaszewicz - uczennica kl. IV cyklu dziecięcego
nauczyciel - Maria Wojutyńska 

wyróżnienie w grupie VI
Tymon Filipiak - uczeń klasy III OSM II st. 
nauczyciel - Ireneusz Winiarski 

International Festival Online Competition 
Australia 20.04.2022 r.

1 miejsce - kategoria 17-18 lat
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

V International Online Competition Monolit Festival 
Miami (USA) 16.04.2022 r.

1 miejsce - kategoria 17-18 lat
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

XIII World Open Music Competition
Belgrad (Serbia), 15 kwietnia 2022

Laureat I miejsca kategoria junior 
Klaudia Smorongiewicz - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Gwidon Ciężarek 

Ogólnopolski Konkurs Muzyczny Centrum Edukacji Artystycznej  w kategorii  GITARA
Inowrocław 6 - 7 kwietnia 2022r.

GRAND PRIX
Robert Kwiędacz - uczeń klasy V OSM IIst. 
nauczyciel - Paweł Kwaśny 

X Ogólnopolski Festiwal Akordeonowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia (edycja on-line)
Stalowa Wola, 7-8.04.2022r.

II miejsce kategoria B
Orkiestra Akordeonowa Arturo & Smyki
Tobiasz Włodarczyk, Iga Ptaszek, Lena Wziątek, Kacper Jakubiak, Piotr Wołos, Adam Jaroszek, Jakub Korczak, Gabriela Buczek, Paweł Ptaszek, Aleksander Fila, Piotr Kowalczyk, Wiktor Albiniak, Filip Mróz, Radosław Góral, Maria Gozdur, Natalia Wilczek, Olga Nowakowska, Michał Bielęda, Sandra Kocyk, Marcel Dzięciołowski, Bartłomiej Kowalczyk, Cecylia Chołuj
nauczyciel: Artur Miedziński

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy dla uczniów szkół muzycznych I stopnia pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej
Słupca, 7-8.04.2022r.

I miejsce kategoria V
Orkiestra Akordeonowa Arturo & Smyki 
Tobiasz Włodarczyk, Iga Ptaszek, Lena Wziątek, Kacper Jakubiak, Piotr Wołos, Adam Jaroszek, Jakub Korczak, Gabriela Buczek, Paweł Ptaszek, Aleksander Fila, Piotr Kowalczyk, Wiktor Albiniak, Filip Mróz, Radosław Góral, Maria Gozdur, Natalia Wilczek, Olga Nowakowska, Michał Bielęda, Sandra Kocyk, Marcel Dzięciołowski, Bartłomiej Kowalczyk, Cecylia Chołuj
nauczyciel: Artur Miedziński

III miejsce kategoria I
Jan Wojutyński - uczeń kl. I OSM I st.
nauczyciel: Artur Miedziński

wyróżnienie kategoria III
Kacper Jakubiak - uczeń kl. V OSM I st.
nauczyciel: Tomasz Gieroń

XX Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy - edycja online 
Sochaczew 4-8.04.2022 

Wyróżnienie I stopnia w grupie III
Joanna Wojtkiewicz - uczennica klasy II SM Ist.
nauczyciel: Agnieszka Rogowiecka

XVI Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej
Rybnik, 07 kwietnia 2022 r. 

2 miejsce grupa 1
Alicja Staniszewska - uczennica klasy 3a OSM I st.
nauczyciel: Anna Gocel 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ,Focus - spring 2022' 
6.04.2022

3 miejsce 
Antonina Kolanek – uczennica  2b OSM II st.
Nauczyciel – Kamila Burzyńska

5 miejsce
Jan Skowroński – uczeń 1b OSM II st.
Nauczyciel – Sylwia Żak

Ogólnopolski Konkurs Zespołów Perkusyjnych Centrum Edukacji Artystycznej
Radom, 5 kwietnia 2022 r.

Laureat III miejsca
Radom Percussion Group
w składzie:	
Marcel Dzięciołowski - uczeń  kl. II OSM II stopnia
Szymon Jaskólski - uczeń  kl. II OSM II stopnia
Tymon Likowski - uczeń  kl. III OSM II stopnia
Jakub Poterała - uczeń  kl. IV OSM II stopnia
Jakub Rosa - uczeń  kl.III OSM II stopnia
Mikołaj Zych - uczeń  kl. II OSM II stopnia
nauczyciel: Piotr Gliński

Valencia Awards Music Competition
Walencja- Hiszpania, 4 kwietnia 2022

1 miejsce 
Sandra Kocyk - uczennica V klasy SM II st.
nauczyciel - Anna Włodarska - Szetela

International Music Festival Live Music  
Timisoara (Rumunia) 2.04.2022 r.

1 miejsce - kategoria 17-18 lat
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

II Kozienicki Festiwal Akordeonowy "Dzień Akordeonowicza"
Kozienice, 26 marca 2022 roku

II miejsce ex aequo - kategoria I
Jan Wojutyński - uczeń kl. I OSM I st. 
nauczyciel: Artur Miedziński

II miejsce ex aequo - kategoria I
Hubert Jakubiak - uczeń kl. II OSM I st.
nauczyciel: Tomasz Gieroń

wyróżnienie - kategoria I
Adam Gajda - uczeń kl. I dz. SM Ist
nauczyciel: Jacek Zelga

I miejsce - kategoria II
Wiktor Albiniak - uczeń kl. IV SM I st.
nauczyciel: Dariusz Figarski 

II miejsce ex aequo - kategoria II
Teresa Jaworska - uczennica kl. 3 OSM I st.
nauczyciel: Grzegorz Palus

III miejsce ex aequo - kategoria II
Paulina Krzciuk - uczennica kl. 3 OSM I st.
nauczyciel: Grzegorz Palus

I miejsce - kategoria VII
Orkiestra Akordeonowa "ARTURO I SMYKI”
Tobiasz Włodarczyk, Iga Ptaszek, Lena Wziątek, Kacper Jakubiak, Piotr Wołos, Adam Jaroszek, Jakub Korczak, Gabriela Buczek, Paweł Ptaszek, Aleksander Fila, Wiktor Albiniak, Piotr Kowalczyk, Filip Mróz, Radosław Góral - akordeony; Marcel Dzięciołowski, Bartłomiej Kowalczyk - perkusja; Maria Gozdur - fortepian; Olga Nowakowska - gitara basowa; Wiktoria Perzyńska - skrzypce; Ksawery Barszczewski - klarnet; Sandra Kocyk - flet; Natalia Wilczek - gitara; Cecylia Chołuj - syntezator
Szkoła Muzyczna I stopnia w Kozienicach
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Artur Miedziński

GRAND PRIX  FESTIWALU
Orkiestra Akordeonowa "ARTURO I SMYKI”
Tobiasz Włodarczyk, Iga Ptaszek, Lena Wziątek, Kacper Jakubiak, Piotr Wołos, Adam Jaroszek, Jakub Korczak, Gabriela Buczek, Paweł Ptaszek, Aleksander Fila, Wiktor Albiniak, Piotr Kowalczyk, Filip Mróz, Radosław Góral - akordeony; Marcel Dzięciołowski, Bartłomiej Kowalczyk - perkusja; Maria Gozdur - fortepian; Olga Nowakowska - gitara basowa; Wiktoria Perzyńska - skrzypce; Ksawery Barszczewski - klarnet; Sandra Kocyk - flet; Natalia Wilczek - gitara; Cecylia Chołuj - syntezator
Szkoła Muzyczna I stopnia w Kozienicach
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
nauczyciel: Artur Miedziński

XII Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych
Żyrardów, 18-19.III.2022 r.

II miejsce w grupie I
Julia Słapik - uczennica klasy III SM I st.,
nauczyciel - Bartłomiej Kacperski

II miejsce w grupie I
Joanna Wojtkiewicz  - uczennica klasy II SM I st.,
nauczyciel - Agnieszka Rogowiecka

II miejsce w grupie IV
Kacper Kaczmarski- uczeń klasy VI OSM IIst.
Nauczyciel- Marta Dziuba

Nagroda dla wyróżniającego się akompaniatora : Emilia Markowska- Tomala

XVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW im. STEFANI  WOYTOWICZ
Jasło, 18 marzec 2022 r.

1 miejsce, grupa II fortepian
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 1 A OSM II st.
nauczyciel - Joanna Ławrynowicz

VI Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia 
Kielce, 10-13 marca 2022 r.

Wyróżnienie w grupie 1 kat. 2
Franciszek Maksymiuk – uczeń kl. IV OSM I st.
nauczyciel: Bartosz Skórkiewicz

Wyróżnienie w grupie 1 kat. 4 - flet
Julia Głogowska - uczennica kl. V OSM I st 
nauczyciel: Monika Zatorska - Maksymiuk

Program stypendialny „Młoda Polska” 
Warszawa 08.03.2022 r.

Stypendium o wartości 50 000 na zakup fortepianu  
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

V Ogólnopolski Konkurs w Barokowym Stylu on- line 
marzec 2022

tytuł LAUREATA w kat. III
Karol Łęcki - kontrabas, uczeń kl. III młodzieżowej 
nauczyciel - Ireneusz Winiarski

Dresdner Wintersterne 2022
Drezno- Niemcy, 27 lutego 2022 r.

1 miejsce
Sandra Kocyk - uczennica V klasy SM II st.
nauczyciel - Anna Włodarska - Szetela

Cap Ferret Music OPEN 
Francja, 26/27 lutego 2022 r.

2 miejsce - kategoria OPEN JUNIOR - Degré V 
Ada Biernacka – uczennica klasy III SM II st. 
nauczyciel - Ewa Paciorek

XXII Międzynarodowy Konkurs Internetowy DIGI-TALENTY. ZIMA 2022 
Świdnica 15-28.02.2022 r. 

Laureat II stopnia w kategorii: solo instrumentalne, 
kategoria wiekowa: 8 - 11 lat
Patrycja Kądziela - uczennica klasy III OSM I st.
nauczyciel - Rafał Maciąg

XXV  Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny - Stefańskiej pod patronatem MKiDN 
Żagań, 24- 26 luty 2022

1 miejsce  grupa II
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 1 A OSM II st.
nauczyciel - Joanna Ławrynowicz

London Classical Music Competition 
Wielka Brytania 21 lutego 2022 r.

3 miejsce - kategoria Horn - Junior Artist 
Ada Biernacka – uczennica klasy III SM II st. 
nauczyciel - Ewa Paciore

International Internet Music Competition IMKA
Sarajewo, 15.02.2022

I miejsce (kat. Youngsters 14 - 16 lat)
Wiktoria Perzyńska - uczennica kl. II  OSM II st.
Nauczyciel: Wojciech Dąbek

VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny 
Trzciana, 14 luty 2022
1 miejsce  grupa VII
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 1 A OSM II st.
nauczyciel - Joanna Ławrynowicz

VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny - online
Trzciana 12-13.02.2022

Wyróżnienie
Marta Kinga Choraczyńska - kl. III OSM II st.
Nauczyciel - Jacek Bondaruk

XXVII Ogólnopolski Festiwal Kolęd Puławy 2022
Puławy, luty 2022 

I nagroda w kategorii chóry 
Chór dziecięcy "Cantus Angelus" 
nauczyciel - Maria Wrzesińska

I nagroda w kategorii soliści instrumentaliści, dzieci klas 4-8
Natalia Gibała - uczennica klasy IV SM I st.
nauczyciel - Rafał Maciąg

II nagroda w kategorii soliści instrumentaliści, dzieci klas 1-3
Patrycja Kądziela - uczennica klasy III OSM I st.
nauczyciel - Rafał Maciąg

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny ,,FRASZKA”
Grodzisk Mazowiecki, luty 2022

wynik bardzo dobry kategoria ,,MŁODZIK” 
Hanna Czaban - uczennica klasy 6a OSM I st.
Nauczyciel - Marta Filipiak

II miejsce w kraju kategoria ,,ADEPT” 
Jan Skowroński - uczeń klasy IB OSM II st.
Nauczyciel – Monika Szostak

wynik bardzo dobry kategoria ,,ADEPT” 
Magdalena Fatek – uczennica klasy IIA OSM II st.
Nauczyciel- Małgorzata Szyłak

wyróżnienie kategoria ,,ADEPT” 
Alicja Kołsut - uczennica klasy IIA OSM II st.
Michał Błędowski - uczeń klasy IIB OSM II st.
Nauczyciel - Małgorzata Szyłak


wyróżnienie kategoria ,,ADEPT” 
Zuzanna Krawczyk - uczennica klasy 8 OSM I St.
Wiktoria Baćkowska - uczennica klasy 8 OSM I St.
Wiktoria Berak - uczennica klasy IB OSM I St.
Alicja Berak - uczennica klasy IB OSM I St.
Nauczyciel – Monika Szostak 

wynik bardzo dobry kategoria ,,ŻAK”
Nina Ziółkowska – uczennica klasy III OSM II st.
Nauczyciel - Małgorzata Szyłak

I International Music Competition Victory Art Association 
Lapland (Finland) 01.02.2022 r.

Grand Prix - kategoria 16-19 lat
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

Paints of the Spanish Sun
Barcelona- Hiszpania, 1 lutego 2022 r.

1 miejsce
Sandra Kocyk - uczennica V klasy SM II st.
nauczyciel - Anna Włodarska - Szetela

XXV Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej 
"OD SOLISTY DO ORKIESTRY"
Mława, 27-29 stycznia 2022 r.

III nagroda - kat. II
Kacper Jakubiak - uczeń kl. V OSM I st.
nauczyciel - Tomasz Gieroń

II nagroda - kat. III
Adam Witczak  - uczeń kl. III śr. SM II st.
nauczyciel - Tomasz Gieroń

III nagroda - kat. III
Tobiasz Włodarczyk  - uczeń kl. II OSM II st.
nauczyciel - Tomasz Gieroń

I nagroda (ex aequo) oraz Grand Prix - kat. IV
Krzysztof Paduch - uczeń kl. V SM II st. 
nauczyciel - Dariusz Figarski

II nagroda - kat. IV
Piotr Zawisza   - uczeń kl. V OSM II st.
nauczyciel - Grzegorz Palus

III nagroda - kat. IV
Jakub Figura   - uczeń kl. IV OSM II st.
nauczyciel - Tomasz Gieroń

Warszawski Festiwal Gitarowy "Gitarofonia" 2022
Warszawa, 22 stycznia 2022r.

Wyróżnienie w grupie I
Maciej Ożarowski - uczeń kl. 2 OSM I st.
nauczyciel - Zbigniew Woźny

Wyróżnienie w grupie I
Antoni Garbacz - uczeń kl. 3 OSM I st.
nauczyciel - Zbigniew Woźny

II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny 
Sosnowiec, 20 - 21 styczeń 2022

3 miejsce grupa IV
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 1 A OSM II st.
nauczyciel - Joanna Ławrynowic

Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego Olimpus 
(sesja zimowa) - 12.01.2022

3 miejsce 
Jan Skowroński – uczeń 1b OSM II st.
Nauczyciel – Sylwia Żak

5 miejsce
Olga Pastuszka – uczennica  5a OSM I st.
Nauczyciel – Piotr Grześkowiak

9 miejsce
Alicja Berak – uczennica 1b OSM II st.
Nauczyciel – Sylwia Żak

9 miejsce
Sara Mleczko – uczennica 7 OSM II st.
Nauczyciel – Sylwia Żak

Grand Online Eurofest
Czechy, 31 grudnia 2021 r.

2 miejsce 
Sandra Kocyk - uczennica klasy V SM II st. 
nauczyciel - Anna Włodarska -Szetela 

IMKA International Music Competition
Sarajewo (Bośnia i Hercegowina), 30.12.2021 r.
 
I MIEJSCE
Klaudia Smorongiewicz - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Gwidon Ciężarek

XX Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Radomiu " Staropolskie Kolędowanie"
Radom, 29 grudnia 2021 r.

GRAND PRIX - Zespół wokalny z ZSM w Radomiu
Skład zespołu:
Wiktoria Maciejewska, Patrycja Mosionek, Maria Kurzawa, Maria Dziemba, Maja Winiarska
nauczyciel - Piotr Markowski

XXIII Radomskie Spotkania z Kolędami i Pastorałkami 
pod hasłem "W hołdzie Ks. Bp. Janowi Chrapkowi"
Radom, 19 grudnia 2021 r. 

Nagroda Przełożonego Generalnego Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła
oraz nominacja do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Szwarlika w Będzinie 
Chór dziecięcy "Cantus Angelus" 
nauczyciel - Maria Wrzesińska 

1st Tiziano Rossetti International Competition 
Szwajcaria, grudzień 2021 r.

4 miejsce - kategoria B - Wind Instruments 
Ada Biernacka – uczennica klasy III SM II st. 
nauczyciel - Ewa Paciorek

Copenhagen Stars
Kopenhaga- Dania, 19 grudnia 2021 r.

2 miejsce 
Sandra Kocyk - uczennica klasy V SM II st. 
nauczyciel - Anna Włodarska -Szetela 

Under the Brazilian Sun
Brazylia, 10 grudnia 2021 r.

1 miejsce 
Sandra Kocyk - uczennica klasy V SM II st. 
nauczyciel - Anna Włodarska -Szetela 

IV International Competition "La ciel de Paris" 
Paryż (Francja), 10.12.2021 r. 

1 miejsce - kategoria 16 - 18 lat 
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz

II International Fesitval "Les sons de Bordeaux"
Bordeaux (Francja), grudzień 2021 r. 

1 miejsce - kategoria E do 18 lat 
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

IV International Music Competition "Silver Lyre" 
St. Petersburg (Rosja, 5.12.2021 r. 

1 miejsce i nagroda specjalna za wysoki poziom umiejętności wykonawczych 
- kategoria 16-19 lat 
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

GOLDEN ARTS CONTEST
Walencja (Hiszpania), grudzień 2021 

I miejsce - kategoria C 
Klaudia Smorongiewicz - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Gwidon Ciężarek 

Argentine Gathering
Argentyna, 5 grudnia 2021 r.

1 miejsce 
Sandra Kocyk - uczennica klasy V SM II st. 
nauczyciel - Anna Włodarska -Szetela 

VIII North International Music Competition
Sztokholm (Szwecja), 05.12.2021r. 

II miejsce - kategoria V
Klaudia Smorongiewicz - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Gwidon Ciężarek 

V Kozienicki Festiwal o nagrodę św. Mikołaja 
Kozienice, 04.12.2021 r. 

I miejsce w grupie I
Mikołaj Gałązka - uczeń klasy III SM I st.
nauczyciel - Bartłomiej Kacperski

II miejsce w grupie I
Julia Słapik - uczennica klasy III SM I st.
nauczyciel - Bartłomiej Kacperski

III miejsce w grupie I 
Marcel Buliński - uczeń klasy II OSM I st. 
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz 

III miejsce w grupie I 
Borys Włodarczyk - uczeń klasy II OSM I st. 
nauczyciel - Marcin Buliński 

Wyróżnienie w grupie I
Szymon Umięcki - uczeń klasy II OSM I st.
nauczyciel - Bartłomiej Kacperski

I miejsce w grupie II 
Franciszek Maksymiuk - uczeń klasy IV OSM I st. 
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz 

II miejsce w grupie II 
Albert Lipka - uczeń klasy VI OSM I st. 
nauczyciel - Paweł Anyszek 

III miejsce w grupie II 
Karolina Fatek - uczennica klasy IV OSM I st. 
nauczyciel - Marcin Buliński 

III miejsce w grupie II 
Filip Sobania - uczeń klasy IV OSM I st. 
nauczyciel - Marcin Buliński 

Wyróżnienie w grupie II 
Ignacy Szczęsny - uczeń klasy IV OSM I st. 
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz 

Wyróżnienie w grupie II 
Iwo Wielogórski - uczeń klasy IV OSM I st. 
nauczyciel - Paweł Anyszek 

Wyróżnienie w grupie II 
Rozalia Wiśniewska - uczennica klasy V OSM I st. 
nauczyciel - Paweł Anyszek 

Vienna Stars
Wiedeń- Austria, 3 grudnia 2021r.

1 miejsce 
Sandra Kocyk - uczennica klasy V SM II st. 
nauczyciel - Anna Włodarska -Szetela

XII World Open Online Music Competition
listopad 2021 r. 

I miejsce - Kategoria VIII
Kacper Kaczmarski - uczeń klasy VI OSM II st. 
nauczyciel - Marta Dziuba 

XIII Ogólnopolski Festiwal i Konkurs im. Łukasza Pietrzaka GITAROMANIA
Jelenia Góra, 27-28 listopada 2021 r.

Wyróżnienie Grupa II 
Robert Kwiędacz - uczeń klasy V OSM IIst. 
nauczyciel - Paweł Kwaśny 

VI Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów oraz pianistów 
w ramach Festiwalu FORTE (Edycja online) 25.11.2021 r.

Laureatka - kategoria V 
Klaudia Smorongiewicz - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Gwidon Ciężarek 

Laureat 
Tymon Filipiak - uczeń klasy III OSM II st. 
nauczyciel - Ireneusz Winiarski 

wyróżnienie
Marta Gocel - uczennica klasy VI OSM II st.
nauczyciel - Gwidon Ciężarek

Wyróżnienie za przygotowanie ucznia do konkursu.
nauczyciel Ireneusz Winiarski

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS KONTRABASOWY 
Warszawa, listopad 2021 r.

wyróżnienie w grupie I
Tymon Filipiak - uczeń klasy III OSM II st.
nauczyciel: Ireneusz Winiarski

Wyróżnienie za przygotowanie ucznia do konkursu
Ireneusz Winiarski 

Wyróżnienie dla akompaniatora
Paweł Filipiak

VI Ogólnopolski Konkurs - Festiwal Forte 
Poznań, 25.11.2021 r. 

Wyróżnienie - kategoria VI 
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

International music contest/festiwal by Cultural Arts Foundation 
Madagaskar (Afryka), 20.11.2021 r. 

1 miejsce - kategoria 4 (16-19 lat) 
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============

XIV Ogólnopolski Konkurs Młodych Wiolonczelistów 
Wrocław, 18-19 listopad 2021r. 

wyróżnienie w III kategorii wiekowej 
Amelia Górka - uczennica kl. II OSM II st. 
nauczyciel - Małgorzata Wójcicka 
===============

II Ogólnopolski konkurs instrumentalny im. Romualda Twardowskiego
Puławy, 17 listopada 2021 r.

1 miejsce 
Alicja Staniszewska - uczennica klasy 3a OSM I st.
nauczyciel - Anna Gocel 
===============

Magic Bridges of Budapest
Budapeszt- Węgry, 17 listopada 2021 r.

1 miejsce 
Sandra Kocyk - uczennica klasy V SM II st. 
nauczyciel - Anna Włodarska -Szetela 
===============

International Contest by WAPA World Association in Cancun 
Cancun (Meksyk), 15.11 - 30.11 2021r. 

1 miejsce - kategoria 14-17 lat 
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============

Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci w roku szkolnym 2021/2022 

Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

Jakub Staniszewski - uczeń klasy I OSM II st.
nauczyciel - Joanna Ławrynowicz
===============

XXIX Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu
Sochaczew, 21.10 - 05.11.2021 r. 

Tytuł Laureata
Jakub Staniszewski - uczeń klasy I OSM II st.
nauczyciel - Joanna Ławrynowicz
===============

Les Etoiles de Paris 2021
Paryż- Francja, Październik 2021 r.

1 miejsce 
Sandra Kocyk - uczennica klasy V SM II st. 
nauczyciel - Anna Włodarska -Szetela 
===============

"FestArt TM" International Arts Festival
Timisoara- Rumunia, 31 października 2021 r.

1 miejsce 
Sandra Kocyk - uczennica klasy V SM II st. 
nauczyciel - Anna Włodarska -Szetela 
===============

XV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego z Języka Angielskiego "Memory Master"
27 października 2022 r.

laureat II stopnia
Jan Skowroński - uczeń kl. I B OSM IIst.
nauczyciel: Irma Kołsut

laureat II stopnia
Daria Weychan - uczennica kl. II A OSM IIst.
nauczyciel: Piotr Grześkowiak

laureat III stopnia
Ksawery Barszczewski - uczeń kl. 8 OSM Ist.
nauczyciel: Irma Kołsut

laureat III stopnia
Michał Bielenda - uczeń kl. II B OSM IIst.
nauczyciel: Kamila Burzyńska

laureat III stopnia
Karolina Fatek - uczennica kl. 4 b OSM Ist.
nauczyciel: Kamila Burzyńska

wyróżnienie
Mieszko Piątek - uczeń kl. 4 b OSM Ist.
nauczyciel: Kamila Burzyńska

wyróżnienie
Bartosz Wesołowski - uczeń kl. 5 a OSM Ist.
nauczyciel: Irma Kołsut

wyróżnienie
Oliwia Leszczyńska - uczennica kl. II B OSM IIst.
nauczyciel: Kamila Burzyńska
===============

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy dla uczniów szkół muzycznych II stopnia 
pod patronatem CEA w Warszawie
Słupca, 12-13.10.2021 r.

II nagroda - kategoria I (klasy I-II SM II st.) 
Tobiasz Włodarczyk - uczeń klasy II OSM II st. 
nauczyciel - Tomasz Gieroń 

II nagroda - kategoria II (klasy III-IV SM II st.) 
Jakub Figura - uczeń klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Tomasz Gieroń 

III nagroda - kategoria III (klasy V-VI SM II st.) 
Piotr Zawisza - uczeń klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Grzegorz Palus 
===============

IV International Contest-Festival Baltic Wave
Tallin (Estonia), 9-10 października 2021 r. 

Grand Prix - kategoria D 
Justyna Maślanka - uczennica klasy V OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz
===============

Ogólnopolski Konkurs Słuchania ze Zrozumieniem z Języka Angielskiego Th"e Bat Kid" 2021
7 października 2021 r.

II miejsce
Ksawery Barszczewski - uczeń kl. 8 OSM Ist.
nauczyciel: Irma Kołsut

II miejsce
Oliwia Leszczyńska - uczennica kl. II B OSM IIst.
nauczyciel: Kamila Burzyńska

II miejsce
Antonina Kolanek - uczennica kl. II B OSM IIst.
nauczyciel: Kamila Burzyńska

II miejsce
Maria Lipiec - uczennica kl. 7 OSM Ist.
nauczyciel: Irma Kołsut

III miejsce
Daria Weychan - uczennica kl. II A OSM IIst.
nauczyciel: Piotr Grześkowiak

III miejsce
Łucja Zych - uczennica kl. I A OSM IIst.
nauczyciel: Piotr Grześkowiak

III miejsce
Alicja Kołsut - uczennica kl. II A OSM IIst.
nauczyciel: Piotr Grześkowiak

III miejsce
Marceli Wrocławski - uczeń kl. I B OSM IIst.
nauczyciel: Irma Kołsut

III miejsce
Jan Skowroński - uczeń kl. I B OSM IIst.
nauczyciel: Irma Kołsut

III miejsce
Amelia Jakubiak - uczennica kl. 6 b OSM Ist.
nauczyciel: Piotr Grześkowiak
===============

II Ogólnopolski Konkurs Wokalny im J. Świdra
Czechowice - Dziedzice, 28.09-02.10.2021r.

wyróżnienie
Nagroda specjalna ufundowana przez Halinę i Aleksandra Teligów (udział w koncercie "Aria z szampanem" na XVI Europejskim Festiwalu Muzycznym "Gloria" w Białymstoku
Martyna Studnicka - uczennica kl. IV SM II st.
nauczyciel - Monika Świostek
===============

ROK SZKOLNY 2020/2021

"Portugal Art Carnival", International Festival Online Competition 
Stany Zjednoczone, 16 sierpnia 2021 r.

1 miejsce 
Sandra Kocyk - uczennica klasy V SM II st. 
nauczyciel - Anna Włodarska -Szetela 
===============

Guiding Stars - Piano Festival in Latvia
Ryga ( Litwa ) 23.08.2021 r. 

Grand Prix - kategoria 16-18 lat 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============

Silk Way - Grand Final 
Moskwa (Rosja) sierpień 2021 r.

2nd place - kategoria E 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============

King's Peak International Music Competition - edycja letnia
Stany Zjednoczone, 16 sierpnia 2021 r.

3 miejsce solo 
Sandra Kocyk - uczennica klasy V SM II st. 
nauczyciel - Anna Włodarska -Szetela 
===============

King's Peak International Music Competition 
USA 14 sierpnia 2021 r.

2 miejsce - kategoria D 
Ada Biernacka - uczennica klasy III SM II st. 
nauczyciel - Ewa Paciorek 
===============

"Sopravista Olympic Art Games "Sopravista International Festival, Summer Edition 
Włochy, 1-15 sierpnia 2021 r. 

1 miejsce 
Sandra Kocyk - uczennica klasy V SM II st. 
nauczyciel - Anna Włodarska -Szetela 
===============

Music Charity Contest 2021
Tajlandia , lipiec 2021 r.

1 miejsce 
Sandra Kocyk - uczennica klasy V SM II st. 
nauczyciel - Anna Włodarska -Szetela 
===============

X Międzynarodowy Konkurs Gitarowy im. Joaquina Rodrigo w Olsztynie
Olsztyn , 30.06-02.07.2021 r.

III Nagroda Grupa I 
Robert Kwiędacz - uczeń klasy V OSM IIst. 
nauczyciel - Paweł Kwaśny
===============

Chopin International Piano Competition for Youth Artist
Warszawa (Polska), Shenzhen (Chiny) 23.06.2021 r.

Gold Prize - grupa G7, 16-19 lat 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============

World Open Online Music Competition
Belgrad (Serbia) czerwiec 2021r.

I miejsce - kategoria Junior Artist XI
Róża Zimnicka - uczennica kl. IV OSM II st.
nauczyciel - Piotr Gliński 
===============

VII Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" im. Leona Szymłowskiego
Warszawa, 19-20 czerwca 2021 r.

I nagroda V grupa
Anna Dąbrowska - uczennica kl. II OG II st.
nauczyciel - Adrianna Dąbrowska 

III nagroda IV grupa
Antonina Bawoł - uczennica klasa I OG II st.
nauczyciel - Adrianna Dąbrowska 
===============

International Music Competition in Osaka 
Osaka (Japonia) 20.06.2021 r.

Grand Prix - kategoria 14-17 lat 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============

I Ogólnopolski Konkurs "Co młodym w duszy gra?"
Ruda Śląska, 15 czerwca 2021 r.

I miejsce (kategoria B - wiolonczela, grupa II) 
Maria Łukaszewicz - uczennica kl. 3 SM I st.
nauczyciel - Zuzanna Stradowska 
===============

IV Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe
Zbąszyń, 14 czerwca 2021

1 miejsce - kat. I 
Alicja Staniszewska - uczennica klasy 2a OSM I st.
nauczyciel - Anna Gocel 
===============

VII Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny im. Sióstr Frankiewicz
Białystok, 14 czerwiec 2021 r.

Tytuł Laureata oraz nagroda specjalna za osobowość artystyczną. 
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 6a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 
===============

Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów zorganizowany w ramach V Festiwalu Presto
Edycja Online, czerwiec 2021

LAUREAT
Joanna Wilk - uczennica klasy IV śr
nauczyciel - Ireneusz Winiarski 

wyróżnienie w grupie IV 
Tymon Filipiak - uczeń kl. II OSM II st.
nauczyciel - Ireneusz Winiarski 
===============

Lubelski Konkurs Akordeonowy
Lublin, 12.06.2021 r.

2 miejsce w kat. V 
Piotr Zawisza - uczeń kl. IV. OSM II. st. 
nauczyciel - Grzegorz Palus 
===============

I Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy
Kozienice 11 czerwca 2021 r.

III miesjce w kategorii I
Radosław Dypa - uczeń kl. I cykl 4 - letni SM I st.
nauczyciel - Tomasz Strzelczyk
===============

International Online Competition "Sydney-2021" 
Sydney (Australia ) 5.06.2021 r.

1 miejsce - kategoria 14-17 lat 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============

III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych im. B. Strawy i F. Krzemińskiego
Lublin czerwiec 2021r.

III miejsce (kategoria III) instrumenty dęte blaszane 
Jakub Sieczka - uczeń kl. IV OSM II st. 
nauczyciel - Marcin Buliński

wyróżnienie (kategoria I) 
Lena Magiera - uczennica kl. VIc OSM I st. 
nauczyciel - Anna Kalska/Piotr Sieczka (zastępstwo) 

wyróżnienie (kategoria II) 
Oliwia Tarabasz - uczennica kl. VIa OSM I st. 
nauczyciel - Piotr Sieczka
===============

XVI Festiwal Rytmu DRUMBATTLE
Legnica, czerwiec 2021 r.

III miejsce - kategoria werbel do lat 16
Mikołaj Zych - uczeń kl. I OSM II st.
nauczyciel - Piotr Gliński 
===============

FANFARES OF LVIV II INTERNATIONAL ONLINE COMPETITION OF ENSEMBLES ON BRASS WIND AND PERCUSSION INSTRUMENTS
Lwów (Ukraina) czerwiec 2021r

I miejsce (kategoria 5) zespoły perkusyjne
RADOM PERCUSSION DUO
Róża Zimnicka - uczennica kl. IV OSM II st.
Jakub Poterała - uczeń kl. III OSM II st.
przygotowanie zespołu - Piotr Gliński 
===============

VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Roztańczony Fortepian" 
Inowrocław, 02.06.2021 r.

1 miejsce oraz nagroda specjalna za najlepsze wykonanie formy tanecznej 
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 6a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 
===============

IV Warszawski Festiwal MINIATURA MUZYCZNA NA INSTRUMENTY DĘTE DREWNIANE I BLASZANE 2021
maj - czerwiec 2021 r.

Wyróżnienie I stopnia w GRUPIE III
Franciszek Maksymiuk - puzon - kl. 3B OSM Ist.
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz

Wyróżnienie II stopnia w GRUPIE III
Ignacy Szczęsny - puzon - kl. 3A OSM Ist.
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz

Wyróżnienie I stopnia w GRUPIE IV
Mateusz Wasilewski - puzon - kl. 6 OSM st.
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz

Wyróżnienie II stopnia w GRUPIE V
Ada Biernacka - waltornia - kl. II OSM IIst.
nauczyciel - Ewa Paciorek

Wyróżnienie I stopnia w GRUPIE VI
Sandra Kocyk - flet - kl. IV SM IIst.
nauczyciel - Anna Włodarska - Szetela 
===============

International Moscow Music Competition
Moskwa (Rosja) - 01.06.2021 r. 

II nagroda
Robert Kwiędacz - uczeń kl. IV OSM II st. 
nauczyciel - Paweł Kwaśny
===============
Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej- "KraCamera 2021"
Kraków, 29-31.05.2021r.

3 miejsce 
Trio w składzie: 
Barbara Wójcik - uczennica klasy V SM IIst.
Kacper Kaczmarski - uczeń klasy V OSM IIst.
Ignacy Kozakiewicz - uczeń klasy V SM IIst.
nauczyciel - Anna Kalska 

Wyróżnienie za przygotowanie Tria do konkursu Anna Kalska
===============

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im prof. Janiny Romańskiej-Werner
Kraków 29-30 maja 2021 

Wyróżnienie gr. V
Ignacy Kozakiewicz - uczeń V klasy SM II stopnia
nauczyciel - Michał Drewnowski 
===============

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im W. Kędry EDYCJA 2021
Łódź 25 maja 2021 

III nagroda kat II
Antonina Wenerska - uczennica klasy I SM II st.
nauczyciel - Michał Drewnowski 
===============

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosenne spotkania muzyczne"
Kolbuszowa 23-24 maja 2021r.

wyróżnienie w grupie I
Maria Kopińska - uczennica klasy 2 OSM I st.
nauczyciel - Izabela Hołub 
===============

IX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Maurycego Moszkowskiego "PER ASPERA AD ASTRA"
Kielce, 21-28 maja 2021 r.

2 miejsce-kategoria B do lat 14
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 6a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 
===============

XIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej
Leżajsk, 23 maja 2021 r.

wyróżnienie (kategoria I)
Maria Łukaszewicz - uczennica kl. 3 SM I st.
nauczyciel - Zuzanna Stradowska 
===============

Warmiński Konkurs Chopinowski dla Dzieci i Młodzieży
Lidzbark Warmiński, 20-21 maja 2021 r.

1 miejsce
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 6a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 
===============

XIV Festiwal Klarnetowy
Piotrków Trybunalski, 19-22.05.2021 r.

wyróżnienie grupa IV
Kacper Kaczmarski - uczeń klasy V OSM II st.
nauczyciel - Marta Dziuba 
===============

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyczne Obrazy"
Radom 17-19.05.2021 r.

wyróżnienie II st. w grupie I
Maria Kopińska - uczennica kl. 2 OSM I st.
nauczyciel - Izabela Hołub

I nagroda w grupie III
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 6a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska

wyróżnienie II st. w grupie III
Wiktoria Berak - uczennica kl. 6 OSM I stopnia
nauczyciel - Izabela Hołub

wyróżnienie II st. w grupie III
Jan Skowroński - uczeń kl. 6 OSM I stopnia
nauczyciel - Ewa Jagodzińska

I nagroda w grupie IV 
oraz nagroda za najlepsze wykonanie utworu dowolnego
Antonina Wenerska - uczennica I klasy SM II stopnia
nauczyciel - Michał Drewnowski 
===============

FANFARES OF LVIV II INTERNATIONAL ONLINE COMPETITION YOUNG PERFORMANCE ON BRASS WIND AND PERCUSSION INSTRUMENT
Lwów (Ukraina) maj 2021r

I miejsce (kategoria 5) instrumenty dęte blaszane
Karol Kaca - uczeń kl. IV OSM. II st.
nauczyciel - Marcin Buliński

I miejsce (kategoria 7) instrumenty dęte blaszane
Kacper Kaca - uczeń kl. V OSM. II st.
nauczyciel - Dariusz Krajewski
===============

VII Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy w Kowalewie Pomorskim ( edycja on line)
14-16.05.2021 r.

III miejsce w VI grupie
Tymon Filipiak - uczeń kl. II OSM. II st.
nauczyciel - Ireneusza Winiarski

III miejsce w VII grupie
Joanna Wilk - uczennica kl. IV śr. SM
nauczyciel - Ireneusza Winiarski 
===============

28. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina dla Dzieci i Młodzieży
Szafarnia, 13-16 maja 2021 r.

wyróżnienie - kategoria B
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 6a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 
===============

III Ogólnopolskie Biennale Fotograficzne "Moja Mała Ojczyzna" 
Radom, 12 maja 2021r.

I nagroda (kategoria I- do lat 13)
Wiktoria Baćkowska - uczennica kl.7 OSM I st.
opiekun - Iwona Kowalczewska
===============

VII Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Kowalewo Pomorskie, 11 maja 2021 r.

II miejsce (kategoria II))
Maria Łukaszewicz - uczennica kl. 3 SM I st.
opiekun - Zuzanna Stradowska
===============

XXVI Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im Zdzisławy Wojciechowskiej 
Bydgoszcz, 07-09.05.2021 r.

wyróżnienie I stopnia, grupa IV
Amelia Górka - uczennica kl. I OSM II st.
nauczyciel - Ewa Kucypera 

wyróżnienie I stopnia, grupa IV
Antonia Kolanek - uczennica kl. I OSM II st.
nauczyciel - Aleksandra Górka

wyróżnienie I stopnia, grupa IV
Anna Dąbrowska - uczennica kl. II OSM II st.
nauczyciel - Adrianna Dąbrowska

wyróżnienie II stopnia, grupa IV
Antonia Bawoł - uczennica kl. I OSM II st.
nauczyciel - Adrianna Dąbrowska

wyróżnienie II stopnia, grupa V
Magdalena Bednarska - uczennica kl. VI SM II st.
nauczyciel - Adrianna Dąbrowska 
===============

CHOPIN 1st INTERNTATIONAL PIANO COMPETITION FOR CHILDREN AND YOUNG PIANISTS
Istanbul, Maj 2021 r.

1 miejsce i nagroda specjalna za wykonanie utworu Jana Sebastiana Bacha
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 6a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 
===============

IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Talenty Skrzypcowe 2021
Poznań maj 2021 r.

1 miejsce- kategoria 1
Alicja Staniszewska- uczennica klasy 2 OSM I st.
nauczyciel- Anna Gocel

3 miejsce - kategoria 4
Zuzanna Ociepa - uczennica kl. I OSM II st.
nauczyciel - Gustaw Ciężarek 

wyróżnienie - kategoria 4
Klaudia Smorongiewicz - uczennica klasy III OSM II st.
nauczyciel - Gwidon Ciężarek 
===============

Visegard Guitar Competition
Bratysława (Słowacja), kwiecień-maj 2021 r. 

Wyróżnienie w grupie D
Robert Kwiędacz - uczeń kl. IV OSM II st. 
nauczyciel - Paweł Kwaśny
===============

XIX Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe
Gorlice, 5-7.05.2021 r.

II miejsce kat. IA 
Tobiasz Włodarczyk - uczeń klasa I OSM II st 
nauczyciel - Tomasz Gieroń 

wyróżnienie kat. II 
Jakub Figura - uczeń klasa III OSM II st 
nauczyciel - Tomasz Gieroń 

wyróżnienie kat. II 
Kacper Molenda - uczeń klasa III śr SM II st 
nauczyciel - Tomasz Gieroń 
===============

XIX Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy
(formuła online), Sochaczew 4-8.05.2021 r.

wyróżnienie II stopnia (Grupa 0)
Joanna Wojtkiewicz - uczennica klasa I mł. SM
nauczyciel - Agnieszka Rogowiecka 

wyróżnienie II stopnia (Grupa 0)
Julia Ociepa - uczennica klasa 2b OSM I st. 
nauczyciel - Maria Waszkiewicz 
===============

Czech Accordion Online Competition 2021
Ostrava, 1-9.05.2021 r.

II nagroda kat. Children II (12-14 lat) 
Tobiasz Włodarczyk - uczeń klasa I OSM II st 
nauczyciel - Tomasz Gieroń 

wyróżnienie kat. Junior (15-17 lat) 
Jakub Figura - uczeń klasa III OSM II st 
nauczyciel - Tomasz Gieroń 
===============

Online International Competition Organizing by World Association of Performing Arts 
Dubaj (ZEA) 8.05.2021 r.

Grand Prix - kategoria 14-17 lat 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============

The Imka International Internet Music Competition 
Sarajewo, 04.05.2021 r.

I miejsce (kategoria Young Players, 17-19 lat)
Adrian Smorongiewicz - uczeń klasy VI OSM II st.
nauczyciel - Gwidon Ciężarek
===============

XXI Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowego "Zimowy Rower"
Radom 27-30.04.2021r.

III miejsce 
Adam Sekuła - uczeń klasa 5a OSM I st. 
Hanna Czaban - uczennica klasa 5a OSM I st. 
nauczyciel - Katarzyna Sieczka 
===============

International Youth Music Competition 
Atlanta (USA) 25.04.2021 r

1 miejsce - kategoria Senior 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============

The Imka International Internet Music Competition 
Sarajewo, 04.05.2021r.

I miejsce (kategoria Young Players, 17-19 lat)
Marta Gocel - uczennica kl. V OSM II st. 
nauczyciel - Gwidon Ciężarek 

I miejsce (kategoria Youngsters, 14-16 lat)
Klaudia Smorongiewicz - uczennica kl. III OSM II st. 
nauczyciel - Gwidon Ciężarek
===============

I International Competition "Magnificent Istanbul"
Istanbuł (Turcja) 25.04.2021 r.

Grand Prix - kategoria 16-18 lat 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============

FANFARES OF LVIV II INTERNATIONAL ONLINE COMPETITION YOUNG PERFORMANCE ON BRASS WIND AND PERCUSSION INSTRUMENT 
Lwów (Ukraina)kwiecień 2021r 

I miejsce (kategoria I) instrumenty dęte blaszane 
Marcel Buliński - uczeń kl. I OSM Ist. 
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz 

II miejsce (kategoria II) instrumenty dęte drewniane
Laura Bulińska - uczennica kl. III OSM Ist. 
nauczyciel - Joanna Popek 

II miejsce (kategoria III) instrumenty dęte drewniane
Alicja Latała - uczennica kl. IV dz. SM 
nauczyciel - Joanna Popek 

II miejsce (kategoria III) instrumenty dęte drewniane
Szymon Ciemięga - uczeń kl. IV dz. SM
nauczyciel - Piotr Wysocki 

II miejsce (kategoria IV) instrumenty dęte drewniane
Alicja Rychlicka - uczennica kl. II śr. SM 
nauczyciel - Joanna Popek 

II miejsce (kategoria IV) instrumenty dęte drewniane
Alicja Rychlicka - uczennica kl. II śr. SM 
nauczyciel - Joanna Popek 
===============

Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych 
Elbląg, 22 - 25.04.2021 

wyróżnienie (grupa I) 
Zuzanna Ociepa (skrzypce)- uczennica kl. I OSM II st. 
nauczyciel - Gustaw Ciężarek 

wyróżnienie (grupa I) 
Klaudia Smorongiewicz (skrzypce)- uczennica kl. III OSM II st. 
nauczyciel - Gwidon Ciężarek 

wyróżnienie (grupa II)
Joanna Wilk (kontrabas) -uczennica kl. IV SM II st. 
nauczyciel- Ireneusz Winiarski
===============

II International Competition CONSTANTINE THE GREAT
Serbia, 23 kwietnia 2021r.

I miejsce (kategoria III)
Róża Zimnicka - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Piotr Gliński 
===============

My Music Awards
Nowy York (USA) 21.04.2021 r.

2 miejsce - kategoria Young Artist 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"
pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
20 kwietnia 2021 r.

Kategoria BUNNIES
Łucja Zych - wynik bardzo dobry
nauczyciel - Irma Kołsut

Kategoria DUCKS
Estera Mleczko - wynik bardzo dobry
nauczyciel - Sylwia Biernat 
===============

I International Competition of Music and Arts "Lisbon Stars"
Lizbona (Portugalia) 20.04.2021 r.

1 miejsce - kategoria 16-18 lat E
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============

12th WORLD OPEN Online Music Competition 
15.04.2021 r. 

I miejsce (kategoria XXVIII) 
duet: 
Klaudia Smorongiewicz - uczennica kl. III OSM II st. 
Adrian Smorongiewicz - uczeń kl. VI OSM II st. 
nauczyciel - Gwidon Ciężarek 

I miejsce (kategoria SENIOR ACADEMIC 2)
Adrian Smorongiewicz - uczeń kl. VI OSM II st. 
nauczyciel - Gwidon Ciężarek 
===============

Sopravista "Future Stars" Art Festiwal - 3rd Edition 
Riccione (Włochy) 15.04.2021 r. 

1st place - kategoria 17-19yo 
Zuzanna Łukawska & Justyna Maślanka - uczennice klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Anna Kalska 
===============

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Opus 2021 
Kraków 12.04.2021 r. 

3 miejsce kat. A 
Alicja Staniszewska - uczennica klasy 2a OSM I st.
nauczyciel - Anna Gocel 

3 miejsce kat. C 
Kacper Kaczmarski - uczeń klasy V OSM II st.
nauczyciel - Marta Dziuba 

3 miejsce kat. G 
Trio w składzie
Barbara Wójcik - uczennica klasy V SM II st.
Kacper Kaczmarski - uczeń klasy V OSM II st.
Ignacy Kozakiewicz - uczeń klasy V SM II st.
nauczyciel - Anna Kalska 

wyróżnienie - kategoria C
Klaudia Smorongiewicz - uczennica klasy III OSM II st.
nauczyciel - Gwidon Ciężarek

wyróżnienie - kategoria C
Adrian Smorongiewicz - uczeń klasy VI OSM II st.
nauczyciel - Gwidon Ciężarek
===============

International Competition & Festiwal "Viva Italy 2021" 
Milan (Włochy) 10.04.2021 r. 

II Miejsce - Srebrny Medal - kategoria Juniors 2 
Zuzanna Łukawska & Justyna Maślanka - uczennice klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Anna Kalska 
===============
XXVII Śląski Konkurs INSTRUMENTY DĘTE "Drewno dla najmłodszych". 
Dąbrowa Górnicza 01.04.2021r. 

Wyróżnienie w grupie 1 
Laura Bulińska - uczennica klasy III OSM I st.
nauczyciel - Joanna Popek 
===============
XI Ogólnopolski Konkurs Literacki dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i uczniów szkół średnich "LITERACKI SMS" POEZJA I PROZA NA 160 ZNAKÓW - pod hasłem: "Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?"
Honorowy patronat nad konkursem sprawują Minister Edukacji i Nauki, Wojewoda Śląski
kwiecień 2021

I nagroda 
Wiktoria Mizera - uczennica kl. IB OSM II st.
nauczyciel - Małgorzata Szyłak 
===============
International Festival Competition "Paints of Spanish Sun" 
Barcelona (Hiszpania) 1.04.2021 r. 

Grand Prix - kategoria 17 years old 
Zuzanna Łukawska & Justyna Maślanka - uczennice klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Anna Kalska 
===============
I Kozienicki Festiwal Akordeonowy "Dzień Akordeonowicza"(On-Line)
Kozienice, 27 marca 2021 r.

wyróżnienie II stopnia (Kategoria I)
Krzciuk Paulina - uczennica kl. II OSM I st. 
nauczyciel - Grzegorz Palus

wyróżnienie I stopnia (kategoria I)
Jakubiak Hubert - uczeń kl. I OSM I st. 
nauczyciel - Tomasz Gieroń

wyróżnienie I stopnia (kategoria I)
Jaworska Teresa - uczennica kl. II OSM I st. 
nauczyciel - Grzegorz Palus

wyróżnienie I stopnia (kategoria I)
Kłos Julia - uczennica kl. II OSM I st. 
nauczyciel - Grzegorz Palus

wyróżnienie (kategoria II)
Jakubiak Kacper - uczeń kl. IV OSM I st. 
nauczyciel - Tomasz Gieroń

wyróżnienie (kategoria V)
Nadgrodkiewicz Kacper - uczeń kl. IV mł. SM I st. 
nauczyciel - Jacek Zelga
===============
XXVII Śląski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych
Dąbrowa Górnicza marzec/kwiecień 2021 r.

wyróżnienie (I grupa))
Laura Bulińska - uczennica kl. III OSM I st.
nauczyciel - Joanna Popek 
===============
Danubia Talents 3 rd "Wiener Klassiker" International Online Music Competition
Budapeszt 2021

II nagroda
Qartet Spontaneo 
Sandra Kocyk - uczennica kl.IV SM II st.
Nina Derleta - uczennica kl.IV SM II st.
Natalia Sobczyk - uczennica kl.IV SM II st.
Weronika Piwońska - uczennica kl.IV SM II st.
nauczyciel - Anna Włodarska - Szetela
===============
IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pisanka 2021"
Poznań 27 marca 2021r. 

II miejsce (kategoria wiekowa od 9 do 12 lat)
Oliwia Tarabasz -uczennica klasa 6a OSM I st.
nauczyciel - Katarzyna Sieczka 
===============
MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY "Janko Muzykant"
Sochaczew, 22-25.03.2021r. 

I miejsce
Alicja Staniszewska - uczennica kl. 2a OSM I st. 
nauczyciel - Anna Gocel
===============
International Internet Music Competition "IMKA"
Bośnia i Hercegowina - Sarajewo marzec 2021 r.

I miejsce
Alicja Rychlicka - uczennica kl. II śr. SM
nauczyciel - Joanna Popek 
===============
Music e-Contest 2020
19 marca 2021 r. 

Tytuł Finalisty - kategoria E
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============
Music Competition IAF 
Kyiv (Ukraina) 5 marca 2021 r. 

1 degree - kategoria Instrumental 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz
===============
Winter Reval Fest 
Estonia 3 marca 2021 r.

1 miejsce - kategoria Instrumental 16years 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz
===============
III Elbląski Konkurs Pianistyczny
Elbląg, 4-7 marca 2021 r.

wyróżnienie III stopnia w grupie I 
Jakub Trybulski - uczeń kl. I b OSM I st. 
nauczyciel - Władysława Denysowa
===============
IV Ogólnopolski Konkurs
organizowanego przez Impresariat Muzyczny w ramach
Festiwalu w BAROKOWYM STYLU (on- line)
luty 2021 r. 

laureatka
Joanna Wilk (kontrabas) - uczennica kl. IV SM II st. 
nauczyciel - Ireneusz Winiarski

Wyróżnienie za przygotowanie uczennicy do konkursu.
Ireneusz Winiarski 

laureat
Robert Kwiędacz (gitara) - uczeń kl. IV OSM II st. 
nauczyciel - Paweł Kwaśny

Wyróżnienie za przygotowanie ucznia do konkursu.
Paweł Kwaśny 
===============
I International Online Instrumental Performance Competition 
25.02.2021 

III Prize (kategoria D)
Klaudia Smorongiewicz - uczennica kl. III OSM II st. 
nauczyciel - Gwidon Ciężarek 
===============
Sopravista "Future Stars" Art Festiwal 1st edition
Riccione (Włochy) 15 luty 2021 r. 

1st place i nagroda specjalna - kategoria 16years 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st. 
nauczyciel - Karol Radziwonowicz
===============
II Międzynarodowy Konkurs dla młodych wykonawców WIND STARS
Łotwa 2021 

II miejsce w grupie D II
Piotr Chruślak - uczeń kl. VI OSM II st. 
nauczyciel - Dariusz Krajewski 
===============
Ogólnopolska Olimpiada z Języka angielskiego "Olimpus" - sesja zimowa 2021
10 lutego 2021 r. 

Klasa 4a OSM I stopnia
Olga Pastuszka - Laureatka 9 miejsca
nauczyciel - Irma Kołsut

Klasa 6c OSM I stopnia
Jan Skowroński - Laureat 5 miejsca
nauczyciel - Sylwia Biernat

Klasa 8 OSM I stopnia
Piotr Niewola - Laureat 7 miejsca
nauczyciel - Irma Kołsut

Klasa I A OSM II stopnia
Daria Weychan - Laureatka 9 miejsca
nauczyciel - Piotr Grześkowiak

Klasa I B OSM II stopnia
Antonina Kolanek - Laureatka 5 miejsca
Oliwia Leszczyńska - Laureatka 9 miejsca
Michał Bielenda - Laureat 9 miejsca
nauczyciel - Sylwia Biernat

Klasa II OSM II stopnia
Estera Mleczko - Laureat 5 miejsca
Ada Biernacka - Laureatka 10 miejsca
nauczyciel - Sylwia Biernat 
===============
VI Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kalwaria Pacławska 2021"
Przemyśl, 1 lutego 2021

I miejsce (kategoria: zespół wokalny)
Zespół wokalny (Adrianna Olszańska, Maja Winiarska, Wiktoria Maciejewska, Patrycja Mosionek, Maria Kurzawa)
nauczyciel - Piotr Markowski 
===============
XXVI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Puławy 2021
Puławy, 1 lutego 2021

GRAND PRIX FESTIWALU 
Zespół wokalny (Adrianna Olszańska, Maja Winiarska, Wiktoria Maciejewska, Patrycja Mosionek, Maria Kurzawa)
nauczyciel - Piotr Markowski 
===============
XXVI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Puławy 2021
Puławy, 1 lutego 2021

II miejsce
Zespół wokalny (Kinga Choraczyńska, Julia Stańczyk, Maria Gozdur, Maria Senator, Zofia Socha)
nauczyciel - Piotr Markowski 

II miejsce {kategoria: zespół wokalno-instrumentalny}
Trio w składzie
Natalia Wilczek - uczennica kl. III OSM II st
Sandra Kocyk - uczennica kl.IV SM II st.
Maria Van der Donk - uczennica kl.II SM II st.
nauczyciel - Bartosz Szetela 
===============
Silk Way Music Competition name after Sergey Prokofiev 
Moskwa (Rosja) 31 stycznia 2021 r. 

2nd place - kategoria E 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

3 miejsce (Kategoria E /16-18 lat)
Sandra Kocyk - klasa IV SM II st 
nauczyciel- Anna Włodarska-Szetela

1 miejsce (kategoria kameralistyka)
Spontaneo Quartet 
w składzie
Sandra Kocyk - klasa IV SM II st
Nina Derleta - klasa IV SM II st
Natalia Sobczyk - klasa IV OSM II st
Weronika Piwońska - klasa IV SM II st
nauczyciel- Anna Włodarska-Szetela
===============
International Competition "Constantine the Great" 
Serbia - Nisz styczeń 2021 r. 

III miejsce (kategoria I)
Laura Bulińska - uczennica kl. III OSM Ist. 
nauczyciel - Joanna Popek

II miejsce (kategoria III)
Alicja Rychlicka - uczennica kl. II śr. SM 
nauczyciel - Joanna Popek 
===============
VII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy razem" 
Łódź, 29 stycznia 2021 r.

Wyróżnienie
Trio w składzie
Natalia Wilczek - uczennica kl. III OSM II st
Sandra Kocyk - uczennica kl.IV SM II st.
Maria Van der Donk - uczennica kl.II SM II st.
nauczyciel - Bartosz Szetela 
===============
VI Odin International Music Online Competition 
European Academic Artists Association
29 stycznia 2021

Wyróżnienie (kategoria II)
Klaudia Smorongiewicz - uczennica kl. III OSM II st. 
nauczyciel - Gwidon Ciężarek 
===============
Przegląd Kolęd i Pastorałek "Pastorałka Żywiecka 2021"
Żywiec, 29 stycznia 2021

II miejsce (kategoria: zespół)
Zespół wokalny (Adrianna Olszańska, Maja Winiarska, Wiktoria Maciejewska, Patrycja Mosionek, Maria Kurzawa)
nauczyciel - Piotr Markowski 
===============
XXVII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Księdza Kazimierza Szwarlika w Będzinie
Będzin, 10 stycznia 2021 

I miejsce (kategoria: zespoły wokalne)
Zespół wokalny (Adrianna Olszańska, Maja Winiarska, Wiktoria Maciejewska, Patrycja Mosionek, Maria Kurzawa)
nauczyciel - Piotr Markowski 
===============
IV Festiwal Kolęd i Pastorałek "Nocy niepojęta"
Kałków-Godów, 10 stycznia 2021

II miejsce (kategoria: zespół)
Zespół wokalny (Adrianna Olszańska, Maja Winiarska, Wiktoria Maciejewska, Patrycja Mosionek, Maria Kurzawa)
nauczyciel - Piotr Markowski 
===============
XXIV Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych i Big Bandów
Łobez, 22 grudnia 2020 

Wyróżnienie I stopnia
Big Band Zespołu Szkół Muzycznych
nauczyciel - Dariusz Krajewski 
===============
XXII Radomskie Spotkania z Kolędami i Pastorałkami pod hasłem "W hołdzie Ks. Bp. Janowi Chrapkowi"
Radom, 20 grudnia 2020

Nagroda Przełożonego Generalnego Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła oraz nominacja do XXVII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Szwarlika w Będzinie
Zespół wokalny (Adrianna Olszańska, Maja Winiarska, Wiktoria Maciejewska, Patrycja Mosionek, Maria Kurzawa)
nauczyciel - Piotr Markowski 
===============
XXI Przegląd Kolęd i Pastorałek "Śpiewajmy i grajmy mu"
Pruszków, 18 grudnia 2020

I miejsce (kategoria: zespoły 10-18 lat)
Zespół wokalny (Adrianna Olszańska, Maja Winiarska, Wiktoria Maciejewska, Patrycja Mosionek, Maria Kurzawa)
nauczyciel - Piotr Markowski 
===============
X Chopinowski Turniej Pianistyczny im. Haliny i Ludwika Stefańskich
Kraków, grudzień 2020

3 miejsce, grupa I
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 5a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 
===============
VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
Trzciana, grudzień 2020

3 miejsce, grupa III
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 6a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 
===============
International Music Moscow Competition 
Moskwa (Rosja) 20.12.2020 r. 

3rd Prize - Kategoria III 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============
Gloria Artis International Online Piano Competition Vienna 2020 
Wiedeń (Austria) 20.12.2020 r. 

III Prize - Kategoria VI 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============
IV Kozienicki Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych o nagrodę św. Mikołaja 
Kozienice 19.12.2020 r.

miejsce 1 grupa 1 
Karolina Fatek - uczennica klasy III OSM I st.
nauczyciel - Marcin Buliński 

miejsce 2 grupa 1 
Marcel Buliński - uczeń klasy I OSM I st.
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz 

miejsce 3 grupa 1 
Filip Sobania - uczeń klasy III OSM I st.
nauczyciel - Marcin Buliński 

wyróżnienie grupa 1 
Borys Włodarczyk - uczeń klasy I OSM I st.
nauczyciel - Marcin Buliński

Franciszek Maksymiuk - uczeń klasy k III B OSM I st.
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz

Mikołaj Gałązka - uczeń klasy II dz. SM I st.
nauczyciel - Bartłomiej Kacperski

Szymon Umięcki - uczeń klasy I OSM I st.
nauczyciel - Bartłomiej Kacperski

Słapik Julia - uczennica klasy II dz. SM I st.
nauczyciel - Bartłomiej Kacperski

wyróżnienie grupa 2 
Albert Lipka - uczeń klasy V OSM I st.
nauczyciel - Paweł Anyszek 

Mateusz Wasilewski - uczeń klasy VI OSM I st.
nauczyciel- Bartosz Skórkiewicz

wyróżnienie grupa 3 
Nikola Jakubiak - uczennica klasy II SM I st.
nauczyciel - Paweł Anyszek 
===============
King's Peak Music Competition 
California (USA) 19.12.2020 r.

1st Place - Kategoria D 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============
The Nort International Music Competition 
Sztokholm (Szwecja), 16.12.2020r. 

wyróżnienie (kategoria VI) 
Marta Gocel - uczennica kl. V OSM II st.
nauczyciel - Gwidon Ciężarek 
===============
XV Młodzieżowy Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Kazimierza Wiłkomirskiego 
Poznań, 2-6.12.2020r. 

wyróżnienie (grupa I) 
Amelia Górka - uczennica kl. I OSM II st.
nauczyciel - Ewa Kucypera 
===============
Music & Stars Avards The world shining talent 
5.12.2020 r. 

Gold Star - Kategoria Junior D 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 

Best Piano Teacher Award -  Karol Radziwonowicz 
===============
V Międzynarodowy Festiwal Internetowy "Samocvity - Online" 
Lwów (Ukraina) 5.12.2020 r.

Grand Prix - Kategoria III 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============
6th Pleven Guitar Festival 
Pleven (Bułgaria) 1-14 grudnia 2020 roku. 

Special Prize
Robert Kwiędacz - kl.IV OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny 
===============
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "FRASZKA"
listopad 2020

wynik bardzo dobry
Zuzanna Krawczyk - uczennica kl. 7 OSM I st.
nauczyciel - Monika Szostak

wyróżnienie 
Olga Baćmaga - uczennica kl. 7 OSM I st.
Wiktoria Szczęsna - uczennica kl. 7 OSM I st.
Wiktoria Baćkowska - uczennica kl. 7 OSM I st.
nauczyciel - Monika Szostak

Michał Błędowski - uczeń kl. IB OSM II st.
Nina Ziółkowska - uczennica kl. II OSM II st.
Amelia Górka - uczennica kl. IB OSM II st.
Gabriela Nosowska - uczennica kl. IA OSM II st.
Wiktoria Mizera - uczennica kl. IB OSM II st.
Alicja Kołsut - uczennica kl. IA OSM II st
nauczyciel - Małgorzata Szyłak
===============
Konkurs z języka angielskiego Memory Master 
20 listopada 2020 r.

Klasa 4a OSM I stopnia,
nauczyciel - Irma Kołsut
Ksawery Gajda Wyróżnienie 
Zuzanna Myśliwiec Laureat II stopnia 
Olga Pastuszka Laureat I stopnia
Roksana Rzońca Laureat II stopnia
Stanisław Skałbania Laureat III stopnia
Gabriela Zagórska Laureat III stopnia

Klasa 4b OSM I stopnia,
nauczyciel - Irma Kołsut
Iga Piątek Wyróżnienie
Laura Skowrońska Laureat I stopnia

Klasa 5a OSM I stopnia,
nauczyciel - Anna Rzońca
Adam Sekuła Laureat II stopnia
Piotr Sputowski Laureat II stopnia
Hanna Wąsik Laureat III stopnia

Klasa 6b OSM I stopnia,
nauczyciel - Irma Kołsut
Aleksandra Gradowska Laureat III stopnia
Łucja Zych Laureat II stopnia

Klasa 6c OSM I stopnia,
nauczyciel - Sylwia Biernat
Alicja Berak Laureat II stopnia
Wiktoria Berak Laureat II stopnia

Klasa 7 OSM I stopnia,
nauczyciel - Irma Kołsut
Julia Baran Wyróżnienie
Ksawery Barszczewski Laureat II stopnia
Zuzanna Krawczyk Laureat II stopnia

Klasa 8 OSM I stopnia,
nauczyciel - Irma Kołsut
Hanna Balicka Laureat II stopnia
Piotr Niewola Laureat II stopnia
Filip Sobolewski Wyróżnienie

Klasa I B OSM II stopnia,
nauczyciel - Sylwia Biernat
Antonina Kolanek Laureat II stopnia
Wiktoria Mizera Laureat II stopnia
Wiktoria Perzyńska Laureat III stopnia
Natalia Rosa Laureat III stopnia

Klasa II OSM II stopnia,
nauczyciel - Sylwia Biernat
Oliwia Bryśkiewicz Wyróżnienie
Karolina Karpeta Wyróżnienie
Estera Mleczko Laureat II stopnia
Nina Niemiec Laureat II stopnia
Zuzanna Strawa Laureat III stopnia
Paulina Zagożdżon Wyróżnienie 
===============
Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Języka Angielskiego" 
17 listopada 2020 r.

Klasa 2a OSM I stopnia,
nauczyciel - Piotr Grześkowiak
Teresa Jaworska Laureat, VI miejsce w kraju 
Patrycja Kądziela Laureat, V miejsce w kraju 

Klasa 4b OSM I stopnia,
nauczyciel: Irma Kołsut
Laura Skowrońska Laureat, VI miejsce w kraju 

Klasa 6a OSM I stopnia,
nauczyciel: Piotr Grześkowiak
Sara Mleczko Laureat, IV miejsce w kraju
Zofia Nowak Laureat, V miejsce w kraju 

Klasa 6b OSM I stopnia,
nauczyciel - Irma Kołsut
Łucja Zych Laureat, VIII miejsce w kraju 

Klasa 6c OSM I stopnia,
nauczyciel - Sylwia Biernat
Alicja Berak Laureat, VII miejsce w kraju
Wiktoria Berak Laureat, VII miejsce w kraju 

Klasa 7 OSM I stopnia,
nauczyciel - Irma Kołsut
Julia Baran Laureat, V miejsce w kraju 

Klasa 8 OSM I stopnia,
nauczyciel - Irma Kołsut
Hanna Balicka Laureat, VII miejsce w kraju
Franciszek Modrzejewski Laureat, VI miejsce w kraju
Piotr Niewola Laureat, VII miejsce w kraju
Filip Sobolewski Laureat, VIII miejsce w kraju 

Klasa I A OSM II stopnia,
nauczyciel - Piotr Grześkowiak
Monika Byszewska Laureat, VI miejsce w kraju 

Klasa I B OSM II stopnia,
nauczyciel - Sylwia Biernat
Wiktoria Mizera Laureat, IV miejsce w kraju
Wiktoria Perzyńska Laureat, VIII miejsce w kraju
Natalia Rosa Laureat, VIII miejsce w kraju 

Klasa II OSM II stopnia,
nauczyciel - Sylwia Biernat
Estera Mleczko Laureat, III miejsce w kraju
Paulina Zagożdżon Laureat, VIII miejsce w kraju 
===============
II Ogólnopolski Konkurs i Festiwal Gitarowy "Radomski Zlot Gitarowy" 
Radom, listopad 2020 r.

wyróżnienie - grupa II
Ksawery Gajda - kl.4a OSM I st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny

II nagroda ex aequo - grupa IV
Franciszek Włodarczyk - kl.VI OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny 
===============
Music e-Contest 
20 listopada 2020 r.

Gold Award - Kategoria E
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============
2nd ProPiano Competition 
5 listopada 2020r. 

III miejsce kategoria Advanced 
Justyna Maślanka - uczennica klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Karol Radziwonowicz 
===============
X Ogólnopolskie Biennale Fotograficzne "Przyroda" 
Radom, 15 października 2020r. 

I nagroda (kategoria III- do lat 14)
Gabriela Gregorczyk - uczennica kl.III OSM II st.
opiekun - Iwona Kowalczewska 
===============
X International Piano Competition 
Milan(Włochy), 15 października 2020r. 

3 miejsce
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 6 a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 
===============
Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w roku szkolnym 2020/2021 
Warszawa, październik 2020 r.

Robert Kwiędacz (gitara) - uczeń klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny 

Jakub Staniszewski (fortepian)- uczeń kl. 6a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 
===============
VI Ogólnopolski Konkurs "Miniatura Wiolonczelowa" im Leona Szymłowskiego
Warszawa, 26-27.09.2020 r.

I nagroda (grupa I)
Maria Łukaszewicz - uczennica kl. III SM I st.
nauczyciel - Zuzanna Stradowska

II nagroda (grupa I)
Gabriela Polit - uczennica kl. II SM I st.
nauczyciel - Aleksandra Górka

III nagroda (grupa I)
Franciszka Maszerowska - uczennica kl. II OSM I st.
nauczyciel - Ewa Kucypera

III nagroda (grupa IV)
Antonina Kolanek - uczennica kl. I OSM II st.
nauczyciel - Aleksandra Górka

III nagroda (grupa IV)
Amelia Górka - uczennica kl. I OSM II st.
nauczyciel - Ewa Kucypera 
===============
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im.Krystiana Tkaczewskiego 
Busko Zdrój, 15.09.2020 r.

Wyróżnienie kategoria "Młodzi Wirtuozi" 
Kinga Marta Choraczyńska - uczennica kl. II OSM II st.
nauczyciel - Jacek Bondaruk 
===============
Program Stypendialny Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Młoda Polska".

laureat w 2020 roku
Krzysztof Paduch - uczeń kl. IV śr. SM II st. 
nauczyciel - Dariusz Figarski
=============== 
ROK SZKOLNY 2019/2020

III Międzyszkolny Konkurs Kompozytorski dla uczniów szkół muzycznych I i II st.
w Szkole Muzycznej im. Henryka Wieniawskiego w Warszawie 
Warszawa 18.06.2020 r.

I Nagroda kategoria klas IV-VI SM II st.
za utwór "Rondo-Piazzolla in memoriam" na kwintet akordeonowy
Miłosz Rybarski - uczeń kl. VI OSM II st.
nauczyciel - Tomasz Gieroń // Przemysław Zych 
===============
International Remote Online Competition Young Pianists 
LVIV KAWAI QUARANTINE 2020 
LVIV (Ukraina) 27.04-29.05.2020 r.

I miejsce
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 5a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 
===============
FANFARES OF LVIV QUARANTINE 2020
International Remote Online Competition of Young Performers on Winds,
Brass and Percussion Instruments 
Lwów (Ukraina), 11-28 kwietnia 2020 r.

II miejsce
Róża Zimnicka - uczennica kl. III OSM II st. 
nauczyciel - Piotr Gliński

III miejsce
Szymon Ciemięga - uczeń III kl. SM I st.
nauczyciel - Piotr Wysocki
===============
V Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II st.
Kielce 5-8 marca 2020r.

wyróżnienie w kategorii 1 - trąbka
Karolina Fatek - uczennica kl. 2 OSM I st. 
nauczyciel - Marcin Buliński

wyróżnienie w kategorii 2 - trąbka
Karol Kaca - uczeń kl. 3 OSM II st. 
nauczyciel - Marcin Buliński
===============
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Młodych Talentów im. Adama Harasiewicza 
Rzeszów, 3-4 marca 2020 r.

I miejsce w grupie I 
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 5a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 

wyróżnienie w grupie I 
Zofia Lesiak - uczennica kl. 5c OSM I st.
nauczyciel - Izabela Hołub 
===============
IX Świętokrzyski Konkurs Gitarowy 
Skarżysko Kamienna 2 marca 2020r.

I miejsce w grupie I 
Antoni Garbacz - uczeń kl. 1 OSM I st. 
nauczyciel - Zbigniew Woźny
===============
XX Międzynarodowy Konkurs Gitarowy im. Czesława Droździewicza 
Krynica Zdrój 22-27 luty 2020 roku. 

II miejsce
Robert Kwiędacz - kl.III OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny 
===============
IV Ogólnopolski Konkurs "Młodzi Artyści na Zamku Suskim"
Sucha Beskidzka, 21-23 luty 2020 r.

wyróżnienie w grupie IV
Amelia Górka - uczennica kl. 6b OSM I st 
nauczyciel - Ewa Kucypera
===============
II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy o tytuł "Mistrza Czterech Strun"
Oborniki Śląskie 09 luty 2020r.

II miejsce (kat.IV)
Wiktoria Perzyńska - uczennica kl. 6b OSM I st 
nauczyciel - Maria Filipowicz
===============
XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Kolęd
Puławy, 2 lutego 2020 roku

Dyplom Laureata
II nagroda w grupie wiekowej dzieci klas 4-8
w kategorii chóry
Chór Cantus Angelus
dyrygent - Maria Wrzesińska 

Dyplom Laureata
II nagroda w grupie wiekowej młodzież szkolna
w kategorii zespoły instrumentalne
Kwartet skrzypcowy w składzie:
Barbara Wójcik, Zuzanna Wilk, Kinga Mucha, Karolina Banaś
nauczyciel - Martyna Siemiątkowska
===============
XVIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Staropolskie Kolędowanie" 
Radom, 28 grudnia 2019 

I miejsce (kategoria do lat 13)
Chór Cantus Angelus
dyrygent - Maria Wrzesińska 
===============
XXI Radomskie Spotkania z Kolędami i Pastorałkami 
pod hasłem "W hołdzie Ks. Bp. Janowi Chrapkowi" 
Radom, 22 grudnia 2019 

nagroda Przełożonego Generalnego Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła
Chór Cantus Angelus
dyrygent - Maria Wrzesińska 
===============
VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kompozytorach pn."Życie i Twórczość Stanisława Moniuszki" 
Ruszkowice, 16 grudnia 2019 

III miejsce
Wiktoria Mizera - uczennica kl. VI OSM I st.
nauczyciel - Jacek Henryk Bolek
===============
VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu "Poznaj z nami... Stanisława Moniuszkę" 
Radom, 10 grudnia 2019 

II miejsce
Wiktoria Baćkowska, Zuzanna Ociepa,
Zuzanna Krawczyk, Wiktoria Mizera - uczennice kl. 6c OSM I st.
nauczyciel - Monika Szostak 
===============
XX Jubileuszowy Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej 
Sokołów Małopolski, 9 grudnia 2019 

I miejsce w grupie III 
Justyna Maślanka - uczennica kl. III OSM II st.
nauczyciel - Michał Drewnowski
===============
III Kozienicki Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych o nagrodę św.Mikołaja 
Kozienice, 7 grudnia 2019 

III miejsce w grupie I 
Franciszek Maksymiuk (puzon) - uczeń kl. II OSM I st.
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz

III miejsce w grupie I 
Ignacy Szczęsny (puzon) - uczeń kl. II OSM I st.
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz

II miejsce w grupie II 
Marceli Wrocławski (puzon) - uczeń kl. V OSM I st.
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz
===============
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Trzcianie 
Trzciana, 6-8 grudnia 2019 

wyróżnienie I st. w grupie V
Justyna Maślanka - uczennica kl. III OSM II st.
nauczyciel - Michał Drewnowski 

Wyróżnienie II st. w grupie IV
Amelia Kramarska - uczennica kl.I OSM II st.
nauczyciel - Olga Kravets 

Wyróżnienie II st. w grupie II
Zofia Lesiak - uczennica kl.5c OSM I st.
nauczyciel - Izabela Hołub 

Wyróżnienie II st. w grupie III 
Michał Chętkiewicz - uczeń kl.I OSM II st.
nauczyciel - Magdalena Miller 
===============
XIX Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego
Łomianki, 4-9 grudnia 2019 

wyróżnienie w kategorii fortepian solo
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 5a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska
===============
XI Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego 
Poznań, 29-30 listopada 2019 roku. 

II nagroda w grupie I
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 5a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska
===============
Ogólnopolski Konkurs z Literatury Muzycznej "Najpiękniejsza jest muzyka polska" 
Radom, 29 listopada 2019 roku. 

wyróżnienie
Maria Dziemba - uczennica kl. II SM II st.
nauczyciel - Ewa Gęga-Osowska
===============
JUBILEUSZOWE XXV Słupeckie Spotkania Muzyczne 
Słupca k. Poznania 28-29 listopada 2019 roku. 

wyróżnienie (gitara)
kategoria V
Franciszek Włodarczyk - kl.V OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny 

wyróżnienie (gitara)
kategorii VI
Duet gitarowy w składzie
Franciszek Włodarczyk - kl.V OSM II st.
Robert Kwiędacz - kl.III OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny 

dyplom laureata (gitara)
kategoria IV
Robert Kwiędacz - kl.III OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny 

Grand Prix (akordeon)
Krzysztof Paduch - uczeń kl. III śr. SM II st.
nauczyciel - Dariusz Figarski

dyplom laureata (akordeon)
kategoria II 
Tobiasz Włodarczyk- uczeń kl. VI OSM I st. 
nauczyciel - Tomasz Gieroń 

dyplom laureata (akordeon)
kategoria III 
Krzysztof Paduch - uczeń kl. III śr. SM II st. 
nauczyciel - Dariusz Figarski 

dyplom laureata (akordeon)
kategoria IV 
Jakub Figura- uczeń kl. II OSM II st. 
nauczyciel - Tomasz Gieroń 

dyplom laureata (akordeon)
kategoria IV 
Kacper Molenda- uczeń kl. II śr SM II st. 
nauczyciel - Tomasz Gieroń 

wyróżnienie (akordeon)
kategoria V 
Mikołaj Skopek- uczeń kl. V OSM II st. 
nauczyciel - Artur Miedziński 
===============
XIII Konkurs Młodych Wiolonczelistów 
Wrocław, 21-22 listopad 2019r.

wyróżnienie w II kategorii wiekowej 
Amelia Górka - uczennica kl. 6 OSM I st.
nauczyciel - Ewa Kucypera 
===============
II Festiwal Pianistyczny "Dźwięki Mazowsza" 
Sanniki, 14-15 listopada 2019 r.

II nagroda w grupie III 
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 5a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 
===============
IV Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych "Finalis" 
Białystok 12-16 listopada 2019r.

srebrny medal 
Alicja Rychlicka (flet)- uczennica kl. I SM II st.
nauczyciel - Joanna Popek

brązowy medal 
Paulina Magiera (klarnet)- uczennica kl. VI OSM II st.
nauczyciel - Anna Kalska
===============
Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Radomia 12 listopada 2019 r.

Jakub Staniszewski - uczeń kl. 5a OSM I st.
nauczyciel - Jolanta Ptasińska 

Robert Kwiędacz - uczeń kl.III OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny 
===============
Międzynarodowy Festiwal Interpretacji Muzyki Słowiańskiej 
Ostrawa (Czechy) 7-8.11.2019 r.

II miejsce w kategorii fortepian 
Justyna Maślanka - uczennica kl. III OSM II st.
nauczyciel - Michał Drewnowski
===============
Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w roku szkolnym 2019/2020

Katarzyna Kacprzak - uczennica kl.III OSM II st.
nauczyciel - Magdalena Bojanowicz
===============
I Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Józefa Świdra 
Czechowice-Dziedzice, 25-27.09.2019 r.

III nagroda grupa II
Karolina Nosowska - absolwentka
nauczyciel - Monika Świostek

wyróżnienie za pieśń klasyczną grupa II 
Zuzanna Kłosiewicz - uczennica kl. III wokalna
nauczyciel - Monika Świostek
===============
ROK SZKOLNY 2018/2019 

Pierwszy Ogólnopolski Konkurs Fletowy 
Lublin, 15.06.2019 r. 

złote wyróżnienie gr. II
Julia Głogowska - uczennica kl. III OSM I st.
nauczyciel - Monika Zatorska - Maksymiuk

brązowe wyróżnienie gr. II 
Paweł Chała - uczeń kl. II OSM I st.
nauczyciel - Monika Zatorska - Maksymiuk
===============
Konkurs instrumentów dętych im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego 
Lublin, 7-8.06. 2019 r. 

II miejsce (grupa II) 
Albert Lipka - uczeń kl. III OSM I st.
nauczyciel - Paweł Anyszek

wyróżnienie (grupa euphonium) 
Jakub Sieczka - uczeń kl. II OSM II st.
nauczyciel - Marcin Buliński
===============
IX Przegląd Szkół Muzycznych w Pruchniku 
w 200. Rocznicę Urodzin Stanisława Moniuszki 
Pruchnik 03.06.2019 r.

Nagroda II st. 
Justyna Maślanka - uczennica kl. II OSM II st.
nauczyciel - Michał Drewnowski
===============
13. World Music Festival 
Innsbruck (Austria), 30.05-2.06.2019 

I miejsce kat. III Chamber music classic - concert 
Radom Accordion Quintet 
nauczyciel - Artur Miedziński

I miejsce kat. VI Mixed orchestra world music 
Humi Accordion Band 
nauczyciel - Artur Miedziński

I miejsce kat. III Chamber music accordion professional 
Accordion For World 
nauczyciel - Tomasz Gieroń
===============
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Moniki Sikorskiej- Wojtachy 
Wieliczka, 29.05- 01.06.2019 r. 

I miejsce
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 4a OSM I st.
nauczyciel - Magdalena Mazanka 
===============
XIII Ogólnopolski "Łowiecki" Konkurs Miniatur Fortepianowych 
Wrocław, 24-25 maja 2019 r. 

I miejsce
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 4a OSM I st.
nauczyciel - Magdalena Mazanka 
===============
Konkurs Pianistyczny dla uczniów Szkół Muzycznych I st.
"Polska z Chaczaturianem - 3" 
Ostrowiec, 23 maja 2019r.

GRAND PRIX (I grupa)
Wiktoria Berak - uczennica kl. IV OSM I st
nauczyciel - Jacek Bondaruk

Wyróżnienie (I grupa)
Piotr Sputowski - uczeń kl. III OSM I st
nauczyciel - Piotr Wołowicz

Wyróżnienie (I grupa)
Alicja Berak - uczennica kl. IV OSM I st
nauczyciel - Jacek Bondaruk

Wyróżnienie (I grupa)
Emilia Opiela - uczennica kl. IV OSM I st
nauczyciel - Władysława Denysowa

NAGRODA SPECJALNA
nagroda radnego sejmiku województwa świętokrzyskiego Grigora Szaginiana za najlepsze wykonanie utworu ormiańskiego kompozytora
Wiktoria Berak - uczennica kl. IV OSM I st
nauczyciel - Jacek Bondaruk

NAGRODA
posła do parlamentu europejskiego Bogusława Sonika za najlepsze wykonanie utworu polskiego kompozytora
Wiktoria Berak - uczennica kl. IV OSM I st
nauczyciel - Jacek Bondaruk 
===============
Regionalny Konkurs "Mój region - moja Ojczyzna"
Radom, 20 maja 2019r.

II miejsce
Jakub Sieczka - uczeń kl.III OSM II st
nauczyciel - Iwona Kowalczewska

II miejsce
Jakub Wielocha - uczeń kl.III OSM II st
nauczyciel - Iwona Kowalczewska 
===============
XI Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy "Młody Polski Wiolonczelista"
Bochnia, 18 maja 2019r.

wyróżnienia (grupa II)
Amelia Górka - uczennica kl.V OSM I st.
Anna Dąbrowska - uczennica kl. VI OSM I st.
nauczyciel - Ewa Kucypera 
===============
II Ogólnopolskie Biennale Fotograficzne "Moja Mała Ojczyzna"
Radom, 17 maja 2019r.

II nagroda (Kategoria I - do lat 13)
Gabriela Gregorczyk - uczennica kl. I OSM II st 

III nagroda (Kategoria I - do lat 13)
Roksana Czyż - uczennica kl. 6 OSM I st 

Wyróżnienie za kompozycję(Kategoria I - do lat 13)
Ada Biernacka - uczennica kl. 6 OSM I st

Wyróżnienia (Kategoria I - od 14 do 16 lat)
Julia Dziuba - uczennica kl. II OSM II st 

Opiekun: Iwona Kowalczewska 
===============
I Ogólnopolski Konkurs Miniatur
skrzypce-altówka-wiolonczela-kontrabas
Zamość, 14-16 maja 2019r.

I miejsce
Katarzyna Kacprzak - uczennica kl. II OSM II st.
nauczyciel - Magdalena Bojanowicz

wyróżnienie I st.
Wiktoria Perzyńska - uczennica kl. 5b OSM I st 
nauczyciel - Maria Filipowicz

wyróżnienie II st.
Julia Kotkowska - uczennica kl. I OSM II st.
nauczyciel - Adrian Hanke 
===============
I Ogólnopolski Konkurs i Festiwal Gitarowy Szkół Muzycznych I i II st.
Radomski Zlot Gitarowy
Radom, 10-12.05.2019 r.

wyróżnienie w grupie do lat 10
Ksawery Gajda - uczeń kl. II OSM I st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny

laureat I nagrody w grupie do lat 15 oraz GRAND PRIX
Robert Kwiędacz - uczeń kl. II OSM II st. 
nauczyciel - Paweł Kwaśny

laureat III nagrody w grupie do lat 20
Franciszek Włodarczyk - kl. III OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny 
===============
II Kozienicki Konkurs Perkusyjny 
Kozienice, 9-10 maja 2019r.

wyróżnienia, grupie I
Zofia Stępień - uczennica kl. I OSM I st
Jan Lech - uczeń kl. I OSM I st
nauczyciel - Barbara Galas

III miejsce, grupa II
Łucja Pietrzyk - uczennica kl. I mł
nauczyciel - Piotr Gliński

wyróżnienie, grupa II
Mikołaj Kaniewski - uczeń kl. III dz.
nauczyciel - Barbara Galas

wyróżnienia, grupie III
Konrad Miturski - uczeń kl. III mł
Szymon Jaskólski - uczeń kl. V OSM I st
nauczyciel - Barbara Galas

wyróżnienia, grupie III
Mikołaj Zych - uczeń kl. V OSM I st
nauczyciel - Mateusz Skórkiewicz

wyróżnienie, grupa IV
Tymon Likowski - uczeń kl. VI OSM I st
nauczyciel - Barbara Galas

II miejsce, grupa V
Róża Zimnicka - uczennica kl. II OSM II st
nauczyciel - Piotr Gliński 
===============
Ogólnopolski Konkurs Muzyczny Centrum Edukacji Artystycznej
Zespołów Perkusyjnych Szkół Muzycznych II st. 
Radom, 29 kwietnia 2019 

II miejsce
zespół Radom Percussion Group w składzie:
Anna Prasek - uczennica kl. V OSM II st.
Patryk Szczechowski - uczeń kl. IV OSM II st.
opiekun: Piotr Gliński 
===============
XVI Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe 
Żyrardów, 29 kwietnia 2019 

III miejsce
Majdańska Weronika - uczennica kl. I OSM I st.
nauczyciel - Wojciech Dąbek 
===============
V Ogólnopolski Konkurs "Miniatura wiolonczelowa" im. Leona Szymłowskiego 
Warszawa, 27 - 28 kwietnia 2019 

I nagroda z wyróżnieniem (grupa V)
Katarzyna Kacprzak - uczennica kl. II OSM II st.
nauczyciel - Magdalena Bojanowicz

II nagroda (grupa I)
Karolina Szarpak - uczennica kl. I OSM I st.
nauczyciel - Maria Wojutyńska

II nagroda (grupa III)
Amelia Górka - uczennica kl. V OSM I st.
nauczyciel - Ewa Kucypera

III nagroda (grupa I)
Maria Łukaszewicz - uczennica kl. I SM I st.
nauczyciel - Maria Wojutyńska

III nagroda (grupa III)
Antonia Bawoł - uczennica kl. V OSM I st.
nauczyciel - Adrianna Dąbrowska

III nagroda (grupa III)
Antonia Kolanek - uczennica kl. V OSM I st.
nauczyciel - Aleksandra Górka

III nagroda (grupa IV)
Anna Dąbrowska - uczennica kl. VI OSM I st.
nauczyciel - Ewa Kucypera 
===============
XXIII Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Strunowych
im. Bohdana Warchala "Talents for Europe" 
Dolny Kubin ( Słowacja), 27- 28 kwietnia 2019r 

III nagroda( kategoria III)
nagroda za najlepsze wykonanie utworu z XX I XXI w.
Amelia Zofia Chmielewska - uczennica kl. III OSM II st.
nauczyciel - Ewa Kucypera 
===============
XVIII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy 
Sochaczew, 15-17 kwietnia 2019 r. 

wyróznienie (0 grupa)
Laura Bulińska - uczennica kl. I OSM I st.
nauczyciel - Joanna Popek

III miejsce (II grupa)
Paweł Chała - uczeń kl. II OSM I st.
nauczyciel - Monika Zatorska-Maksymiuk 
===============
XXII Festiwal Instrumentów Dętych 
11-13. 04. 2019 r. w Biała Podlaska 

III miejsce (grupa III tuba ,euphonium) 
Jakub Sieczka - uczeń kl. II OSM II st.
nauczyciel - Marcin Buliński

wyróżnienie (grupa III trąbka ) 
Karol Kaca - uczeń kl. II OSM II st.
nauczyciel - Marcin Buliński

wyróżnienie (grupa III trąbka ) 
Jakub Dąbrowski - uczeń kl. I OSM II st.
nauczyciel - Marcin Buliński 
===============
XVII Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny Pro Bohemia Ostrava 2019 
Ostrawa (Czechy), 4-7 kwietnia 2019r 

II miejsce (III grupa)
Amelia Zofia Chmielewska - uczennica kl. III OSM II st.
nauczyciel - Ewa Kucypera 
===============
XIV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów 
Jasło, 27-29 marca 2019 

I miejsce
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 4a OSM I st.
nauczyciel - Magdalena Mazanka 
===============
VIII Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy 
Kielce 25-27 marca 2019 r. 

wyróżnienie
Robert Kwiędacz - uczeń klasy II OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny
===============
V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy 
Toruń , 23 marca 2019 

wyróżnienie
Marcin Filipowicz - uczeń kl. VI OSM II st
nauczyciel - Wojciech Dąbek 

Wyróżnienie
akompaniament: Magdaleny Miller 
===============
Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z chemii 
Warszawa, 21 marca 2019

LAUREATKA
Katarzyna Skrzynecka - uczennica kl.III OSM II st.
nauczyciel - Grażyna Wysmolińska-Piasta 
===============
Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych
Szkół Muzycznych I st. 
Kielce, 18 marca 2019 

wyróżnienie w grupie I (Klasy I -III)
Franciszek Maksymiuk - uczeń kl. 1b OSM I st.(puzon)
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz 

wyróżnienie w grupie II (Klasy IV -VI)
Igor Gregorczyk - uczeń kl. 6a OSM I st.(klarnet)
nauczyciel - Piotr Sieczka 
===============
Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Radomia Szkół Podstawowych klas III-IV w szachach'2019r.
15 marca 2019 r. Radom 

II miejsce drużynowo w kategorii kl. 0-III drużynowej 
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu w składzie:
Bartosz Wesołowski - kl.2a OSM I st.
Dawid Janas - kl.3b OSM I st.
Albert Lipka - kl.3b OSM I st.
Stanisław Wróbel - kl.3b OSM I st. 

II miejsce drużynowo w kategorii kl. IV-V drużynowej 
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu w składzie:
Stanisław Kopiński - kl.4a OSM I st.
Jan Mioduszewski - kl.5a OSM I st.

III miejsce indywidualnie w kategorii kl. IV-V 
Jan Mioduszewski - kl.5a OSM I st.

opiekun: Małgorzata Stachowicz 
===============
V Międzynarodowy Podkarpacki Pianistyczny Konkurs Chopinowski 
Rzeszów, 14-16 marca 2019 

wyróżnienie
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 4a OSM I st.
nauczyciel - Magdalena Mazanka 
===============
Stypendium Prezesa Rady Ministrów 
w roku szkolnym 2018/2019 

Piotr Igor Motyka - uczeń kl. VI OSM II st.
nauczyciel - Artur Midziński
===============
KONKURS DLA MŁODZIEŻY SZKÓŁ MUZYCZNYCH I BALETOWYCH "PAMIĘĆ" 
Organizator: Instytut Muzyki i Tańca oraz Centrum Edukacji Artystycznej 
Warszawa, 4 marca 2019 

nagroda główna za pracę poświęconą Zbigniewowi Strzałkowskiemu
Natalia Frank , Marta Wlazło, Bogusław Danielewicz, Marek Rybiński - uczniowie klasy V OSM II st.
opiekunowie: Ilona Jaworek, Tomasz Molga 
===============
Stypendium Prezesa Rady Ministrów 
w roku szkolnym 2018/2019 

Piotr Igor Motyka - uczeń kl. VI OSM II st.
nauczyciel - Artur Midziński
===============
II Ogólnopolski Festiwal Akordeonowy im. Mirosława Niziurskiego 
Kielce, 1-2 marca 2019 r 

kategoria II
wyróżnienie
Dominik Chodelski - uczeń klasy 5c OSM I st.
nauczyciel - Artur Miedziński
wyróżnienie
Tobiasz Włodarczyk - uczeń klasy 5a OSM I st.
nauczyciel - Tomasz Gieroń

kategoria III
wyróżnienie
Tymon Filipiak - uczeń klasy 6b OSM I st.
nauczyciel - Tomasz Gieroń
wyróżnienie
Adam Witczak - uczeń klasy 6a OSM I st.
nauczyciel - Tomasz Gieroń

kategoria IV
wyróżnienie
Jakub Figura - uczeń klasy I OSM IIst.
nauczyciel - Tomasz Gieroń

kategoria VII
wyróżnienie
Kacper Molenda - uczeń klasy I SM II st.
nauczyciel - Tomasz Gieroń

kategoria IX
II miejsce
Mikołaj Skopek - uczeń klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński
wyróżnienie
Marek Rybiński - uczeń klasy V OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński
===============
1. Międzynarodowy Konkurs Gitarowy 
Katowice, 15 lutego 2019 r. 

I miejsce (grupa I)
Robert Kwiędacz - uczeń klasy II OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny
===============
XXIV Ogólnopolski Festiwal Kolęd 
Puławy 27 stycznia 2019 r. 

III nagroda (kategoria: dzieci klas 4-6)
Chór Cantus Angelus
dyrygent: Maria Wrzesińska 
===============
Regionalny Konkurs Fortepianowy im. Jana Sebastiana Bacha 
Warszawa 25 stycznia 2019 r. 

Wyróżnienie
Joanna Jankowska - uczennica IV kl. og. I st.
nauczyciel - Urszula Adamczyk-Rudzińska

Wyróżnienie
Zofia Lesiak - uczennica IV kl. og. I st.
nauczyciel - Izabela Hołub 
===============
Ogólnopolski Konkurs im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu 
Poznań, 12 stycznia 2019 r. 

wyróżnienie
Aleksandra Pyszczek - uczennica klasy VI OSM II st.
nauczyciel - Rgina Kozakiewicz
===============
I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny 
Libiąż 12-13 stycznia 2019 r. 

I miejsce
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 4a OSM I st.
nauczyciel - Magdalena Mazanka 
===============
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny 
Sosnowiec 10 stycznia 2019 r. 

wyróżnienie
Joanna Jankowska - uczennica kl. 4c OSM I st.
nauczyciel - Urszula Adamczyk-Rudzińska 
===============
II Kozienicki Festiwal Instrumentów Dętych Blasznych o nagrodę Św. Mikołaja 
Kozienice 8 grudnia 2018r.

II miejsce w I grupie
Albert Lipka - uczeń kl. 3 OSM I st.
nauczyciel - Paweł Anyszek 

III miejsce w I grupie
Rozalia Wiśniewska - uczennica kl. 2 OSM I st.
nauczyciel - Paweł Anyszek 

III miejsce w I grupie
Franek Maksymiuk - uczeń kl. 1 OSM I st.
nauczyciel - Bartosz Nijakiwski 

wyróżnienie w I grupie
Ewa Bochniak - uczennica kl. 3 OSM
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz 

II miejsce w II grupie
Urszula Barska - uczennica kl. 5c OSM I st.
nauczyciel - Bartłomiej Kacperski 

II miejsce w II grupie
Mateusz Wasilewski - uczeń kl. 4 OSM
nauczyciel - Bartosz Skórkiewicz 

III miejsce w II grupie
Wiktoria Szczęsna - uczennica kl. 5c OSM I st.
nauczyciel - Bartłomiej Kacperski 

III miejsce w II grupie
Karol Sygocki - uczeń kl. 4 SM I st.
nauczyciel - Paweł Anyszek 

wyróżnienie w II grupie
Kacper Umięcki - uczeń kl. 5a OSM I st.
nauczyciel - Bartłomiej Kacperski 
===============
XIV Młodzieżowy Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Kazimierza Wiłkomirskiego 
Poznań 5-9 grudnia 2018r.

III nagroda w II grupie
Amelia Chmielewska - uczennica kl. III OSM II st.
nauczyciel - Ewa Kucypera 
===============
XXIV Słupeckie Spotkania Muzyczne 
Słupca, 22-23 listopada 2018 r. 

laureat / najlepszy gitarzysta
Robert Kwiędacz - uczeń klasy II OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny
===============
III Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych "Finalis 2018" 
Białystok, 13-17 listopada 2018 r. 

brązowy medal
Alicja Rychlicka (flet) - uczennica kl. 6 I st. dział dziecięcy
nauczyciel - Joanna Popek 
===============
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Słowiańskiej 
Ostrawa (Czechy) 11 listopada 2018 r. 

I miejsce w kategorii fortepian
Jakub Staniszewski - uczeń kl. 4a OSM I st.
nauczyciel - Magdalena Mazanka 
===============
Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w roku szkolnym 2018/2019 

Marek Rybiński - uczeń kl. V OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński 
===============
Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Radomia 
29 października 2018 r. 

Krzysztof Paduch - uczeń kl. II SM II st. 
nauczyciel - Dariusz Figarski 
===============
Nagroda Prezydenta Miasta Radomia 
29 października 2018 r. 

Marek Rybiński - kl. V OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński 

Robert Kwiędacz - uczeń klasy II OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny
===============
Międzynarodowy Konkurs Perkusyjny "Italy Percussion Competition" 
Montesilvano (Włochy) 18-23 września 2018 r. 

II miejsce werbel w kat. "A" do lat 19
Patryk Szczechowski - uczeń klasy IV OSM IIst. 
nauczyciel - Barbara Galas

II miejsce wibrafon w kat. "A" do lat 19
Patryk Szczechowski - uczeń klasy IV OSM IIst. 
nauczyciel - Barbara Galas
===============
43. PIF International Accordion " Citta di Castelfidardo" 
Włochy 9-16 września 2018 r. 

I miejsce kat." Classica Student 12"
Krzysztof Paduch - uczeń klasy II SM II st.
nauczyciel - Dariusz Figarski 
===============
II miejsce kat."Virtuoso Student 12" 
Krzysztof Paduch - uczeń klasy II SM II st. 
nauczyciel - Dariusz Figarski 
===============
ROK SZKOLNY 2017/2018 

IX Ogólnopolskie Biennale Plastyczno- Fotograficzne Dzieci i Młodzieży "Przyroda"
Radom 21 czerwca 2018r. 

I nagroda (kat. II) Fotografia
Antonina Gaszyna- uczennica kl. V OSM I st.
nauczyciel - Iwona Kowalczewska 
===============
III WARSZAWSKI FESTIWAL 2018
"Miniatura Muzyczna na instrumenty dęte blaszane " 
Warszawa, 14 czerwca 2018 r.

laureat (grupa 2)
Jakub Dąbrowski - kl.6 OSM I st
nauczyciel - Marcin Buliński

wyróżnienie (grupa 2)
Julia Sieczka - kl.6 OSM I st.
nauczyciel - Marcin Buliński

wyróżnienie (grupa 2)
Urszula Barska - kl.4 OSM I st
nauczyciel - Bartłomiej Kacperski

wyróżnienie - (grupa 3)
Jakub Sieczka - kl.1 OSM II st. wyróżnienie (grupa 3)
nauczyciel - Marcin Buliński
===============
Stypendium Fundacji Symfonia Varsovia
09.06.2018 r. Warszawa 

Katarzyna Kacprzak - uczennica kl. I OSM II st.
nauczyciel - Magdalena Bojanowicz 
===============
XIX edycja Międzynarodowego Konkursu "Moje inspiracje muzyczne"
Nałęczów 4-5 czerwca 2018r. 

wyróżnienie (grupa 3)
Amelia Kramarska (fortepian) - kl. 5b OSM Ist
nauczyciel - Olga Kravets 
===============
I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Jak Wieniawski"
Lublin 1-3 czerwca 2018r. 

laureat II nagrody(grupa B)
Wiktoria Perzyńska - uczennica kl. IV OSM I st. 
nauczyciel - Maria Filipowicz

wyróżnienie (grupa B) 
Aniela Kurek - uczennica kl III śr. 
nauczyciel - Wojciech Dąbek 

II nagroda (grupa C) 
Marta Klimek - uczennica kl. VI OSM II st. 
nauczyciel - Regina Kozakiewicz 

III nagroda (grupa C) 
Marcin Filipowicz - uczeń kl V II st. 
nauczyciel - Wojciech Dąbek 

wyróżnienie (grupa C) 
Aleksandra Pyszczek - uczennica kl. V OSM II st. 
nauczyciel - Regina Kozakiewicz 
===============
V EDYCJI REGIONALNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS IV I V "YLE MOVERS" 2018 

laureatka I miejsca
Estera Mleczko - kl. 5b OSM I st
nauczyciel - Irma Kołsut

wyróżnienie (finalistka)
Antonina Kolanek - kl. 4a OSM I st
nauczyciel - Irma Kołsut

wyróżnienie (finalistka)
Amelia Kramarska - kl. 5b OSM I st
nauczyciel - Irma Kołsut

finalistka
Paulina Zagożdżon - kl. 5b OSM I st
nauczyciel - Irma Kołsut

finalistka
Ksawery Barszczewski - kl. 4b OSM I st
nauczyciel - Magdalena Siuda
===============
II Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
Solec Kujawski, 28-30 maja 2018 r.

I nagroda I miejsce (kat. I e)
Krzysztof Paduch - uczeń klasy I SM II st. 
nauczyciel - Dariusz Figarski 

II nagroda (kat. IV) 
Marek Rybiński - kl. IV OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński 
===============
Radomskie Zawody Geograficzne "Z mapą dookoła świata"
Radom 28 maja 2018r..

finalista
Miłosz Gaszyna - uczeń kl. II OSM II st.
nauczyciel - Iwona Kowalczewska 
===============
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2018 
pod patronatem naukowym
Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
oraz pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej

Antonina Kolanek kl.4a - wynik bardzo dobry
nauczyciel - Irma Kołsut

Estera Mleczko kl.5b - wynik bardzo dobry
nauczyciel - Irma Kołsut

Ksawery Barszczewski kl.4b - wynik dobry
nauczyciel - Magdalena Siuda

Sara Mleczko kl.3a - wynik dobry
nauczyciel - Magdalena Siuda
===============
X Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy "Młody Polski Wiolonczelista" 
Bochnia, 18-20 maja 2018r 

II miejsce
Amelia Chmielewska - uczennica kl. II OSM II st.
nauczyciel - Ewa Kucypera 
===============
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "FOCUS - SPRING 2018"
 
laureatka 4 miejsca w kategorii klas V
Estera Mleczko - kl.5b OSM I st
nauczyciel - Irma Kołsut 

laureat 6 miejsca w kategorii klas III
Jan Skowroński - kl.3c OSM I st 
nauczyciel - Irma Kołsut 
===============
I Kozienicki Konkurs Perkusyjny Szkół Muzycznych I st.
Kozienice, dn. 11.05.2018r. 

I miejsce (grupa II) 
Konrad Miturski - uczeń kl. III mł. SM I st.
nauczyciel - Mateusz Skórkiewicz

wyróżnienie (grupa II) 
Mikołaj Zych - uczeń kl. IVb OSM I st.
nauczyciel - Mateusz Skórkiewicz

II miejsce (grupa III)
Jakub Poterała - uczeń kl. VI OSM I st.
nauczyciel - Barbara Galas

wyróżnienie (grupa III) 
Tymon Likowski - uczeń kl. V OSM I st.
nauczyciel - Barbara Galas 
===============
V Ogólnopolski Konkurs Młodych Indywidualności Muzycznych im. Tadeusza Paciorkiewicza 
Sierpc 10.05.2018r. 

wyróżnienie (III grupa) 
Karol Kaca (trąbka) - kl. I OSM II st.
nauczyciel - Marcin Buliński 
===============
XXXVIII Konkurs Młodego Muzyka 
Szczecinek 04-05.05.2018 r. 

wyróżnienie (II grupa)
Jakub Dąbrowski (trąbka) - kl. 6 OSM I st. 
nauczyciel - Marcin Buliński 

wyróżnienie (III grupa) 
Karol Kaca (trąbka) - kl. I OSM II st.
nauczyciel - Marcin Buliński 
===============
55 Internationaler Akkordeonwettbewerb Klingenthall 2018 
Klingenthall (Niemcy) 30 kwietnia - 05 maja 2018 r. 

I nagroda ( kategoria I)
Krzysztof Paduch - uczeń klasy I SM II st. 
nauczyciel - Dariusz Figarski 

III nagroda ( kategoria III))
Piotr Motyka - uczeń klasy V OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński 
===============
22 Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych
im. Bohdana Warchala "Talents for Europe"
Dolny Kubin (Słowacja) 29 kwietnia 2018r

III nagroda
Amelia Chmielewska- uczennica kl. II OSM II st.
nauczyciel - Ewa Kucypera 
===============
II Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny "Mały Werblista"
Warszawa, dn. 28.04.2018r.

wyróżnienie
Stanisław Skałbania - uczeń kl. I OSM I st.
nauczyciel - Barbara Galas 
===============
XX Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe " Sanok 2018 "
Sanok 26-28 kwietnia 2018 r.

I nagroda ( kategoria ll)
Krzysztof Paduch - uczeń klasy I SM II st. 
nauczyciel - Dariusz Figarski 
===============
Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Radomia Szkół Podstawowych klas III-IV w szachach'2018r.
24 kwietnia 2018 r. Radom 

I miejsce drużynowo - tytuł Mistrza Radomia w SZACHACH, 
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu w składzie:
Stanisław Kopiński - kl. 3a OSM I st.
Małgorzata Prasek - kl. 3a OSM I st.
Aleks Kozłowski - kl. 3b OSM I st.
Jan Mioduszewski - kl. 4a
opiekun: Małgorzata Stachowicz 
===============
XXXVI Konkurs Młodych Pianistów "Nad Kamienną 2018"
23.04.2018 r. Skarżysko-Kamienna

I miejsce (kat.I)
Jakub Staniszewski - uczeń klasy 3a OSM I st.
nauczyciel - Damian Maksymiuk

wyróżnienie za walory artystyczne
Julia Ciemięga - uczennica klasy 6 OSM I st.
nauczyciel - Urszula Adamczyk-Rudzińska 
===============
IV Ogólnopolski Konkurs "Miniatura wiolonczelowa" im. Leona Szymłowskiego
21-22 kwietnia 2018 r. Warszawa 

Dyplom laureata II nagrody( grupa III )
Amelia Górka - uczennica kl. IV OSM I st.
nauczyciel - Ewa Kucypera

Dyplom laureata I nagrody (grupa IV)
Katarzyna Kacprzak - uczennica kl. I OSM II st.
nauczyciel - Magdalena Bojanowicz, Ewa Kucypera 
===============
VIII Polskie Spotkania Kontrabasowe Mielec 2018
19 - 21.04.2018 r. Mielec 

wyróżnienie (kategoria V do 21 lat)
Iga Ćwiek - uczennica kl.VI śr SM II st.
nauczyciel - Ireneusz Winiarski 
===============
XVII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy
16.04.2018 r. Sochaczew

wyróżnienie I st. (grupa 0)
Julia Głogowska - klasa 1 OSM I st. 
nauczyciel - Monika Zatroska-Maksymiuk

wyróżnienie (grupa II)
Magdalena Fatek - klasa 4 OSM I st.
nauczyciel - Monika Zatroska-Maksymiuk 
===============
International Accordion Competition 
12-14 kwietnia 2018 r. Ostrava (Czechy)

II miejsce (kat. 5)
Marek Rybiński - kl. IV OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński 
===============
VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny 
09-10.04.2018 r. Augustów

II miejsce (kat.I)
Jakub Staniszewski - uczeń klasy 3a OSM I st.
nauczyciel - Damian Maksymiuk 
===============
V Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy dla uczniów szkół muzycznych I i II st
Kielce 7-9.04. 2018 r.

wyróżnienie (I grupa) 
Wiktoria Perzyńska - uczennica kl. IV OSM I st. 
nauczyciel - Maria Filipowicz

wyróżnienie (V grupa) 
Marta Klimek - uczennica kl. VI OSM II st. 
nauczyciel - Regina Kozakiewicz 
===============
XVIII Regionalne Spotkania Akordeonowe
pod Patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 
Piotrków Trybunalski 6-7.04.2018 r.

I nagroda ( kategoria ll)
Krzysztof Paduch - uczeń kl. I SM II st. 
nauczyciel - Dariusz Figarski 
===============
V Edycja Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas IV i V "YLE MOVERS"
Radom 7.04.2018 roku 

laureatka I miejsca
Estera Mleczko - kl. 5b OSM I st.
nauczyciel - Irma Kołsut

wyróżnienie 
Antonina Kolanek - kl. 4a OSM I st. 
nauczyciel - Irma Kołsut

finalistka
Amelia Kramarska - kl. 5b OSM I st.
nauczyciel - Irma Kołsut

finalistka
Paulina Zagożdżon - kl. 5b OSM I st.
nauczyciel - Irma Kołsut

finalista
Ksawery Barszczewski- kl. 4b OSM I st.
nauczyciel - Magdalena Siuda
===============
International Open Accordion Contest 
3-7 kwietnia 2018 r. Trossingen (Niemcy)

II miejsce (kat. 2a)
Marek Rybiński - kl. IV OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński 
===============
Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Języka Angielskiego"
Poznań 29 marca 2018r.

Laureatka 
Estera Mleczko - uczennica klasy 5b OSM I st.
nauczyciel - Irma Kołsut
===============
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy dla uczniów szkół muzycznych I st. 
Słupca 26-28 marca 2018r.

III miejsce (kategoria II) 
Tobiasz Włodarczyk - uczeń klasy IV OSM I st
nauczyciel - Tomasz Gieroń

wyróżnienie (kategoria II) 
Dominik Chodelski - uczeń klasy IV OSM I st
nauczyciel - Artur Miedziński

wyróżnienie (kategoria III) 
Jakub Figura - uczeń klasy VI OSM I st.
nauczyciel - Tomasz Gieroń 
===============
Młody Muzyk Roku 2018
Warszawa 20 marca 2018

finalista 
Grzegorz Chwaliński (perkusja)- uczeń klasy VI OSM II st
nauczyciel - Barbara Galas

finalista 
Piotr Motyka (akordeon) - uczeń klasy V OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński 
===============
I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Marii Tarnawieckiej
w ramach II Międzynarodowego Festiwalu Open Music
Łódź 16 marca 2018

III wyróżnienie 
Amelia Kramarska - kl. V OSM I st
nauczyciel - Olga Kravets 
===============
IV Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów dętych.
Kielce 10-13.03.2018 roku

wyróżnienie grupa 1-I
Jakub Dąbrowski - trąbka uczeń klasy.6 OSM I st.
nauczyciel - Marcin Buliński

wyróżnienie grupa 1-II
Karol Kaca - trąbka uczeń klasy.1 OSM II st.
nauczyciel - Marcin Buliński 

wyróżnienie w grupie 3-I
Magdalena Fatek - flet kl. IV Og. I st.
nauczyciel - Monika Zatorska-Maksymiuk

wyróżnienie w grupie 3-I
Alicja Rychlicka - flet kl. V dz. I st.
nauczyciel - Joanna Popek
===============
IX Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny 
Szczecin, 1-5.03.2018 roku

wyróżnienie ( grupa III )
Jakub Poterała - uczeń klasy 6 OSM I st.
nauczyciel - Barbara Galas

III miejsce ( grupa IV )
Patryk Szczechowski - uczeń klasy III OSM II st.
nauczyciel - Barbara Galas

wyróżnienie ( grupa IV )
Anna Prasek - uczennica klasy IV SM II st.
nauczyciel - Piotr Gliński 
===============
Międzyszkolny Konkurs INSTRUMENTÓW DĘTYCH "Tańce różnych epok"
Warszawa 3 marca 2018 r.

wyróżnienie
Alicja Rychlicka - flet kl. V dz. I st.
nauczyciel - Joanna Popek

wyróżnienie
Alicja Latała - flet kl. I dz. I st.
nauczyciel - Joanna Popek

wyróżnienie
Karolina Wójcicka - flet kl. I dz. I st.
nauczyciel - Joanna Popek

Wyróżnienie
Julia Głogowska - flet kl. I Og. I st.
nauczyciel - Monika Zatorska-Maksymiuk 

wyróżnienie
Maja Sobkiewicz - flet kl. II Og. I st.
nauczyciel - Monika Zatorska-Maksymiuk 
===============
III Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej
Warszawa 3 marca 2018 r.

Dyplom Laureata I miejsca (II grupa kl. III-IV) 
Wiktoria Perzyńska - uczennica kl. IV OSM I st. 
nauczyciel - Maria Filipowicz

Dyplom Laureata II miejsca (III grupa kl. V-VI) 
Klaudia Smorongiewicz - uczennica kl. VI OSM I st. 
nauczyciel - Maria Filipowicz
===============
AKKORDEON - WETTBEWERB 2018
Wiedeń 25 luty 2018 r.

I nagroda (kat. 1b)
Krzysztof Paduch - uczeń kl. I SM II st.
nauczyciel - Dariusz Figarski 
===============
Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w roku szkolnym 2017/2018 

Robert Kwiędacz - uczeń klasy I OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny

Katarzyna Kacprzak - uczennica klasy I OSM II st.
nauczyciel - Arkadiusz Dobrowolski

Marek Rybiński - uczeń klasy IV OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński

Piotr Motyka - uczeń klasy V OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński 
===============
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Młody Wirtuoz" 
w ramach Międzynarodowe Forum Pianistyczne "Bieszczady bez granic" 
Sanok 5 - 6 lutego 2018 r.

Nagroda Złotego Wirtuoza 
Jakub Staniszewski - uczeń kl. III OSM I st 
nauczyciel - Damian Maksymiuk
===============
XXIV Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej "Od solisty do orkiestry" 
Mława 1 - 3 lutego 2018 r.

II nagroda (kat. III) 
Mikołaj Skopek - uczeń kl. III OSM II st 
nauczyciel - Artur Miedziński

I nagroda (Kat.IV) 
Piotr Motyka - uczeń kl. V OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński

II nagroda(kat. IV) 
Paweł Majchrowski - uczeń kl. VI OSM II st. 
nauczyciel - Artur Miedziński

I nagroda (kat. B)
duet akordeonowy w składzie:
Piotr Motyka - uczeń kl. V OSM II st.
Paweł Majchrowski - uczeń kl. VI OSM II st. 
nauczyciel - Artur Miedziński
===============
IV Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej 
Leżajsk 25.01.2018 

nagroda III st.
Amelia Kramarska - uczennica kl. 5b OSM I st.
nauczyciel - Olga Kravets 
===============
12. Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Jana Vychytila 
Praga 18-21 stycznia 2018

I nagroda w kat. V 
Katarzyna Kacprzak - kl. I OSM II st
nauczyciel - Ewa Kucypera 

XXIV Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika 
Będzin 11-13.01.2018 

III miejsce (Kategoria: chóry dziecięce)
Chór Cantus Angelus
dyrygent: Maria Wrzesińska 
===============
XVI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Staropolskie Kolędowanie" 
Radom 28.12.2017 

I miejsce
Chór Cantus Angelus
dyrygent: Maria Wrzesińska 
===============
XIX Radomskie Spotkania z Kolędami i Pastorałkami "W hołdzie ks. Bp. Janowi Chrapkowi" 
Radom 13-15.12.2017 
Eliminacje do XXIV Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. K. Szwarlika w Będzinie

Nagroda Przełożonego Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła
Chór Cantus Angelus
dyrygent: Maria Wrzesińska 
===============
IV Międzyszkolny konkurs wiedzy o kompozytorach "Karol Szymanowski" 
Ruszkowice 14.12.2017 

I miejsce
Klaudia Smorongiewicz - uczennica kl. VIa OSM I st.
nauczyciel - Jacek Henryk Bolek 
===============
Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I i II st. Centrum Edukacji Artystycznej 
Warszawa 8-10 grudnia 2017 roku

wyróżnienie
Aleksandra Pyszczek (skrzypce) - uczennica kl. V OSM II st.
nauczyciel - Regina Kozakiewicz 

wyróżnienie za przygotowanie uczennicy
Regina Kozakiewicz nauczyciel w klasie skrzypiec 
===============
Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych II st. Centrum Edukacji Artystycznej
Siedlce 7-8 grudnia 2017 roku

wyróżnienie
Aleksandra Jaworska (kontrabas) - uczennica kl. VI śr SM II st.
nauczyciel - Ireneusz Winiarski 

wyróżnienie
Iga Ćwiek (kontrabas) - uczennica kl. VI śr SM II st.
nauczyciel - Ireneusz Winiarski 

wyróżnienie za przygotowanie ucznia
Ireneusz Winiarski nauczyciel w klasie kontrabasu 
===============
VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Witolda Lutosławskiego
Zambrów 30.11.2017roku - 2.12.2017roku 

III nagroda (grupa 1)
Wiktoria Berak - uczennica kl. III OSM I st.
nauczyciel - Jacek Bondaruk 

wyróżnienie (grupa 1)
Alicja Berak - uczennica kl. III OSM I st.
nauczyciel - Jacek Bondaruk 

nagroda za wyróżniające przygotowanie uczennicy Wiktorii Berak
Jacek Bondaruk 
===============
XXIII Słupeckie Spotkania Muzyczne
Słupca k. Poznania 30.11.2017-01.12.2017roku

kategoria akordeon
Grand Prix
Krzysztof Paduch - uczeń kl. I śr SM II st
nauczyciel - Dariusz Figarski

Laureat (Grupa I) 
Tobiasz Włodarczyk - uczeń kl. I śr. SM II st. 
nauczyciel - Tomasz Gieroń

Laureat (Grupa II) 
Krzysztof Paduch - uczeń kl. I śr SM II st
nauczyciel - Dariusz Figarski

Laureat (Grupa III) 
Jakub Figura - uczeń kl. VI OSM I st. 
nauczyciel - Tomasz Gieroń

Laureat (Grupa IV) 
Mikołaj Skopek - uczeń kl. III OSM II st 
nauczyciel - Artur Miedziński

Laureat (Grupa V) 
Piotr Motyka - uczeń kl. V OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński

wyróżnienie (Grupa V) 
Paweł Majchrowski - uczeń kl. VI OSM II st. 
nauczyciel - Artur Miedziński

Laureat (zespoły kameralne)
Trio akordeonowe "Accordions For World" w składzie:
Mikołaj Skopek - uczeń kl. III OSM II st.
Piotr Poterała - uczeń kl. IVOSM II st.
Piotr Motyka - uczeń kl. V OSM II st.
nauczyciel - Tomasz Gieroń

Laureat (zespoły kameralne)
duet akordeonowy w składzie:
Piotr Motyka - uczeń kl. V OSM II st.
Paweł Majchrowski - uczeń kl. VI OSM II st. 
nauczyciel - Artur Miedziński

kategoria gitara
Laureat (grupa III) 
Robert Kwiędacz - uczeń kl. I OSM II st. 
nauczyciel - Paweł Kwaśny

Laureat (grupa IV) 
Franciszek Włodarczyk - uczeń kl. III OSM II st.
nauczyciel - Paweł Kwaśny
===============
II Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych "Finalis" 
Białystok 23-26.11.2017 

brąz
Paulina Magiera - uczennica kl. IV śr. SM II st.
nauczyciel - Anna Kalska 
===============
X Międzyszkolny Konkurs "Miniatura Fortepianowa" 
Warszawa 18 listopada 2017 

wyróżnienie (grupa II)
Joanna Jankowska - uczennica kl. IIIc OSM I st.
nauczyciel - Monika Molga-Piątek
===============
Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Radomia
18 listopada 2017 roku Radom 

Katarzyna Kacprzak - uczennica kl. I OSM II st
nauczyciel - Arkadiusza Dobrowolskiego 

Marek Rybiński - uczeń kl. IV OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński 
===============
Nagroda Prezydenta Miasta Radomia
18 listopada 2017 roku Radom 

Grzegorz Chwaliński- uczeń klasy V OSM II st
nauczyciel - Barbara Galas

Piotr Motyka - uczeń kl. V OSM II st.
nauczyciel - Artur Miedziński

Amelia Kramarska - uczennica kl. 5b OSM I st.
nauczyciel - Olga Kravets

Patryk Szczechowski - uczeń kl. IV OSM II st. 
nauczyciel - Barbara Galas 
===============
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
na rok szkolny 2017/2018

Piotr Igor Motyka - uczeń V OSM II st
nauczyciel - Artur Miedziński
===============

Skip to content