D

      click   click

NASZE OSIĄGNIĘCIA

rok szkolny 2014/2015:: rok szkolny 2013/2014:: rok szkolny 2012/2013:: rok szkolny 2011/2012:: rok szkolny 2010/2011:: rok szkolny 2009/2010:: rok szkolny 2008/2009:: rok szkolny 2007/2008:: rok szkolny 2006/2007:: rok szkolny 2005/2006

    rok szkolny 2014/2015
VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS KONTRABASOWY SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II stopnia
19 listopada 2014 roku Starogard Gdański

III miejsce w kategorii II
Maciej Dobrzański - uczeń VI OSM II st
Nagroda Specjalna za wykonanie ETIUIDY (kat.II)
Maciej Dobrzański - uczeń VI OSM II st
nauczyciel: Ireneusz Winiarski
^
VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "MINIATURA FORTEPIANOWA"
15 listopada 2014 roku Warszawa

wyróżnienie
Amelia Kramarska - uczennica IIb OSM I st
nauczyciel: Olga Kravets
^
American Protégé International Music Talent Competition Fall 2014
listopad 2014 roku Nowy York (USA)

First Place Winner
Bartosz Kołsut - uczeń VI OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński
^
I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O OSKARZE KOLBERGU
6 listopada 2014 roku Ruszkowice

III miejsce
Kinga Czyżewska-Drabik - uczennica III SM ddz
nauczyciel: Iwona Sosnowska
^
STYPENDIUM KRAJOWEGO FUNDUSZU NA RZECZ DZIECI
w roku szkolnym 2014/2015 Warszawa październik 2014 roku

Piotr Motyka - uczeń II OSM II st. oraz Bartosz Kołsut - uczeń VI OSM II st. nauczyciel: Artur Miedziński zostali przyjęci do grona stypendystów Fuduszu
^
STYPENDIUM MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2013/2014
Warszawa 20.10.2014 roku

Bartosz Kołsut - uczeń VI OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

Piotr Zarzyka - uczeń VI OSM II st
nauczyciel: Dariusz Figarski
^
23 Drum Fest
XI Ogólnopolski Konkurs Gry na Zestawie Perkusyjnym Young Drum Hero

Opole 18 października 2014 roku

II miejsce (grupa młodsza)
Grzegorz Chwaliński - uczeń II OSM II st
nauczyciel: Barbara Galas
^
Premio Internazionale Fisarmonica
Castelfidardo (Włochy) 18 - 21 września 2014 roku

IV miejsce (kat.L Zespoły Muzyki Rozrywkowej)
HUMI ACCORDION BAND
dyrektor artystyczny: Artur Miedziński

II miejsce (kat.C soliści do lat 15)
Piotr Motyka - uczeń II OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

IV miejsce (kat.D soliści do lat 18)
Bartosz Kołsut - uczeń VI OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

X miejsce (kat.D soliści do lat 18)
Piotr Zarzyka - uczeń VI OSM II st
nauczyciel: Dariusz Figarski

III miejsce (kat.H soliści muzyka rozrywkowa)
Bartosz Kołsut - uczeń VI OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

II miejsce (kat.G zespoły kameralne niejednorodne)
Piotr Wysocki(saksofon) - nauczyciel
Bartosz Kołsut - uczeń VI OSM II st
^
    rok szkolny 2013/2014
VII Ogólnopolskie Biennale
plastyczno-fotograficzne dzieci i młodzieży "Przyroda"

Radom 14.06.2014

wyróżnienie
Weronika Rozwadowska - uczennica VIa OSM I st
nauczyciel: Iwona Kowalczewska

^
IV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej
"Harmonia Zdrowia i Muzyki"

Solec-Zdrój 12-14.06.2014

I miejsce (kategoria soliści do lat 19)
Piotr Zarzyka - uczeń V OSM II st
nauczyciel: prof. Elwira Śliwkiewicz - Cisak

^
III Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy
Lubelskie Spotkania Akordeonowe

Lublin 6-8.06.2014

I miejsce
Piotr Zarzyka - uczeń V OSM II st
nauczyciel: prof. Elwira Śliwkiewicz - Cisak

^
XIII Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów
Żyrardów 30-31.05.2014

III miejsce (grupa II)
Patrycja Mosionek - uczennica IV OSM I st
nauczyciel: Wiktoria Władysławska

^
X Festiwal Rytmu Drumbattle
Legnica 29-31.05.2014

I miejsce (kategoria werbel - do lat 16)
Nikodem Neska - uczeń VI OSM I st
nauczyciel: Barbara Galas

II miejsce (kategoria werbel - do lat 21)
Filip Krzysztoporski - uczeń IV SM II st
nauczyciel: Piotr Gliński

II miejsce (kategoria zestaw perkusyjny - do lat 21
Filip Krzysztoporski - uczeń IV SM II st
nauczyciel: Piotr Gliński

^
51. Internationale Akkordeonwettbewerb Klingenthal
Klingenthal (Niemcy) 11-18 maja 2014 roku

III miejsce (kategoria do 15 lat)
Piotr Motyka - uczeń I OSM IIst
nauczyciel: Artur Miedziński

I miejsce (kategoria Vb zespoły kameralne bez limitu wieku)
Tomasz Gieroń (akordeon) - nauczyciel ZSMuz im. Oskara Kolberga w Radomiu, student Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
Michał Czapliński (saksofon) - student Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

^
IV OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD GITAROWY SZKÓŁ MUZYCZNYCH I stopnia
GITAROWE NASTROJE

Warszawa 17 maja 2014 roku

wyróżnienie
Jakub Chrost - uczeń 2a OSM Ist
nauczyciel: Paweł Kwaśny

wyróżnienie
Robert Kwiędacz - uczeń 3c OSM Ist
nauczyciel: Zbigniew Woźny

wyróżnienie
Kamil Jasiński - uczeń 4a OSM Ist
nauczyciel: Paweł Kwaśny

^
XVI PRZEGLĄD UCZNIÓW KLAS PERKUSJI SZKÓŁ MUZYCZNYCH I stopnia
im. Włodzimierza Skowery

Łódź 17 maja 2014 roku

wyróżnienie (grupa I)
Jakub Poterała - uczeń 2b OSM Ist
nauczyciel: Barbara Galas

wyróżnienie (grupa II)
Róża Zimnicka - uczennica 3a OSM Ist
nauczyciel: Piotr Gliński

^
XVII REGIONALNY KONKURA FOTOGRAFICZNY
"Moja Mała Ojczyzna"

Radom 16 maja 2014 roku

III miejsce
Adela Żelachowska - uczennica 6a OSM Ist
nauczyciel: Iwona Kowalczewska

wyróżnienie
Weronika Rozwadowska - uczennica 6a OSM Ist
nauczyciel: Iwona Kowalczewska

^
VI Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy
Lublin 10-11 maja 2014 roku

wyróżnienie ( grupa I)
Jakub Chrost - uczeń 2a OSM Ist
nauczyciel: Paweł Kwaśny

^
III FESTIWAL CHÓRÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH REGIONU MAZOWIECKIEGO
Siedlce 9-10 maja 2014 roku

srebrny dyplom
Chór Dziecięcy CANTUS ANGELUS
dyrygent: Maria Wrzesińska

^
Regionlny Konkurs Języka Angielskiego "TEDDY"
Radom 7 maja 2014 roku

wyróżnienie
Antoni Siewierski - uczeń kl.3a OSM I st
nauczyciel: Paulina Wieczerzyńska

^
XVIII Międzynarodowy Konkurs "Talents of Europe"
Dolny Kubin (Słowacja) 4 maja 2014 roku

wyróżnienie
oraz nagroda za najlepsze wykonanie utworu kompozytora XX i XXI wieku
Błażej Bębeńca (skrzypce) - uczeń kl.V OSM II st
nauczyciel: Regina Kozakiewicz

^
XVIII Międzynarodowy Konkurs "Talents of Europe"
Dolny Kubin (Słowacja) 2 maja 2014 roku

I nagroda
Katarzyna Kacprzak (wiolonczela) - uczennica IIIa OSM I st
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

nagroda dla najlepszego pedagoga - Arkadiusz Dobrowolski

^
IX Forum Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk 30 kwietnia 2014 roku

I nagroda (grupa I)
Alicja Pyszczek - uczennica II OSM I st
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

II nagroda (grupa I)
Weronika Rechmal - uczennica Ib OSM I st
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

I nagroda (grupa II)
Amelia Chmielewska - uczennica IVa OSM I st
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

^
VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Krystyny Jamroz
Kielce 29-30 kwietnia 2014 r

nagroda specjalna (za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego)
Milena Kusztal - uczennica klasy II wokalnej
nauczyciel: Monika Świostek

^
III Ogólnopolski Konkurs Gitarowy "Młodzi Czarodzieje Gitary"
Dobczyca 29 kwietnia 2014 r

III miejsce ( grupa III)
Franciszek Włodarczyk - uczeń 5a OSM Ist
nauczyciel: Zbigniew Woźny

wyróżnienie ( grupa I)
Jakub Chrost - uczeń 2a OSM Ist
nauczyciel: Paweł Kwaśny

^
XIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL FLETOWY 2014
Sochaczew 29-30 kwietnia 2014 roku

wyróżnienie (grupa V)
Adrianna Żukowska - uczennica IV śr SM
nauczyciel: Joanna Popek

^
VI Polskie Spotkania Kontrabasowe
Mielec 27-29 kwietnia 2014 r

II miejsce (kategoria III)
Maciej Dobrzański - uczeń V OSM II st
nauczyciel: Ireneusz Winiarski

^
XVIII Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe
Sanok 23-26 kwietnia 2014 r

II miejsce (soliści do lat 12)
Miłosz Prusiński - uczeń kl. IV OSM I st.
nauczyciel: Dariusz Figarski

I miejsce (soliści do lat 16)
Piotr Motyka - uczeń I OSM IIst
nauczyciel: Artur Miedziński

wyróżnienie (soliści do lat 16)
Piotr Poterała - uczeń kl. VIb OSM I st.
nauczyciel: Tomasz Gieroń

II miejsce (soliści do lat 19) ex aequo
Bartosz Kołsut - uczeń V OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

Piotr Zarzyka - uczeń V OSM II st
nauczyciel: prof. Elwira Śliwkiewicz - Cisak

I miejsce (muzyka rozrywkowa)
Bartosz Kołsut - uczeń V OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

^
XIV Międzynarodowy Konkurs Wiolonczenowy
Wettbewerb Violoncello

Liezen (Austria) 13-19 kwietnia 2014 roku

I nagroda (grupa IA)
Katarzyna Kacprzak - uczennica IIIa OSM I st
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

IV nagroda (grupa IB)
Amelia Chmielewska - uczennica IVa OSM I st
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

^
II Konkurs Mazowiecki "Taniec - miniatura instrumentalna"
Konstancin-Jeziorna 13 kwietnia 2014 r

II nagroda ( grupa B)
Zuzanna Wilk (skrzypce)- uczennica 4a OSM Ist
nauczyciel: Martyna Siemiątkowska

^
IX Ogólnopolski Konkurs Gitarowy
Zambrów 11-12 kwietnia 2014 r

I miejsce ( grupa II)
Franciszek Włodarczyk - uczeń 5a OSM Ist
nauczyciel: Zbigniew Woźny

wyróżnienie ( grupa I)
Robert Kwiędacz - uczeń 3c OSM Ist
nauczyciel: Zbigniew Woźny

wyróżnienie ( grupa IV)
trio gitarowe:
Franciszek Włodarczyk - uczeń 5a OSM Ist
Agata Żurek - uczennica 5b OSM Ist
Kacper Olbromski - uczeń 5a OSM Ist
nauczyciel: Zbigniew Woźny

^
V REGIONALNY KONKURS MONOGRAFICZNY
"WOKÓŁ RODZINY BACHÓW"

poświęcony życiu i twórczości Jana Sebastiana Bacha
Puławy 10 kwietnia 2014 roku

I miejsce w kat. instrumentalnej( grupa I)
Sandra Wesołowska- uczennica 2a OSM Ist
nauczyciel: Tomasz Szczepanowski

II miejsce ex aequo w kat. instrumentalnej( grupa I)
Agata Rejczak- uczennica 2dz SM
nauczyciel: Tomasz Szczepanowski

nagroda EPTA (European Piano Teachers Association) laureat
Sandra Wesołowska- uczennica 2a OSM Ist
nauczyciel: Tomasz Szczepanowski

^
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy
pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Słupca 9-11 kwietnia 2014 r

I miejsce ( kategoria III - kl. V-VI SM I st.)
Piotr Poterała - uczeń kl. VIb OSM I st.
nauczyciel: Tomasz Gieroń

III miejsce ( kategoria III - kl. V-VI SM I st.)
Marek Rybiński - uczeń kl. VIb OSM I st.
nauczyciel: Artur Miedziński

wyróżnienie( kategoria III - kl. V-VI SM I st.)
Mikołaj Skopek - uczeń kl. Va OSM I st.
nauczyciel: Artur Miedziński

nagroda specjalna jurora konkursu p. Pawła Zagańczyka
(kategoria II kl. III-IV SM I st.)
Miłosz Prusiński - uczeń kl. IV OSM I st.
nauczyciel: Dariusz Figarski

^
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
Radom 27 marca 2014 roku

I miejsce
Ernest Jarosiński - uczeń IVa OSM I st
nauczyciel: Marta Filipiak

nagroda specjalna za ogólny wyraz artystyczny
Remigiusz Sadowski - uczeń IVb OSM I st
nauczyciel: Marta Filipiak

^
XII Płocki Konkurs Muzyki Współczesnej
Płock 24-25 marca 2014 roku

wyróżnienie (grupa III)
Adrianna Żukowska (flet) - uczennica IV śr SM
nauczyciel: Joanna Popek

^
XIV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny
im. Julisza Zarębskiego Sekcji Wiolonczeli

Łomianki 24 marca 2014 roku

ex aequo
I miejsce (kategoria B)
Katarzyna Kacprzak - uczennica IIIa OSM I st
Amelia Chmielewska - uczennica IVa OSM I st
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

^
I Regionalny Konkurs Języka Angielskiego
dla klas IV i V YLE Movers

Radom marzec 2014 roku

finalistka
Weronika Słomka - uczennica 4a OSM I st
nauczyciel: Irma Kołsut

^
MŁODY MUZYK ROKU 2014
Warszawa 19 marca 2014 roku

I miejsce
Bartosz Kołsut - uczeń V OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

^
XIV MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY "JANKO MUZYKANT"
Sochaczew 19 marca 2014 roku

I nagroda(kategoria A)
Klaudia Smorongiewicz - uczennica 2a OSM Ist
nauczyciel: Maria Filipowicz

III nagroda(kategoria B)
Katarzyna Skrzynecka - uczennica 4a OSM Ist
nauczyciel: Regina Kozakiewicz

II nagroda(kategoria C)
Adrian Smorongiewicz - uczeń 5a OSM Ist
nauczyciel: Maria Filipowicz

^
I Ogólnopolski KONKURS ALTÓWKOWY I KONTRABASOWY
Gdańsk 14-16 marca 2014 roku

II miejsce (grupa III kontrabasów)
Maciej Dobrzański - uczeń V OSM IIst
nauczyciel: Ireneusz Winiarski

^
XIII PREZENTACJE MINIATUR SKRZYPCOWYCH
Sieradz 14-15 marca 2014 roku

I miejsce
Katarzyna Skrzynecka - uczennica 4a OSM Ist
nauczyciel: Regina Kozakiewicz

^
WOJEWÓDZKI KONKURS DUETÓW FORTEPIANOWYCH Z TAŃCEM PRZEZ WIEKI
Kielce 14 marca 2014 roku

III miejsce
duet w składzie:
Julia Ciemięga - uczennica 2kl. OSM Ist
Karolina Kobylska - uczeń 2kl.OSM Ist
nauczyciel: Urszula Adamczyk-Rudzińska

^
VIII OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA SKRZYPCOWE
Płock 14 marca 2014 roku

II nagroda(grupa I)
Klaudia Smorongiewicz - uczennica 2a OSM Ist
nauczyciel: Maria Filipowicz

^
WOJEWÓDZKI KONKURS DUETÓW FORTEPIANOWYCH
Z TAŃCEM PRZEZ WIEKI

Kielce 14 marca 2014 roku

II miejsce
duet w składzie:
Weronika Słomka - uczennica 4a OSM Ist
Krzysztof Włodarczyk - uczeń 4a OSM Ist
nauczyciel: Ewa Skrok

^
III STARACHOWICKI KONKURS GITAROWY
Starachowice 10 marca 2014 roku

III miejsce (grupa I)
Magdalena Molga - uczennica I dz SM
nauczyciel: Mateusz Murawski

wyróżnienie (grupa III)
Jakub Chrost - uczeń 2a OSM Ist
nauczyciel: Paweł Kwaśny

III miejsce (grupa III)
Robert Kwiędacz - uczeń 3c OSM Ist
nauczyciel: Zbigniew Woźny

II miejsce (grupa IV)
Franciszek Włodarczyk - uczeń 5a OSM Ist
nauczyciel: Zbigniew Woźny

^
XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX
pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
4 marca 2014 roku

bardzo dobry
Piotr Poterała - uczeń kl. VIb OSM Ist
nauczyciel: Irma Kołsut

Maciej Nowak - uczeń kl. VIc OSM Ist
nauczyciel: Irma Kołsut

wynik dobry
Estera Mleczko - uczennica kl. Ib OSM Ist
nauczyciel: Irma Kołsut

Weronika Słomka - uczennica kl. VIa OSM Ist
nauczyciel: Irma Kołsut

Kacper Kaca - uczeń kl. VIc OSM Ist
nauczyciel: Irma Kołsut

Magdalena Habera - uczennica kl. V OSM IIst
nauczyciel: Paulina Wieczerzyńska

Małgorzata Kozłowska - uczennica kl. III OSM IIst
nauczyciel: Anna Rzońca

Kinga Flisek - uczennica kl. III OSM IIst
nauczyciel: Anna Rzońca

^
VAMO- AKKORDEONWETTBEWERB
WIEDEŃ 23 luty 2014 roku

I miejsce (kategoria do lat 15)
Piotr Motyka - uczeń I OSM IIst
nauczyciel: Artur Miedziński

III miejsce (kategoria do lat 15)
Piotr Poterała - uczeń 6b OSM Ist
nauczyciel: Tomasz Gieroń

^
XX Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej
Mława 13-15.02.2014 roku

wyróżnienie(kategoria II)
Mikołaj Skopek - uczeń 5a OSM I st
nauczyciel: Artur Miedziński

wyróżnienie(kategoria II)
Miłosz Prusiński - uczeń 4a OSM I st
nauczyciel: Dariusz Figarski

II nagroda (kategoria III)
Marek Rybiński - uczeń 6b OSM I st
nauczyciel: Artur Miedziński

III nagroda (kategoria IV)
Piotr Motyka - uczeń I OSM IIst
nauczyciel: Artur Miedziński

I nagroda (kategoria: zespoły kameralne)
Duet
Bartosz Kołsut (akordeon) - uczeń V OSM II st
Piotr Wysocki (saksofon) - nauczyciel ZSMuz

^
XVI Regionalny Konkurs Fortepianowy im. J.S. Bacha
Warszawa, 14.02,2014 roku

II miejsce oraz nagroda za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego
Ignacy Kozakiewicz - uczeń 4b OSM I st
nauczyciel: Paweł Filipiak

wyróżnienie
Antoni Siewierski - uczeń 3a OSM I st
nauczyciel: Iwona Pachuta

^
V Młodzieżowy Konkurs na Skrzypce Solo im.prof. Tadeusza Wrońskiego
Tomaszów Mazowiecki 21-23.01.2014 roku

III miejsce
Błażej Bębńca - uczeń kl.V OSM II st
nauczyciel: Regina Kozakiewicz

^
Ogólnopolski Konkurs "Kolęda w sieci"
Radom 21.01.2014 roku

III miejsce
Dziecięca Orkiestra Smyczkowa Divertimentko pod dyrekcją: Martyny Siemiątkowskiej

III miejsce
Chór Dziecięcy klasy 3A i 3B pod kierunkiem: Jadwigi Stępkowskiej

^
Ogólnopolskie Przesłuchania klas akordeonu szkół II stopnia (CEA)
Opole 17.01.2014 roku

I miejsce
Bartosz Kołsut - uczeń V OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

III miejsce
Piotr Zarzyka - uczeń V OSM II st
nauczyciel: prof. Elwira Śliwkiewicz - Cisak

Grand Prix
duet akordeonowy
Barosz Kołsut - uczeń V OSM II stopnia
Łukasz Brzezina - ZPSM nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
zespół przygotował: Klaudiusz Baran profesor UMFC w Warszawie

^
Ogólnopolskie Przesłuchania klas śpiewu solowego szkół II stopnia (CEA)
Olsztyn 16-17.01.2014 roku

III miejsce
Hubert Kowalczyk - uczeń III śr
nauczyciel: Grzegorz Pazik

^
Ogólnopolskie Przesłuchania klas kontrabasu szkół II stopnia (CEA)
Katowice 13-14.01.2014 roku

II miejsce
Maciej Dobrzański - uczeń V OSM II st
nauczyciel: Ireneusz Winiarski

^
Ogólnopolskie Przesłuchania klas skrzypiec II stopnia (CEA)
Kielce 18-21.12.2013 roku

wyróżnienie
Błażej Bębeńca - uczeń kl.V OSM II st
nauczyciel: Regina Kozakiewicz

^
XXII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej
Przemyśl 10-14.12.2013 roku

wyróżnienie (kategoria do lat 12)
Piotr Poterała - uczeń VI OSM I st
nauczyciel: Tomasz Gieroń

II nagroda (kategoria do lat 15)
Piotr Motyka - uczeń I OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

I nagroda (kategoria do lat 18)
Bartosz Kołsut - uczeń V OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

wyróżnienie (kategoria do lat 18)
Piotr Zarzyka - uczeń V OSM II st
nauczyciel: prof. Elwira Śliwkiewicz - Cisak

^
XI Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy (kategoria zawodowa)
Przemyśl 10-14.12.2013 roku

finalista
Tomasz Gieroń - nauczyciel ZSMuz (student AMuz w Łodzi)

finalista
Bartosz Kołsut - uczeń V OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

^
II Międzyszkolny Konkurs Literacki "Poznaj Juliana Tuwima"
Radom 11.12.2013 roku

I miejsce
zespół (klasa 6a OSM Ist) w składzie:
Karolina Chojnacka
Adela Żelechowska
Weronika Pyrek
Weronika Rozwadowska
zespół przygotowały: Monika Szostak, Monika Stachowicz
^
Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas fortepianu szkół muzycznych II stopnia
Warszawa 6-7.12.2013 roku

laureat
Marcin Wieczorek - kl. V OSM II st
nauczyciel: Michał Drewnowski

^
Makroregionalne Przesłuchania klas instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych II stopnia (CEA)
Warszawa 4-6.12.2013 roku

laureatka
Magdalena Sobczyk (obój) - uczennica V OSM II st
nauczyciel: Elżbieta Bednarek

laureatka
Żukowska Adrianna (flet) - uczennica IV śr.
nauczyciel: Joanna Popek
^
IX Makroregionalny Konkurs Duetów Dziecięcych "Duettino"
Warszawa, 29.11 - 1.12.2013 r.

wyróżnienie duet:
Weronika Słomka - uczennica IV OSM I st
Krzysztof Włodarczyk - uczeń IV OSM I st
nauczyciel: Ewa Skrok

^
XIX Słupeckie Spotkania Muzyczne
Słupca 22-23.11.2013 roku

laureat (kategoria III)
Piotr Poterała - uczeń VI OSM I st
nauczyciel: Tomasz Gieroń

laureat (kategoria IV)
Piotr Motyka - uczeń I OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

laureat (kategoria V)
Bartosz Kołsut - uczeń V OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

laureaci
duet akordeonowy
Barosz Kołsut - uczeń V OSM II stopnia
Łukasz Brzezina - ZPSM nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
zespół przygotował: Klaudiusz Baran profesor UMFC w Warszawie
^
Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Radomia
za osiągnięcia artystyczne
Radom 16.11.2013 roku

stypendium Prezydenta Miasta Radomia
Klaudia Kowalik - uczennica IV OSM II st

nagroda Prezydenta Miasta Radomia
Piotr Motyka - uczeń I OSM II st
^
I OGÓLNOPOLSKI KONKURS KONTRABASOWY
im. profesora Tadeusza Pelczara

Warszawa 16-17.11.2013 roku

II nagroda (grupa II)
Maciej Dobrzański - uczeń V OSM II st
nauczyciel: Ireneusz Winiarski
^
6th Grupa Azoty Jazz Contest
Tarnów, 6-9 listopada 2013 r.

wyróżnienie w kategorii solowej w grupie do lat 19
Jakub Banaszek - uczeń VI OSM IIst
^
VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
MINIATURA FORTEPIANOWA
Warszawa 6.11.2013 roku

III miejsce
Ignacy Kozakiewicz - uczeń IVb OSM I st
nauczyciel: Paweł Filipiak
^
STYPENDIUM MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2012/2013

Warszawa 25.10.2013 roku
Bartosz Kołsut - uczeń V OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński
^
II Ogólnopolski Festiwal Improwizacji Jazzowej
Siedlce 15-19.10.2013 roku

III nagroda (kategoria OPEN)
Jakub Banaszek - uczeń VI OSM IIst
^
V Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Davida Poppera
Várpalota (Węgry) 14-17.10.2013 roku

III miejsce
Katarzyna Kacprzak - uczennica IIIa OSM Ist
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski
^
KONKURS
o zasięgu Ogólnopolskim na kompozycję inspirowaną twórczością Witolda Lutosławkiego
w ramach Projektu "Witold Lutosławski - Preludium do Portretu".

Poznań 4 września 2013 roku

Wyróżnienie pozaregulaminowe
- Oberek współczesny na klarnet, skrzypce i fortepian
Godło "E 622013"
Emilia Ziółek - uczennica V OSM IIst
nauczyciel: Anna Sowa
^
    rok szkolny 2012/2013
V Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej
HARMONIA ZDROWIA I MUZYKI
Solec-Zdrój 28-30.06.2013 roku

I miejsce
Piotr Zarzyka - uczeń IV OSM II st
nauczyciel: dr hab.Elwira Śliwkiewicz - Cisak
^
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2013"

Kategoria "Żaczek" klasa 2 I stopnia

Wyróżnienie
Przemysław Bilski, Magdalena Kaczmarska, Filip Kowalski, Zuzanna Łukawska - uczniowie kl.2b
nauczyciel: Katarzyna Janik

Wyróżnienie
Piotr Mioduszewski - uczeń kl.2c
nauczyciel: Urszula Motylska

Wyróżnienie
Róża Zimnicka - uczennica kl.2a
nauczyciel: Barbara Lidak

Kategoria "Maluch" klasy 3 - 4 I stopnia

Bardzo dobry wynik
Miłosz Gaszyna uczeń kl.3a
nauczyciel: Małgorzata Posuniak

Wyróżnienie
Maciej Nowak, Kacper Kaczmarski, Kacper Kaca, Aleksandra Janas - uczniowie kl. 3c
nauczyciel: Marta Czyż

Wyróżnienie
Zuzanna Wilk, Weronika Krzemińska, Jan Peregończuk, Agata Piszak, Weronika Słomka - uczniowie kl. 3a
nauczyciel: Małgorzata Posuniak

Wyróżnienie
Katarzyna Skrzynecka, Magdalena Stępień - uczniowie kl. 3b
nauczyciel: Bożena Kacprzak

Wyróżnienie
Jakub Sadkowski, Katarzyna Szymańska, Patryk Szczechowski - uczniowie kl. 4b
Katarzyna Górska - uczennica kl. 4a
nauczyciel: Wiesława Zielińska

Kategoria "Beniamin" klasy 5 -6 I stopnia

Wyróżnienia
Bartosz Czyż - uczeń kl. 5a
nauczyciel: Wiesława Zielińska

Wyróżnienie
Julia Niewola - uczennica kl. 5b
nauczyciel: Tomasz Molga

Wyróżnienie
Juliusz Kociński - uczeń kl.6a
nauczyciel: Agnieszka Wróblewska

Kategoria "Kadet" klasy 1 - 2 II stopnia

Wyróżnienie
Bartosz Jastrzębski, Małgorzata Kozłowska - uczniowie kl. 2 II st.
nauczyciel: Wiesława Zielińska
^
VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy
"Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding"

Warszawa 10-14.06.2013 roku

I nagroda (grupa I)
Klaudia Smorongiewicz - uczennica I OSM Ist
nauczyciel: Maria Filipowicz

II nagroda (grupa II)
Adrian Smorongiewicz - uczeń kl.IV OSM I st
nauczyciel: Maria Filipowicz

III nagroda (grupa II)
Marta Gocel - uczennica kl.IV OSM I stopnia
nauczyciel: Maria Filipowicz

wyróżnienie za akompaniament
Tomasz Szczepanowski - nauczyciel klasy fortepianu

dyplom za wyróżniające przygotowanie laureatów
Maria Filipowicz - nauczyciel klasy skrzypiec
^
IX Ogólnopolski Festiwal Rytmu DRUM BATTLE
7-9.06.2013 roku Legnica

III miejsce ex aequo (kategoria werbel do lat 16)
Grzegorz Chwaliński - uczeń VI OSM I st
nauczyciel: Barbara Galas

III miejsce ex aequo (kategoria werbel do lat 16)
Bartłomiej Sujka - uczeń III OSM II st
nauczyciel: Piotr Gliński
^
XVI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej
Trzęsacz 30.05-01.06.2013 roku

wyróżnienie III stopnia
Kamil Jasiński - uczeń III OSM I st
nauczyciel: Paweł Kwaśny

^
Mistrzostwa Radomia Szkół Podstawowych w szachach
Radom (MDK) 24 maja 2013 roku

III miejsce (klasyfikacja drużynowa dziewcząt)
Magdalena Szczechowska - uczennica IIb OSM Ist
Karolina Świerszcz - uczennica IIc OSM Ist
Barbara Winiarska - uczennica IIIb OSM Ist
nauczyciel: Małgorzata Stachowicz

^
X RADOMSKI KONKURS Z MAPA DOOKOŁA ŚWIATA
pod hasłem Polska egzotyczna północno zachodnia
Radom 21 maja 2013 roku

finalistka
Karolina Niziołek - uczennica III OSM IIst
nauczyciel: Iwona Kowalczewska

^
V Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy "Młody Wiolonczelista"
Bochnia 18-19 maja 2013 roku

II miejsce
Katarzyna Kacprzak - uczennica IIa OSM Ist
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

III miejsce
Amelia Chmielewska - uczennica IIIa OSM Ist
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

^
XV Przegląd Klas Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia im. Włodzimierza Skowery
18.05.2013 roku Łódź

wyróżnienie
Nikodem Neska - uczeń V OSM I st
nauczyciel: Barbara Galas

wyróżnienie
Anna Prasek - uczennica V OSM I st
nauczyciel: Piotr Gliński

Nagroda za najlepsze wykonanie utworu na ksylofonie
Róża Zimnicka - uczennica II OSM I st
nauczyciel: Piotr Gliński
^
1 Concorso internazionale "Citta di Barlassina"
Barlassina 13-18.05.2013 roku (Włochy)

II miejsce
Marcin Wieczorek (fortepian) - uczeń IV OSM II st
nauczyciel: Michał Drewnowski

^
11 World Music Festival
Innsbruck (Austria) 09-12 maja

I miejsce (Jugend - Orchester Höchststufe)
Humi Accordion Band
nauczyciel: Artur Miedziński

I miejsce (kammermusik klassisch/professional)
Bartosz Kołsut - uczeń IV OSM II st
Tomasz Gieroń - nauczyciel ZSMuz (student AMuz w Łodzi)

^
Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej
Bydgoszcz 10-12 maja 2013 roku

III nagroda (I grupa wiekowa 9 lat)
Katarzyna Kacprzak - uczennica IIa OSM Ist
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

III nagroda (II grupa wiekowa 10 lat)
Amelia Chmielewska - uczennica IIIa OSM Ist
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

nagroda dla Arkadiusza Dobrowolskiego za wyróżniające przygotowanie uczennic

^
XVII Międzynarodowy Konkurs "Talents for Europe"
Dolny Kubin (Słowacja) 3.05.2013

I nagroda
Amelia Chmielewska (wiolonczela) - uczennica IIIa OSM Ist
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

^
38. MEĐUNARODNI SUSRET HARMONIKAŠA
PULA, 24. - 27. 04. 2013 r. (Chorwacja)

I miejsce (kategoria D1)
Bartosz Kołsut - uczeń IV OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

II nagroda (kategoria C) duet:
Bartosz Kołsut - uczeń IV OSM II st
Tomasz Gieroń - nauczyciel ZSMuz (student AMuz w Łodzi)

II nagroda (kategoria E1)
Tomasz Gieroń - nauczyciel ZSMuz (student AMuz w Łodzi)
^
XVII Spotkaniach Najmłodszych Wiolonczelistów
Kłodzko 26.04.2013 roku

wyróżnienie
Amelia Chmielewska - uczennica IIIa OSM Ist
Katarzyna Kacprzak - uczennica IIa OSM Ist
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

^
X Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe
Żyrardów 26.04.2013 r.

I miejsce
Katarzyna Skrzynecka - uczennica III OSM Ist
nauczyciel: Regina Kozakiewicz

I miejsce
Adrian Smorongiewicz - uczeń kl.IV OSM I st
nauczyciel: Maria Filipowicz

^
VIII Forum Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk 24.04.2013 roku

II nagroda (grupa II)
Amelia Chmielewska - uczennica IIIa OSM Ist
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

III nagroda (grupa I)
Marika Tkaczyk - uczennica IIc OSM Ist
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

^
IX Festiwal Muzyki Akordeonowej im. Ryszarda Malickiego
Puławy 18.04.2013 r.

I miejsce (kategoria I)
Miłosz Prusiński - uczeń IIIa OSM I st
nauczyciel: Dariusz Figarski

^
VI Konkurs Szkół Muzycznych "Młody Kameralista"
Starachowice 16.04.2013 roku

II miejsce
Duet fortepianowy:
Aleksandra Dziocha - uczennica II OSM Ist
Hanna Kęsik - uczennica II OSM Ist
nauczyciel: Ewa Skrok

I miejsce
Duet fortepianowy:
Weronika Krzemińska - uczennica III OSM Ist
Weronika Słomka - uczennica III OSM Ist
nauczyciel: Ewa Skrok
^
V Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy
Kielce 14-18.04.2013 r.

wyróżnienie (kategoria do lat 10)
Kamil Jasiński - uczeń III OSM I st
nauczyciel: Paweł Kwaśny

^
Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe
Gorlice 14-17 kwietnia 2013 roku

III nagroda (kategoria I)
Marek Rybiński - uczeń Vb OSM I st
nauczyciel: Artur Miedziński

I nagroda (kategoria II)
Piotr Motyka - uczeń VIb OSM I st
nauczyciel: Artur Miedziński

II nagroda (kategoria III)
Bartosz Kołsut - uczeń IV OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

I nagroda (kategoria zespoły kameralne)
Barosz Kołsut - uczeń IV OSM II stopnia
Łukasz Brzezina - ZPSM nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
zespół przygotował: Klaudiusz Baran profesor UMFC w Warszawie

wyróżnienie (akordeonowe zespoły kameralne)
Akordeonowe Smyki
w składzie:
Piotr Motyka, Marek Rybiński, Piotr Poterała, Bartosz Sikorski, Mateusz Płatos, Kacper Kapturski, Mikołaj Skopek, Miłosz Rybarski, Laura Różańska, Łucja Różańska, Grzegorz Chwaliński, Nikodem Neska, Karolina Siemiątkowska, Marcin Rybiński
nauczyciel: Andrzej Humski

^
I Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "Woda"
Publiczne Gimnazjum nr 5 Radom 12.04.2013 roku

II miejsce
Juliusz Kociński - uczeń 6a OSM I st
nauczyciel: Iwona Kowalczewska

^
XI Płocki Konkurs Muzyki Współczesnej
Płock 25-26.03.2013 roku

II miejsce (grupa3)
Julia Kurowska (skrzypce) - uczennica V OSM II st
nauczyciel: Adrian Hanke

^
VI Ogólnopolski Festiwal Akordeonowych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia
Stalowa Wola 22.03.2013 roku

I miejsce
zespół w składzie
Ewelina Misztal - uczennica SM I i II st. Lublin
Piotr Zarzyka - uczeń IV OSM II st
nauczyciel: dr hab. Elwira Śliwkiewicz - Cisak
Dawtian Martiros
^
XII Prezentacje Miniatur Skrzypcowych
Sieradz 15-16.03.2013 roku

II miejsce
Klaudia Smorongiewicz - uczennica I OSM Ist
nauczyciel: Maria Filipowicz

^
X Miedzyszkolny Przegląd Kameralistyki Fortepianowej
Warszawa 13.03.2013 roku

wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Matylda Dwornik - uczennica I OSM Ist
Franciszek Matuszyk - uczeń II OSM Ist
nauczyciel: Ewa Skrok
^
XIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant"
Sochaczew 5.03.2013 roku

II nagroda
Klaudia Smorongiewicz - uczennica I OSM Ist
nauczyciel: Maria Filipowicz

wyróżnienie
Katarzyna Skrzynecka - uczennica III OSM Ist
nauczyciel: Regina Kozakiewicz

^
II Starachowicki Konkurs Gitarowy
Starachowice 25 luty 2013 roku

II miejsce
Bartosz Stefański - uczeń II mł
nauczyciel: Zbigniew Woźny

III miejsce
Robert Kwiędacz - uczeń II OSM Ist
nauczyciel: Zbigniew Woźny

wyróżnienie
Franciszek Włodarczyk - uczeń IV dz
nauczyciel: Zbigniew Woźny

III miejsce
Jakub Chrost - uczeń I OSM Ist
nauczyciel: Paweł Kwśny

wyróżnienie
Kamil Jasiński - uczeń III OSM I st
nauczyciel: Paweł Kwśny

^
Program Stypendialny Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Młoda Polska"
Warszawa 2013 roku

Laureat
Piotr Zarzyka - uczeń IV OSM II st
nauczyciel: dr hab. Elwira Śliwkiewicz - Cisak

^
XIX Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej
Mława 24-26 stycznia 2013 roku

Grand Prix (kategoria do 15 lat)
Piotr Motyka - uczeń VIb OSM I st
nauczyciel: Artur Miedziński

II miejsce (kategoria I do 10 lat)
Miłosz Prusiński - uczeń IIIa OSM I st
nauczyciel: Dariusz Figarski

II miejsce (kategoria II do 12 lat)
Piotr Poterała - uczeń Vb OSM I st
nauczyciel: Tomasz Gieroń

II miejsce (kategoria II do 12 lat)
Marek Rybiński - uczeń Vb OSM I st
nauczyciel: Artur Miedziński

I miejsce (kategoria IV do 18 lat)
Bartosz Kołsut - uczeń IV OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński

I miejsce (kategoria zespoły kameralne)
zespół akordeonowy w składzie:
Barosz Kołsut - uczeń IV OSM II stopnia
Łukasz Brzezina - ZPSM nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
zespół przygotował: Klaudiusz Baran profesor UMFC w Warszawie

II miejsce (kategoria zespoły kameralne uczelni muzycznych)
zespół w składzie:
Tomasz Gieroń - nauczyciel ZSMuz Radom student Akademii Muzycznej w Łodzi
Michał Czapliński- student Akademii Muzycznej w Łodzi

dyplom za przygotowanie uczniów do festiwalu
Artur Miedziński - nauczyciel klasy akordeonu ZSMuz Radom
^
Ogólnopolskie Przesłuchania klas skrzypiec I stopnia (CEA)
Warszawa 10-13.01.2013 roku

wyróżnienie
Adrian Smorongiewicz - uczeń kl.IV OSM I st
nauczyciel: Maria Filipowicz

^
Puchar Ziemi Radomskiej 2012 w marszach na orientację
Radom 12.01.2013 roku

III miejsce (kategoria TP)
zespół w składzie:
Gabriela Tarnowska - uczennica kl.II OSM II st
Piotr Jędrzejewski - uczeń kl.II OSM II st
opiekun: Iwona Kowalczewska

^
Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Perkusyjnych Szkół Muzycznych I i II stopnia (CEA)
Radom 17 - 19 grudnia 2012 roku

III miejsce ex aequo
Radom Percussion Group w składzie:
Kacper Kot - uczeń kl.II OSM II st
Filip Krzysztoporski - uczeń kl.III OSM II st
Przemysław Wardzyński - uczeń kl.II OSM II st
Bartłomiej Sujka - uczeń kl.III OSM II st
nauczyciel: Piotr Gliński

^
21. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej
Przemyśl 12-15 grudnia 2012 roku

I miejsce (kategoria II)
Piotr Motyka - uczeń VI OSM I st
nauczyciel: Artur Miedziński

wyróżnienie (kategoria IV)
Bartosz Kołsut - uczeń IV OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński
^
I Międzyszkolny Konkurs Literacki "Poznaj z nami Janusza Korczaka"
PSP 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Radom 12 grudnia 2012 roku

I miejsce zespół z klasy 5a OSM I stopnia
w składzie:
Karolina Cojnacka
Paulina Magiera
Weronika Pyrek
Adela Żelachowska
Bartosz Czyż
Kinga Listkowska
nauczyciel: Monika Szostak
^
XIV Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych
Jawor 8-9 grudnia 2012 roku

laureat II miejsca
kwartet smyczkowy "Sarabanda" w składzie:
Katarzyna Mazgajczyk - skrzypce uczennica V śr
Aleksandra Markowicz - skrzypce uczennica IV OSM IIst
Adrianna Czyż - altówka uczennica V OSM IIst
Dominika Kaczmarczyk - wiolonczela uczennica III OSM IIst
przygotowanie zespołu: Adrian Hanke
^
X Makroregionalny Konkurs Duetów Dziecięcych "Duetino"
Warszawa 30 listopada 2012 roku

II miejsce
Duet fortepianowy:
Aleksandra Dziocha - uczennica II OSM Ist
Hanna Kęsik - uczennica II OSM Ist
nauczyciel: Ewa Skrok
^
VIII Międzynarodowy Podkarpacki Konkurs Zespołów Kameralnych
Rzeszów 23-24 listopada 2012 roku

laureat II miejsca
Zespół kameralny w składzie:
Joanna Jaśkiewicz - fortepian uczennica VI OSM IIst
Julia Kurowska - skrzypce uczennica V OSM IIst
Justyna Orzechowska - wiolonczela uczennica VI OSM IIst
przygotowanie zespołu: Arkadiusz Dobrowolski
^
XVIII Słupeckie Spotkania Muzyczne
Słupca 23-24.11.2012 roku

laureat (kategoria III)
Marek Rybiński - uczeń V OSM I st
nauczyciel: Artur Miedziński

laureat (kategoria IV)
Michał Szmeja - uczeń II OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński
^
VII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Popradzie (Słowacja)
Poprad 23.11.2012 roku

I miejsce (kategoria I)
Piotr Motyka - uczeń VI OSM I st
nauczyciel: Artur Miedziński

I miejsce (kategoria III.B)
najlepsza interpretacja utworu Ladislava Kupkovica
Bartosz Kołsut - uczeń IV OSM II st
nauczyciel: Artur Miedziński
^
XX Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu
Sochaczew 17-22.11.2012 roku

wyróżnienie
nagroda Burmistrza Miasta Sochaczew
nagroda pozaregulaminowa - zaproszenie do udziału w warsztatach mistrzowskich prof. Janusza Olejniczaka
Marcin Wieczorek - uczeń IV OSM II st
nauczyciel: Michał Drewnowski
^
I KONKURS Z LITERATURY MUZYCZNEJ
dla uczniów szkół muzycznych II stopnia pt. "Najpiękniejsza jest muzyka polska"
Radom 27.10.2012 roku

II miejsce
Martyna Karoń - uczennica V OSM II st
nauczyciel: Ewa Gęga-Osowska
^
stypendium artystyczne Prezydenta Miasta Radomia
za osiągnięcia artystyczne
Radom 25.10.2012 roku

stypendium w wysokości 5 tys zł
Bartosz Kołsut - uczeń IV OSM II st

nagrody w wysokości 1 tys zł
Klaudia Kowalik - uczennica III OSM II st
Piotr Zarzyka - uczeń IV OSM II st
Marcin Wieczorek - uczeń IV OSM II st
^
STYPENDIUM MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2011/2012

Warszawa 16.10.2012 roku
Bartosz Kołsut - uczeń IV OSM II st
^
    rok szkolny 2011/2012
XVI Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Lipsko 15 czerwca 2012 roku

I miejsce (w kategorii: teatr /6-10lat/)
Zespół teatralny "AKORD"
III miejsce (w kategorii: teatr /6-10lat/)
Zespół teatralny "ETIUDA"
przygotowanie zespołów: Jadwiga Stępkowska
^
X Sochaczewskie Spotkania Kameralne Sochaczew 26 maja 2012 roku

wyróżnienie
Zespół kameralny w składzie:
Joanna Jaśkiewicz - fortepian uczennica V OSM IIst
Julia Kurowska - skrzypce uczennica IV OSM IIst
Justyna Orzechowska - wiolonczela uczennica V OSM IIst
przygotowanie zespołu: Arkadiusz Dobrowolski
^
Międzynarodowy Konkurs Gry Na Zestawie Perkusyjnym i Werblu w ramach Festiwalu Rytmu-Drum Battle
Legnica 25 maja 2012 roku

III miejsce w kategorii werbel do lat 16
Grzegorz Chwaliński - uczeń Va OSM Ist
wyróżnienie w kategorii werbel do lat 12
Nikodem Neska - uczeń IVb OSM Ist
nauczyciel: Barbara Galas
^
XI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej Barczewo 24-25 maja 2012 roku

Brązowy dyplom
Chór Dziecięcy "CANTUS ANGELUS"
dyrygent: Maria Wrzesińska - Siczek
^
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla Gimnazjalistów w roku szkolnym 2011/2012 Warszawa 22 maja 2012 roku

dyplom laureata
Magdalena Habera - uczennica IIII OSM II stopnia
nauczyciel: Monika Szostak
^
V Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści Szkół Muzycznych I stopnia Stalowa Wola 21-26 maja 2012 roku

II miejsce w kategorii wiolonczela gr.I
Katarzyna Kacprzak - uczennica Ia OSM I stopnia
wyróżnienie w kategorii wiolonczela gr.I
Zofia Malinowska - uczennica Ia OSM I stopnia
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski
^
I Festiwal Akordeonowy "Harmonia Espressiva" im. prof. Jerzego Jurka Sochaczew 18-19 maja 2012 roku

laureat
Bartosz Kołsut - uczeń III OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński

laureat
zespół akordeonowy w składzie:
Barosz Kołsut - uczeń III OSM II stopnia
Łukasz Brzezina - ZPSM nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
zespół przygotował: Klaudiusz Baran profesor UMFC w Warszawie

wyróżnienie
Miłosz Prusiński - uczeń II OSM I stopnia
nauczyciel: Dariusz Figarski
Mikołaj Skopek - uczeń III OSM I stopnia
Arkadiusz Cholewa - uczeń I śr. II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
^
IX Konkurs Muzyki XX i XXI Wieku dla Młodych Wykonawców Radziejowice 14-18 maja 2012 roku

laureat
Bartosz Kołsut - uczeń III OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
^
49. Internationale Akkordeonwettbewerb Klingenthal (Niemcy) Klingenthal 08-13 maja 2012 roku

laureat I miejsca (kategoria do 12 lat)
Piotr Motyka - uczeń V OSM I stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
^
XXXV Konkurs Młodego Muzyka Szczecinek 11-13 maja 2012 roku

wyróżnienie (w grupie II instrumentów dętych drewnianych)
Ada Żukowska - uczennica II OSM II stopnia
nauczyciel: Joanna Popek
^
II Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy
dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia
Kielce 4-6 maja 2012 roku

wyróżnienie
Marta Gocel - uczennica IIIa OSM I stopnia
nauczyciel: Maria Filipowicz
^
III Ogólnopolski KONKURS WOKALNY im. FELICJI KRYSIEWICZ Bydgoszcz 27 kwietnia 2012 roku

II miejsce
Joanna Wójcik - kl.IV wokalna
nauczyciel: Monika Świostek
^
IX Żyradowskie Spotkania Skrzypcowe Żyrardów 27.04.2012 roku

II miejsce
Katarzyna Skrzynecka - II OSM I st
nauczyciel: Regina Kozakiewicz
^
VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg Łódź 26-27 kwietnia 2012 roku

wyróżnienie
Franciszek Bawoł - VIa OSM I st
nauczyciel: Renata Bednarczyk
^
5 Polskie Spotkania Kontrabasowe Mielec 26-27 kwietnia 2012 roku

wyróżnienie
Maciej Dobrzański - III OSM II st
Mariusz Rybski - V OSM II st
nauczyciel: Ireneusz Winiarski
^
XVII Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe Sanok 21 kwietnia 2012 roku

laureat I nagrody (kategoria I)
Piotr Motyka - uczeń V OSM I stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński

laureat I nagrody (kategoria zespoły kameralne)
zespół akordeonowy w składzie:
Barosz Kołsut - uczeń III OSM II stopnia
Łukasz Brzezina - ZPSM nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
zespół przygotował: Klaudiusz Baran profesor UMFC w Warszawie

laureat II nagrody (kategoria II)
Piotr Zarzyka - uczeń III OSM II stopnia
nauczyciel: dr hab. Elwira Śliwkiewicz - Cisak

laureat II nagrody (kategoria II)
Barosz Kołsut - uczeń III OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
^
Radomskie Zawody Matematyczne Radom 21 kwietnia 2012 roku

I miejsce
Maciej Dobrzański - uczeń III OSM II stopnia
nauczyciel: Wiesława Zielińska

wyróżnienie
Juliusz Kociński - uczeń Va OSM I stopnia
nauczyciel: Agnieszka Wróblewska
^
Wiosenne Konfrontacje Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych Inowrocław 19 kwietnia 2012 roku

II miejsce
Trio Fortepianowe w składzie:
Julia Kurowska(skrzypce) - uczennica IV OSM II stopnia
Justyna Orzechowska(wiolonczela) - uczennica V OSM II stopnia
Joanna Jaskiewicz(fortepian) - uczennica V OSM II stopnia
zespół przygotował: Arkadiusz Dobrowolski
^
VII Forum Młodych Wiolonczelistów Gdańsk-Orunia 18 kwietnia 2012 roku

I miejsce (grupa I)
Katarzyna Kacprzak uczennica Ia OSM I stopnia
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

II miejsce (grupa I)
Zofia Malinowska uczennica Ia OSM I stopnia
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski
^
XI Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy Sochaczew 18 kwietnia 2012 roku

wyróżnienie
Magdalena Habera uczennica III OSM II stopnia
Julia Kozłowska uczennica IIb OSM I stopnia
nauczyciel: Joanna Popek

wyróżnienie (kategoria uczących się pierwszy rok)
Julia Kwalińska uczennica Ia OSM I stopnia
nauczyciel: Anna Nikiciuk

^
II Festiwal Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego Warszawa 14 kwietnia 2012 roku

Srebrny Dyplom
Chór Dziecięcy Zespołu Szkół Muzycznych im.Oskara Kolberga w Radomiu CANTUS ANGELUS
dyrygent: Maria Wrzesińska-Siczek
^
X Spotkania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia "Wykształcony Słuch" Żyrardów 31 marca 2012 roku

finalista
Juliusz Kociński - kl.Va OSM Ist
Wojciech Szymański - kl.VIb OSM Ist
nauczyciel: Izabela Bilska
^
II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy Młodzi czarodzieje gitary Dobczyce 29-30 marca 2012 roku

wyróżnienie grupa I
Kamil Jasiński - kl.II OSM Ist
nauczyciel: Paweł Kwaśny
Bartosz Stefański - kl.I młodzieżowa
nauczyciel: Zbigniew Woźny
^
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów klas śpiewu solowego Szkół Muzycznych I i II stopnia
Centrum Edukacji Artystycznej
Warszawa 25-26 marca 2012 roku

II miejsce
Joanna Wójcik - kl.IV wokalna
nauczyciel: Monika Świostek
^
Konkurs Polonistyczny dla uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012
organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie


Laureat
Magdalena Habera - III OSM II st
Finalista
Kamila Michalska - III OSM II st
nauczyciel: Monika Szostak
^
XII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "JANKO MUZYKANT" Sochaczew 23.03.2012 roku

Laureatka w kategorii A
Katarzyna Skrzynecka - II OSM I st
nauczyciel: Regina Kozakiewicz

Laureat w kategorii B
Adrian Smorongiewicz - III OSM I st
nauczyciel: Maria Filipowicz
^
I Starachowicki Konkurs Gitarowy Starachowice 12.03.2012 roku

I miejsce (I grupa)
Bartosz Stefański - I mł
nauczyciel: Zbigniew Woźny

III miejsce (I grupa)
Przemysław Bilski - I OSM I st
nauczyciel: Paweł Kwaśny

wyróżnienie (II grupa)
Kamil Jasiński - II OSM I st
nauczyciel: Paweł Kwaśny
^
VII Ogólnopolskie Dziecięce Spotkania Skrzypcowe im.prof. Mirosława Ławrynowicza Płock 11-14.03.2012 roku

III miejsce
Adrian Smorongiewicz - III OSM I st
nauczyciel: Maria Filipowicz
^
II Ogólnopolski Turniej Wiolonczeli i Kontrabasu Warszawa 3-6.03.2012 roku

III miejsce
Maciej Dobrzański (kontrabas) - III OSM II st
nauczyciel: Ireneusz Winiarski

Wyróżnienie II stopnia
Justyna Orzechowska (wiolonczela) - V OSM II st
nauczyciel: Arkadiusz Dobrowolski

Wyróżnienie II stopnia
Ewelina Skrzypczak (wiolonczela) - 5a OSM Ist
nauczyciel: Ewa Kucypera
^
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox"
pod patronatem Instytutu FilolOSMii Angielskiej Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie
28.02.2012 roku

wynik bardzo dobry
Maria Pluta - VIa OSM I st
nauczyciel: Paulina Wieczerzyńska
wynik bardzo dobry
Małgorzata Kozłowska - I OSM II st
nauczyciel: Anna Rzońca
wynik dobry
Marta Kotowska - IIII OSM II st
nauczyciel: Paulina Wieczerzyńska
^
VIII Regionalny Konkurs Perkusyjny "Mały Werblista" Warszawa 25.02.2012 roku

Wyróżnienie
Anna Prasek - IV OSM I st
nauczyciel: Piotr Gliński
^
Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski
w ramach XVI Festiwalu Uczniowskiego Forum Muzycznego

Warszawa 7-10.02.2012 roku

III nagroda ex-aequo oraz nagroda publiczności
za utwór "Comets"
Maciej Bałenkowski - VI OSM II st
^
PUCHAR ZIEMI RADOMSKIEJ W MARSZACH NA ORIENTACJĘ 2011 Garbatka Letnisko 11 lutego 2012 roku

I miejsce (kategoria TU)
Piotr Nowakowski - uczeń V OSM II stopnia
opiekun: Iwona Kowalczewska
^
Program Stypendialny Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Młoda Polska"
Warszawa 2012 roku

Laureat
Bartosz Kołsut - uczeń III OSM II st
nauczyciel:Artur Miedziński

^
XVIII Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej Mława 2-4 lutego 2012 roku

I miejsce (kategoria I)
Piotr Motyka - uczeń V OSM I stopnia
II miejsce (kategoria II)
Barosz Kołsut - uczeń III OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
Nagroda Specjalna
zespół Akordeonowe Smyki
nauczyciel: Andrzej Humski
^
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I st. Radom, 11-14 stycznia 2012 roku

III miejsce
Grzegorz Chwaliński - uczeń Va OSM I stopnia
nauczyciel: Barbara Galas
^
20.Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej Przemyśl 7-10 grudnia 2011 roku

II miejsce (kategoria II)
Piotr Motyka - uczeń V OSM I stopnia
I miejsce (kategoria III)
Barosz Kołsut - uczeń III OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
^
IX Konkurs Duetów Dziecięcych DUETINO Warszawa 2-4 grudnia 2011 roku

nagroda I stopnia
duet
Aleksandra Dziocha - uczennica I OSM I stopnia
Hanna Kęsik - uczennica I OSM I stopnia
opieka nad zespołem: Ewa Skrok
^
XVII Słupeckie Spotkania Muzyczne Słupca 26-27 listopada 2011 roku

laureat
Marek Rybiński - uczeń IV OSM I stopnia
laureat (najwyższa punktacja w swojej kategorii wiekowej)
Piotr Motyka - uczeń V OSM I stopnia
laureat (najwyższa punktacja w swojej kategorii wiekowej)
Barosz Kołsut - uczeń III OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
Artur Miedziński - najlepszy nauczyciel klas akordeonu XVII Słupeckich Spotkań Muzycznych
^
II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Ignacego Krzyżanowskiego Opatów 26 listopada 2011 roku

I miejsce
oraz nagroda specjalna
Marcin Wieczorek - uczeń III OSM II stopnia
nauczyciel: Michał Drewnowski
II miejsce
Joanna Jaśkiewicz - uczennica V OSM II stopnia
nauczyciel: Michał Drewnowski
III miejsce
Anna Markowicz - uczennica VI OSM II stopnia
nauczyciel: Urszula Adamczyk-Rudzińska
^
I TURNIEJ ORKIESTR KAMERALNYCH Radom 19.11.2011

nagroda specjalna
Orkiestra Smyczkowa "Divertimento"
Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu
pod dyrekcją Adriana Hanke
^
IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS CZYTANIA NUT GŁOSEM DLA UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH II STOPNIA Kraków, 16-18 listopada 2011roku

II wyróżnienie (ex aequo)
Maciej Bałenkowski - uczeń VI OSM II stopnia
^
MIĘDZYNARODOWY KONKURS AKORDEONOWY "CITTÀ DI CASTELFIDARDO" w Castelfidardo Włochy, 20-25 września 2011roku

Laureat V miejsca
Bartosz Kołsut - uczeń III OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
^
    rok szkolny 2010/2011
V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding Warszawa 9-12 czerwca 2011 roku

I miejsce w grupie I
Adrian Smorongiewicz - uczeń IIa OSM I stopnia
nauczyciel:Maria Filipowicz
III miejsce w grupie I
Marta Gocel - uczennica IIa OSM I stopnia
nauczyciel:Maria Filipowicz
III miejsce w grupie III
Marta Klimek - uczennica Vb OSM I stopnia
nauczyciel:Anna Gocel
Dyplom za wyróżniające przygotowanie laureata
Maria Filipowicz
Anna Gocel
Wyróżnienie za akompaniament
Tomasz Szczepanowski
^
Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Ruchowych w ramach II Spotkań z Rytmiką Radom 2011
3-4 czerwca Radom

I miejsce w kategorii II
Zuzanna Pałka - uczennica V OSM II stopnia
Katarzyna Zegarek - uczennica V OSM II stopnia
Agnieszki Śliwińskiej - uczennica V średniej
nauczyciel:Ilona Jaworek
II miejsce w kategorii II
Agnieszka Śliwińska - uczennica V średniej
nauczyciel:Ilona Jaworek
I miejsce w kategorii III
Katarzyna Zegarek - uczennica V OSM II stopnia
nauczyciel:Ilona Jaworek
II miejsce w kategorii III
Zuzanna Pałka - uczennica V OSM II stopnia
nauczyciel:Ilona Jaworek
^
VII KONKURS GRY NA ZESTAWIE PERKUSYJNYM ORAZ WERBLU DRUM BATTLE LEGNICA 2011
Legnica, 20-21 maja 2011 roku

I miejsce w kategorii werbel do lat 12
Grzegorz Chwaliński - uczeń IVa OSM I stopnia
nauczyciel:Barbara Galas
II miejsce w kategorii zestaw perkusyjny do lat 12
Grzegorz Chwaliński - uczeń IVa OSM I stopnia
nauczyciel:Barbara Galas
III miejsce w kategorii werbel do lat 12
Nikodem Neska - uczeń IIIb OSM Istopnia
nauczyciel:Barbara Galas
^
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Chełm, 18-21 maja 2011 roku

I miejsce w kategorii II - solistycznej
Piotr Zarzyka - uczeń II OSM II stopnia
nauczyciel: dr hab. Elwira Śliwkiewicz - Cisak
^
48. Internationale Akkordeonwettbewerb Klingenthal (Niemcy) Klingenthal 08 maja 2011 roku

III miejsce w grupie II
Piotr Zarzyka - uczeń II OSM II stopnia
nauczyciel: dr hab. Elwira Śliwkiewicz - Cisak
^
XXXIX Ogólnopolski Turniej Turystyczno-Krajoznawczy w kategorii szkół gimnazjalnych
eliminacje rejonowe Radom 13 maja 2011 roku

I miejsce
drużyna w składzie:
Julia Kurowska - uczennica III OSM II stopnia
Adrianna Maciejewska - uczennica III OSM II stopnia
Katarzyna Mazgajczyk - uczennica III OSM II stopnia
opiekun: Iwona Kowalczewska
^
Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej Bydgoszcz 6-8 maja 2011 roku

I miejsce w III grupie wiekowej
Bernadetta Wieczerzyńska - uczennica VI dz
nauczyciel: Ewa Groblewska
^
VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny A.Gi.Mus Sanremo Włochy 7-8 maja 2011 roku

I miejsce w kategorii C - soliści do lat 16
Marcin Wieczorek - uczeń II OSM II stopnia
nauczyciel: Michał Drewnowski
^
XIV Gorlickie Konfrontacje Akoredonowe Gorlice, 27-29.04.2011 roku

I miejsce w kategorii I - soliści do lat 12
Piotr Motyka - uczeń IV OSM I stopnia
III miejsce w kategorii II - soliści do lat 15
Bartosz Kołsut - uczeń II OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
^
Test Wiedzy o życiu i twórczości Fryderyka Chopina dla uczniów szkół muzycznych II st. Elbląg 18 kwietnia 2011 roku

najlepszy wynik w Polsce
Martyna Karoń - uczennica III OSM II stopnia
nauczyciel:Ewa Gęga-Osowska

dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów do testu
Ewa Gęga-Osowska dyplom Ministra Kultury za wyróżniające przygotowanie Martyny Karoń do testu
Ewa Gęga-Osowska
^
X OGÓLNOPOLSKI WIOSENNY FESTIWAL FLETOWY Sochaczew 11-13 kwietnia 2011 roku

grupa III
wyróżnienie I stopnia
Adrianna Żukowska - uczennica kl.I OSM II stopnia
wyróżnienie II stopnia
Magdalena Habera - uczennica kl.II OSM II stopnia
grupa I
wyróżnienie II stopnia
Julia Kozłowska - uczennica kl.I OSM I stopnia
Martyna Nowak - uczennica kl.III OSM I stopnia
nauczyciel: Joanna Popek
^
International Accordion Competition Wilno (Litwa) 6-9 kwietnia 2011 roku

III miejsce
Piotr Zarzyka - uczeń II OSM II stopnia
nauczyciel: dr hab. Elwira Śliwkiewicz - Cisak
^
V KONKURS SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA MŁODY KAMERALISTA Starachowice 7 kwietnia 2011 roku

III miejsce
Trio gitarowe w składzie:
Maciej Murawski - uczeń VI OSM I stopnia
Mikołaj Bartos - uczeń VI OSM I stopnia
Krzysztof Gałczyński - uczeń VI dz
nauczyciel: Zbigniew Woźny
^
Warszawska Wiosna Chóralna Warszawa 2-3 kwietnia 2011 roku

Brązowy Dyplom
Chór CANTUS ANGELUS
dyrygent: Maria Wrzesińska - Siczek
^
XI Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" Sochaczew 4. marca 2011 roku

Laureat
Adrian Smorongiewicz - uczeń II OSM I stopnia
nauczyciel: Maria Filipowicz
^
Ogólnopolskie przesłuchania CEA klas akordeonu Szkół Muzycznych I stopnia Warszawa 18-19 luty 2011

III miejsce
Piotr Motyka - uczeń IV OSM I stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
^
IX Sochaczewskie Spotkania KameralneSochaczew, 18-19.03.2011 roku

I miejsce - grupa starsza
Duet Magdalena Habera - flet uczennica II OSM II stopnia
Bartosz Kołsut - akordeon uczeń II OSM II stopnia
przygotowanie duetu: Artur Miedziński
^
AKKORDEON-WETTBEWERB 2011Wiedeń (Austria), 27.02.2011 roku

I miejsce w kategorii 1C
Bartosz Kołsut - uczeń II OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
^
XVII Mławski Festiwal Muzyki AkordeonowejMława, 19.02.2011 roku

II miejsce w kategorii I
Piotr Motyka - uczeń IV OSM I stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński Grand Prix w kategorii II
Bartosz Kołsut - uczeń II OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński I miejsce - Kategoria A - zespoły kameralne
Duet Magdalena Habera - flet uczennica II OSM II stopnia
Bartosz Kołsut - akordeon uczeń II OSM II stopnia
przygotowanie duetu: Artur Miedziński Nagroda specjalna - Kategoria D - zespoły kategorii rozrywkowej
Humi Accordion Band
przygotowanie zespołu: Andrzej Humski
^
XII OGÓLNOPOLSKI Konkurs Kompozytorski UFM Warszawa, 9-11.02.2011

I Nagroda Jury
Nagroda Publiczności
Maciej Bałenkowski - uczeń V OSM II stopnia
nauczyciel: Przemysław Zych
Dyplom uznania dla Pana Przemysława Zycha
za przygotowanie laureata Macieja Bałenkowskiego
^
Puchar Ziemi Radomskiej 2010 w Marszach na Orientację Radom, 29.01.2011 roku

I miejsce w kategorii TP
Piotr Nowakowski - uczeń IV OSM II stopnia
III miejsce w kategorii TP
Adrian Jarosinski - uczeń III OSM II stopnia
opiekun: Iwona Kowalczewska
^
19 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej Przemyśl 8-11 grudnia 2010

I miejsce w kategorii I
Piotr Motyka - uczeń IV OSM I stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
II miejsce w kategorii III
Bartosz Kołsut - uczeń II OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
Dyplom uznania za wybitne osiągnięcia i sukcesy w pracy dydaktycznej
mgr Artur Miedziński
^
Konkurs Polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty Warszawa 6 grudnia 2010 roku

finalistki dla uczniów gimnazjum
Martyna Karoń - uczennica III OSM II stopnia
Julia Kurowska - uczennica III OSM II stopnia
nauczyciel: Monika Szostak
^
XVI Słupeckie Spotkania Muzyczne Słupca 19-20 listopada 2010 roku

laureat - najlepszy akordeonista spotkań
Barosz Kołsut - uczeń II OSM II stopnia
laureat
Piotr Motyka - uczeń IV OSM I stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
^
V Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski dla dzieci i młodzieży Stalowa Wola 19 listopada 2010 roku

wyróżnienie (kat.wiekowa 1991-1993)
Maciej Bałenkowski - uczeń V OSM II stopnia
nauczyciel: Marcin Buliński
^
IV edycja Bydgoszcz Big Band Festiwal 4 listopada 2010 roku Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

III miejsce
Big Band Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu
pod kierunkiem Dariusza Krajewskiego
^
    rok szkolny 2009/2010
II Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy "Harmonia zdrowia i muzyki" Solec Zdrój 18-20 czerwca 2010 roku

II miejsce
Bartosz Kołsut - uczeń I OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński III miejsce
Duet Magdalena Habera - flet uczennica I OSM II stopnia
Bartosz Kołsut - akordeon uczeń I OSM II stopnia
przygotowanie duetu: Artur Miedziński
^
VII Festiwal Akordeonowy im. Ryszarda Malickiego 16.06.2010 roku Puławy

I miejsce w kategorii I
Piotr Motyka - uczeń III OSM I stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński III miejsce w kategorii II
Michał Laskowski - uczeń VI dz
nauczyciel: Jacek Zelga wyróżnienie w kategorii I
Arkadiusz Cholewa - uczeń II mł
nauczyciel: Jacek Zelga wyróżnienie w kategorii I
Michał Szmeja - uczeń V OSM I stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
^
IV Skierniewicki Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia Skierniewice, 24 maja 2010 roku

I miejsce w kategorii A - Interpretacja ruchowa piosenki z wykorzystaniem dziecięcych instrumentów perkusyjnych
III miejsce w kategorii B - Interpretacja ruchowa utworu muzycznego z wykorzystaniem rekwizytu
Dziecięcy Zespół Orffa
przygotowanie: Iwona Sosnowska, Elżbieta Mikołajczyk
^
Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" Sochaczew 18-19 maj 2010 roku

laureat
Adrian Smorongiewicz - uczeń Ia OSM I stopnia
nauczyciel: Maria Filipowicz
^
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PTTK - eliminacje wojewódzkie Płock, 22 maja 2010 roku

II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych
Julia Kurowska - klasa II OSM II st
Adrianna Maciejewska - klasa II OSM II st
Katarzyna Mazgajczyk - klasa II OSM II st
III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
Katarzyna Górska - klasa III OSM II st
Piotr Nowakowski - klasa III OSM II st
Mariusz Rybski - klasa V OSM II st
opiekun: Iwona Kowalczewska
^
XII Przegląd Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia im. Włodzimierza Skwery Łódź 15.05.2010r

wyróżnienie w I grupie
Nikodem Neska - OSM I st kl II b
nauczyciel: Barbara Galas
wyróżnienie w II grupie
Grzegorz Chwaliński - OSM I st kl. III a
nauczyciel: Barbara Galas
^
47. Internationale Akkordeonwettbewerb Klingenthal (Niemcy) Klingenthal 07-13 maja 2010 roku

I miejsce w grupie II
Bartosz Kołsut - uczeń I OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
^
VII Festiwal Instrumentów Dętych Płońsk 08 maja 2010 roku

II miejsce w grupie II
Adrianna Żukowska - uczennica VIb OSM I stopnia
nauczyciel: Joanna Popek
^
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia - Centrum Edukacji Artystycznej 2009/2010

I miejsce w kategorii Zespoły Akordeonowe
Duet Magdalena Habera - flet uczennica I OSM II stopnia
Bartosz Kołsut - akordeon uczeń I OSM II stopnia
przygotowanie duetu: Artur Miedziński
^
IX Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy Sochaczew 27 kwiecień 2010 roku

III miejsce w grupie II
Adrianna Żukowska - uczennica VIb OSM I stopnia
nauczyciel: Joanna Popek
^
Ogólnopolskie Przesłuchania Perkusyjnych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia Warszawa 24-25 kwiecień 2010 roku

wyróżnienie Trio Perkusyjne
Filip Krzysztoporski - uczeń VIb OSM Istopnia
Bartłomiej Sujka - uczeń VIb OSM Istopnia
Przemysław Nowakowski - uczeń IV mł
przygotowanie duetu: Barbara Galas
^
VIII Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe Żyrardów 23 kwiecień 2010 roku

I miejsce w grupie najmłodszej
Adrian Smorongiewicz - uczeń Ia OSM I stopnia
nauczyciel: Maria Filipowicz
II miejsce w grupie średniej
Marta Klimek - uczennica IVb OSM I stopnia
nauczyciel: Anna Gocel
^
XVI MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA AKORDEONOWE Sanok 21-25 kwiecień 2010 roku

III miejsce w kategorii I
Bartosz Kołsut - uczeń I OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
I miejsce w kategorii Va
Duet Magdalena Habera - flet uczennica I OSM II stopnia
Bartosz Kołsut - akordeon uczeń I OSM II stopnia
przygotowanie duetu: Artur Miedziński
^
XL OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

finalistka
Magdalena Nędzi - uczennica klasy VI OSM II st
nauczyciel: Monika Szostak
^
IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS INTERPRETACJI MUZYCZNEJ Krasiczyn 20-22 marca 2010 roku

wyróżnienie
Wojciech Kowalczyk - uczeń klasy II mł
nauczyciel: Piotr Wysocki
^
XVI MŁAWSKI FESTIWAL MUZYKI AKORDEONOWEJ Mława 20.02.2010r

II miejsce w kategorii I
Piotr Motyka - uczeń III OSM I stopnia
I miejsce w kategorii II
Bartosz Kołsut - uczeń I OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
II miejsce w kategorii II
Piotr Zarzyka - uczeń I OSM II stopnia
nauczyciel: Dariusz Figarski
I miejsce w kategorii A
Duet Magdalena Habera - flet uczennica I OSM II stopnia
Bartosz Kołsut - akordeon uczeń I OSM II stopnia
przygotowanie duetu: Artur Miedziński
^
IX SPOTKANIA MUZYCZNE INSTRUMENTÓW DĘTYCH Warszawa 29-31.01.2010r

III miejsce w IV grupie
Michał Siczek - klarnet, kl I śr
nauczyciel: Anna Kalska
wyróżnienie w II grupie
Maciej Durlak - trąbka, OSM I st kl. III b
nauczyciel: Zdzisław Włodarski
^
VII Międzyszkolny Konkurs Perkusyjny MAŁY WERBLISTA Warszawa 16.01.2010r

II miejsce w I grupie
Nikodem Neska - OSM I st kl II b
I miejsce w II grupie
Grzegorz Chwaliński - OSM I st kl. III a
I miejsce w III grupie
Kacper Kot - OSM I st kl. V b
III miejsce w III grupie
Filip Krzysztoporski - OSM I st kl. VI b
nauczyciel: Barbara Galas
^
XVI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie 07-10.01.2010r

wyróżnienie - kategoria Chóry
Chór Dziecięcy "CANTUS ANGELUS"
dyrygent: Maria Wrzesińska - Siczek
^
I Ogólnopolski Turniej Wiolonczelowy Szkół Muzycznych I i II stopnia Warszawa 12-15 grudnia 2009

I miejsce w I grupie wiekowej (do lat12)
Bernadetta Wieczerzyńska- uczennica kl Vdz
nauczyciel: Ewa Groblewska
^
XVIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej Przemyśl 9-12 grudnia 2009

wyróżnienie w III grupie wiekowej (do lat15)
Bartosz Kołsut - uczeń I OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
wyróżnienie w III grupie wiekowej (do lat15)
Piotr Zarzyka - uczeń I OSM II stopnia
nauczyciel: Dariusz Figarski
^
XXXIII Międzynarodowy Konkurs Młodych Zespołów Jazzowych JAZZ JUNIORS 2009 3-5.12.2009 Kraków

Indywidualna nagroda Leszka Możdżera
Patryk Dobosz (perkusja)- uczeń VI OSM II stopnia
II nagroda
Patryk Dobosz wraz z zespołem Magnolia Acoustic Quartet
^
SŁUPECKIE SPOTKANIA MUZYCZNE Słupca 27-28 listopad 2009

Laureat w I grupie wiekowej (do lat10)
Piotr Motyka - uczeń III OSM I stopnia
Laureat w III grupie wiekowej (do lat15)
Bartosz Kołsut - uczeń I OSM II stopnia
nauczyciel: Artur Miedziński
^
OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZESPOŁÓW KAMERALNYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH II st. "Wokół Haendla"
Kraków, 16 -17 listopada 2009 r.

wyróżnienie
zespół kameralny "SARABANDA"
skład:
Julia Kurowska, skrzypce, kl. II OSM II st.
Aleksandra Markowicz , skrzypce, kl. I OSM II st.
Katarzyna Mazgajczyk, skrzypce, kl. II OSM II st.
Adrianna Czyż, altówka, kl. II OSM II st.
Justyna Orzechowska, wiolonczela, kl. III OSM II st.
Anna Markowicz, klawesyn, kl. IV OSM II st.
przygotowanie: Adrian Hanke
dyplom uznania dla najlepszej klawesynistki
Anna Markowicz- klawesyn, kl. IV OSM II st.
^
XII PREZENTACJE MUZYKI AKORDEONOWEJ HARMONIA VIVA Wrocław 13-14 listopad 2009

II miejsce w kategorii III (do lat15)
Piotr Zarzyka - uczeń I OSM II stopnia
nauczyciel: Dariusz Figarski
^
VII FESTIWAL ZESPOŁÓW KAMERALNYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II STOPNIA REJONU MAZOWIECKIEGO
Sierpc 18-20 października 2009 roku

wyróżnienie
kwartet dęty ARKADIA
w składzie
Kinga Jachimowska, Karolina Kwiek, Marlena Włodarska - puzony
Justyna Makowiecka - tuba
przygotowanie zespołu: Dariusz Krajewski
^
    rok szkolny 2008/2009
MISTRZOSTWA RADOMIA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w tańcu towarzyskim klas IV i V 13 czerwca 2009 roku

I miejsce
Małgorzata Kozłowska, Bartek Jastrzębski
III miejsce
Aleksandra Majewska, Gabriel Madej
przygotowanie: Monika Piętak
^
XIII Przegląd Twórczości Dziecięcej Lipsko 5 czerwca 2009 roku

Grand Prix - w kategorii: inscenizacje teatralne (11-13lat)
Teatr AKORD Opiekun: Jadwiga Stępkowska
^
XIII Przegląd Twórczości Dziecięcej Lipsko 5 czerwca 2009 roku

III miejsce - w kategorii: inscenizacje teatralne (7-10lat)
Teatr ETIUDA
Opiekun: Jadwiga Stępkowska
^
Radomskie Zawody Matematyczne

III miejsce
Rafał Fundowicz - uczeń VIa OSM Ist Nauczyciel Agnieszka Wróblewska
^
KONKURS PRZYRODNICZY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
w roku szkolnym 2008/2009 Kuratorium Oświaty w Warszawie

tytuł finalisty
Paweł Nowak -uczeń kl. VI B OSM I st
^
VII ŻYRARDOWSKIE SPOTKANIA SKRZYPCOWE Żyrardów 28.05.2009 roku

I miejsce w grupie II
Marta Klimek -uczennica III B OSM I st
nauczyciel: Anna Gocel

III miejsce w grupie I
Dominiki Lipkowskiej - uczennica II OSM I st
nauczyciel: Marii Filipowicz

Wyróżnienie w grupie II
Magdalena Krupa - uczennica V OSM I st
nauczyciel: Marii Filipowicz

Nauczyciel Pan Tomasz Szczepanowski został uhonorowany dyplomem za wyróżniający akompaniament
^
V OGÓLNOPOLSKI KONKURS AKORDEONOWY Chełm, 21-24 maja 2009 roku

I miejsce w kategorii IV - kameralnej
duet w składzie:
Magdalena Habera - flet
Bartosz Kołsut - akordeon
III miejscew kategorii I - soliści
Piotr Motyka
nauczyciel: Artur Miedziński
wyróżnienie w kategorii I - soliści
Bartosz Sikorski
uczeń Dariusza Figarskiego
II miejsce w kategorii II - soliści
Jacek Zelga
uczeń Dariusza Figarskiego
I miejscew kategorii III - soliści
Bartosz Kołsut
uczeń Artura Miedzińskiego
wyróżnienie w kategorii III - soliści
Piotr Zarzyka
uczeń Dariusza Figarskiego
^
IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding Warszawa, 21-24 maja 2009 roku

III miejsce w grupie I
Dominika Lipkowska -kl.III OSM
nauczyciel: Maria Filipowicz
wyróżnienie
Zuzanna Chomicz -kl.VI OSM
nauczyciel: Maria Filipowicz
^
Ogólnopolskie PRZESŁUCHANIE UCZNIÓW KLAS AKORDEONU I ZESPOŁÓW AKORDEONOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA Warszawa, 9 maja 2009 roku

I miejsce
duet w składzie:
Magdalena Habera - flet
Bartosz Kołsut - akordeon
nauczyciel: Artur Miedziński
^
IV KONKURS SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA MŁODY KAMERALISTA Starachowice, 30 kwietnia 2009 roku

II miejsce
duet w składzie:
Emilia Ziółek
Agata Skórkiewicz

przygotowanie duetu - Damian Maksymiuk
^
XIII Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe GORLICE, 27 - 29 kwietnia 2009

I miejsce
klategoria II (do 15 lat)
Bartosz Kołsut
uczeń Artura Miedzińskiego
wyróżnienie
Piotr Zarzyka
uczeń Dariusza Figarskiego
II miejsce
klategoria IV (do 21 lat)
Tomasz Gieroń
uczeń Artura Miedzińskiego
III miejsce
Hubert Lutka
uczeń Dariusza Figarskiego
I miejsce
klategoria V (zespoły)
duet w składzie:
Magdalena Habera - flet
Bartosz Kołsut - akordeon
nauczyciel: Artur Midziński
^
II Międzynarodowy XXVII Konkurs Młodych Pianistów nad Kamienną 2009 Skarżysko-Kamienna, 21 - 22.IV.2009r.

wyróżnienie I st.
Piotr Jędrzejewski kl. IVb OSM I st.
uczeń p. Marii Mokosy-Bączkowskiej
^
VIII Ogólnopolski Festiwal Fletowy Sochaczew 07 - 08.IV.2009r.

III miejsce
Magdalena Nędzi kl. V OSM II st.
wyróżnienie
Adrianna Żukowska kl. V OSM I st
Natalia Gruszczyńska kl. I OSM I st
uczennice Joanny Popek
^
II Międzyszkolny Konkurs Czytania Nut Głosem "Dzień Josepha Haydna" Żyrardów 7 lutego 2009 roku

I miejsce
Jacek Dominiczak IV OSM II st
uczeń Anny Fedyk
III miejsce
Karol Wieczorek VI śr
uczeń Barbary Rożniaty
Wyróżnienie
Krzysztof Danielewicz V OSM II st
uczeń Anny Fedyk
^
VIV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej Żagań 12-14.02.2009 roku

wyróżnienie w grupie II
Marcin Wieczorek VI OSM Ist
nauczyciel Paweł Filipiak
^
VI Międzyszkolny Przegląd Kameralistyki Fortepianowej Warszawa 19.02. 2009 roku

wyróżnienie duet
Laura Różańska II OSM Ist - fortepian,
Jakub Jakubczyk I OSM Ist - fortepian
Przygotowanie duetu: Ewa Skrok
^
XV MŁAWSKI FESTIWAL MUZYKI AKORDEONOWEJ "OD SOLISTY DO ORKIESTRY" Mława 22-24.01.2009 roku

I miejsce (kategoria II soliści PSM i OSM I i II st. do 15 roku życia)
Bartosz Kołsut
uczeń Artura Miedzińskiego
II miejsce (kategoria II soliści PSM i OSM I i II st. do 15 roku życia)
Piotr Zarzyka
uczeń Dariusza Figarskiego
II miejsce (kategoria III soliści PSM i OSM II st. do 18 roku życia)
Hubert Lutka
uczeń Dariusza Figarskiego
I miejsce(kategoria A - zespoły kameralne PSM i OSM I st.)
duet w składzie:
Magdalena Habera - flet
Bartosz Kołsut - akordeon
nauczyciel: Artur Midziński

^
III edycja konkursu fotOSMraficznego "Mazowsze bliskie sercu" pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego

wyróżnienie za pracę "Gołębnik w Kawęczynie"
Magdalena Krupa uczennica kl.5a OSM
opiekun: Iwona Kowalczewska
^
17 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej Przemyśl 10-13 grudnia 2008 roku

III miejsce w kategorii II
Bartosz Kołsut uczeń Artura Miedzińskiego
^
XI Prezentacje Muzyki Akordeonowej HARMONIAVIVA Wrocław 13-15 listopada 2008 roku

I miejsce (kategoria soliści do lat 12)
Bartosz Kołsut
uczeń Artura Miedzińskiego
^
7. Concorso Internazionale di Esucuzione Musicale "Don Vincenzo Vitti" Castellana Grotte (Włochy) 25-30.11.2008 roku

I miejsce
kwartet smyczkowy SaraBanda w składzie;
Julia Kurowska - skrzypce,
Aleksandra Markowicz - skrzypce,
Katarzyna Mazgajczyk - skrzypce ,
Justyna Orzechowska - wiolonczela
przygotowanie kwartetu: Ewa Maria Groblewska
I miejsce
duet w składzie;
Anna Markowicz - fortepian,
Aleksandra Markowicz - skrzypce
przygotowanie duetu: Wiesław Bednarz
II miejsce
Anna Markowicz - fortepian,
przygotowanie: Urszula Adamczyk-Rudzińska
^
XIV Słupeckie Spotkania Muzyczne Słupca 21-22 listopada 2008 roku

laureat oraz Grant Prix
Bartosz Kołsut
uczeń Artura Miedzińskiego
laureat
Hubert Lutka
uczeń Dariusza Figarskiego
^
XI Prezentacje Muzyki Akordeonowej HARMONIAVIVA Wrocław 13-15 listopada 2008 roku

I miejsce (kategoria soliści do lat 12)
Bartosz Kołsut
uczeń Artura Miedzińskiego
^
VI Festiwal Instrumentów Dętych Płońsk 22.11.2008 roku

II miejsce
Magdalena Habera - uczennica klasy VIb OSM. I st.
III miejsce
Adrianna Żukowska - uczennica klasy Vb OSM. I st.
nauczyciel: Joanna Popek
^
33 Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Castelfidardo (Włochy)13-19.10.2008 roku

VI miejsce
Piotr Zarzyka - uczeń klasy VI OSM. I st.
nauczyciel: Dariusz Figarski
^
XVII Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny "Eventus" Opole 10.10.2008 roku

I miejsce
Patryk Dobosz - uczeń klasy V OSM. II st.
nauczyciel: Piotr Gliński
^
    rok szkolny 2007/2008
II Festiwal Dziecięcej Muzyki Kameralnej "Od MoCarta do Mozarta" Warszawa 11-12.06.2008 roku

nagroda w kategorii: NAJLEPSZY KWARTET SMYCZKOWY
oraz nagroda FUNDACJI CULTURA ANIMI
kwartet smyczkowy SaraBanda
w składzie;
Julia Kurowska - skrzypce,
Aleksandra Markowicz - skrzypce,
Katarzyna Mazgajczyk - skrzypce ,
Justyna Orzechowska - wiolonczela
przygotowanie kwartetu: Ewa Maria Groblewska
^
I Międzynarodowy Festiwal Akordeonowy Miastko 29.05.2008 r.

I miejsce kategoria II
Piotr Zarzyka
nauczyciel: Dariusz Figarski
^
FESTIWAL MUZYKI AKORDEONOWEJ im. Ryszarda Malickiego Puławy 21.05. 2008 r.

I miejsce kategoria I
Michał Laskowski
nauczyciel: Jacek Zelga
I miejsce kategoria II
Piotr Zarzyka
nauczyciel: Dariusz Figarski
wyróżnienie kategoria II
Aleksander Binek
nauczyciel: Artur Miedziński
^
V Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki Radom 14 -15 maja 2008

I miejsce
Joanna Pawlina - uczennica klasy IV b OSM
^
VI Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe Żyrardów 19-20 maja 2008r.

I miejsce
Zuzanna Chomicz - kl. V OSM
Ewa Zapalska - kl. VI dz
II miejsce
Julia Kurowska - kl. VI OSM
nauczyciel: Maria Filipowicz
^
45. Internationaler Akkordeonwettbewerb in Klingenthal Klingenthal(Niemcy) 02-08.05.2008 r

I miejsce
Bartosz Kołsut
nauczyciel: Artur Midziński
^
Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia
Gdańsk 25-26.04.2008 r

IV miejsce kwartet smyczkowySaraBanda
w składzie:
Julia Kurowska - skrzypce,
Aleksandra Markowicz - skrzypce,
Katarzyna Mazgajczyk - skrzypce ,
Justyna Orzechowska - wiolonczela
przygotowanie zespołu: Ewa Maria Groblewska
^
VIII Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe Sanok 19.04.2008 r.

I miejsce
duet w składzie:
Magdalena Habera - flet
Bartosz Kołsut - akordeon
nauczyciel: Artur Midziński

II miejsce
Bartosz Kołsut - akordeon
nauczyciel: Artur Midziński
^
II Festiwal Akordeonowy Zespołów Kameralnych Zabrze 10-11 kwietnia 2008

I miejsce
duet w składzie:
Magdalena Habera - flet
Bartosz Kołsut - akordeon
nauczyciel: Artur Midziński
^
VII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" Sochaczew 28-29.03.2008

II miejsce w grupie najmłodszej
Marta Klimek kl.II OSM
nauczyciel Anna Gocel
III miejsce w grupie starszej
Ewa Zapalska kl.IV dz
nauczyciel Maria Filipowicz
wyróżnienie w grupie starszej
Błażej Bębenica kl.III mł
nauczyciel Regina Kozakiewicz
^
V Międzyszkolny Przegląd Kameralistyki Fortepianowej Warszawa 06.03.2008

Wyróżnienie dla duetu:
Barbara Kubal
Michał Rasztabiga
duet przygotowała p. Ewa Skrok
^
Regionalnny Konkurs " Wykształcony słuch" Żyrardów 01.03.2008

III miejsce
Ewa Zapalska kl.VIdz
przygotowanie Elżbieta Mikołajczyk
^
VI Sochaczewskie Spotkania Kameralne Sochaczew 02.29.2008

II miejsce w grupie młodszej Zespół kameralny w składzie:
Igor Struzik - gitara
Klara Brendel - gitara
Rafał Fundowicz - gitara
Opiekun zespołu: Zbigniew Woźny
^
XIV Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej Mława 2008-02-23

I miejsce (Kategoria I grupa B)
Bartosz Kołsut
nauczyciel: Artura Miedzińskiego
^
VIII SPOTKANIA MUZYCZNE INSTRUMENTÓW DĘTYCH Warszawa 1-3 lutego 2008

Dawid Cichawa -trąbka - wyróżnienie
Patryk Wójcik - trąbka - III miejsce
nauczyciel: Zdzisława Włodarskiego
Kamil Żarnecki - trąbka - III miejsce
nauczyciel: Małgorzaty Dzikowskiej
Mateusz Zieliński - tuba - III miejsce
nauczyciel: Dariusza Krajewskiego
Adrianna Żukowska - flet -wyróżnienie
nauczyciel: Joanny Popek
Daria Falkiewicz - flet - wyróżnienie
nauczyciel: Anny Włodarskiej -Szeteli
Dodatkowo:
p.Władysława Denysova - wyróżnienie dla akompaniatora
dyrektor Zdzisław Włodarski - wyróżnienie dla nauczyciela
^
Finał VI Międzydiecazjalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Radom 11.01.2008 r

III miejsce grupa wiekowa 13 lat
kwartet SaraBanda
w składzie:
Julia Kurowska - skrzypce,
Aleksandra Markowicz - skrzypce,
Katarzyna Mazgajczyk - skrzypce ,
Justyna Orzechowska - wiolonczela
przygotowanie zespołu: Ewa Maria Groblewska
^
V Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych w Płońsku 15 grudnia 2007

Wyróżnienie:
Adrianna Żukowska kl.IV OSM Ist
Magdalena Habera kl.V OSM Ist
nauczyciel: Joanny Popek
^
V Konkurs Duetów Dziecięcych "DUETTINO" Warszawa 8-10 grudnia 2007

Dyplom za zdobycie nagrody I-go stopnia dla duetu w składzie:
Adrian Jarosiński
Kacper Dubisz
przygotowanie duetu: Ewa Skrok
^
XXXII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Castelfidardo (Włochy) 11-14.10.2007 roku

II miejsce
HUMI ACCORDION BAND pod dyrekcją Andrzeja Humskiego
III miejsce
Bartosz Kołsut
nauczyciel:Artura Miedzińskiego
^
    rok szkolny 2006/2007
I Festiwal Dziecięcej Muzyki Kameralnej "Od MoCarta do Mozarta" Warszawa 11-14.06.2007 roku

nagroda w kategorii: NAJLEPSZY KWARTET SMYCZKOWY PROMUJĄCY EDUKACJĘ MUZYCZNĄ
kwartet smyczkowy SaraBanda
w składzie;
Julia Kurowska - skrzypce,
Aleksandra Markowicz - skrzypce,
Katarzyna Mazgajczyk - skrzypce ,
Justyna Orzechowska - wiolonczela
przygotowanie kwartetu Ewa Maria Groblewska
^
XXXV Międzynarodowy Festiwal "Święto Pieśni" w Ołomuńcu (Republika Czeska) 6 -10 czerwca 2007 roku
Srebrny Medal
Chór CANTUS ANGELUS
pod dyrekcją Marii Wrzesińskiej Siczek
^
Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding" Warszawa 1-3 czerwca 2007

III miejsce w grupie średniej
Zuzanna Chomicz kl.IV
III miejsce w grupie starszej Ewa Zapalska kl. Vdz
nauczyciel: Maria Filipowicz
^
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy dla uczniów PSM I st. i OSM I st. w Kategorii solistycznej i kameralnej oraz studentów Akademii Muzycznych w kategorii kameralnej Chełm 24-27.05.2007 roku

I miejsce
Bartosz Kołsut
nauczyciel: Artur Miedziński
^
9.INTERNATIONAL WORLD MUSIC FESTIWAL Innsbruck (Austria) 17-20 maja 2007 r

II miejsce w kategorii Open
HUMI ACCORDION BAND
pod dyrekcją Andrzeja Humskiego
^
V ŻYRARDOWSKIE SPOTKANIA SKRZYPCOWE 11.05.2007 r. Żyrardów

II miejsce
Aleksandra Markowicz
nauczyciel: Wiesław Bednarz
III miejsce
Magdalena Milczarska
wróżnienie
Zuzanna Chomicz
nauczyciel: Maria Filipowicz
^
VI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów Żyrardów 18.05.2007 rok

wyróżnienia w grupie II
Marcin Wieczorek
nuczyciel: Paweł Filipiak
^
IV Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg Łódź 26-27 kwietnia 2007 rok

I miejsce w grupie I
Marcin Wieczorek
nuczyciel: Paweł Filipiak
Marcin jest również zdobywcą:
wyróżnienia w "VI żyrardowskim konkursie młodych pianistów" w grupie II w dniu 18.05.2007 w Żyrardowie
wyróżnienia w XXV konkursie młodych pianistów "Nad Kamienną" w grupie I w Skarżysku Kamiennej w dniach 18-19.04.2007
^
XXV Konkurs Młodych Pianistów "Nad Kamienną" Skarżysko Kamienna 18-19.04.2007 rok

wyróżnienia w grupie I
Marcin Wieczorek
nuczyciel: Paweł Filipiak
^
XXIV Mały Konkurs Recytatorski organizowany przez Towarzystwo Kultury Teatralnej Radom 20.04.2007 rok

laureatka nagrody prezentacji finałowych
Karolina Kozyra - uczennica klasy III OSM II st
przygotowanie: Monika Szostak
^
II Międzyszkolny Konkurs Klas puzonu, saxhornu i tuby 14.04.2007 Pabianice

II miejsce gr II
Bartłomiej Kruszyński- puzon
nauczyciel: Łukasz Hodor
III miejsce gr I
Mateusz Zieliński - tuba
nauczyciel: Dariusz Krajewski
^
Laureaci VII Przesłuchań skrzypcowych "Janko Muzykant" Sochaczew 31.03.2007

II miejsce grupa starsza
Ewa Zapalska kl.V dz
nauczyciel: Maria Filipowicz
II miejsce grupa średnia
Błażej Bębeńca kl.II mł.
nauczyciel: Regina Kozakiewicz
wyróżnienie grupa średnia
Aleksandra Markowicz kl.IV dz.
nauczyciel: Wiesław Bednarz
^
Konkurs Polonistyczny Warszawa 2007

Matylda Galas, uczennica klasy 6b OSM Ist. zdobyła tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym dla Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2006/2007.
nauczyciel: Marta Filipiak
Justyna Wójtowicz uczennica klasy II OSM II st. uzyskała tytuł finalisty Konkursu Polonistycznego dla uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2006/2007.
nauczyciel: Monika Szostak
^
III FESTIWAL AKORDEONOWY Częstochowa 14-16.03.2007 rok

Nagroda Specjalna w kategorii IV
"Akordeonowe Smyki"
pod kierunkiem Andrzeja Humskiego
^
XI Ogólnopolski Konkurs Smyczkowy Zespołów Kameralnych im. G. Bacewicz w Łodzi 13.04.2007 r.

III miejsce
Trio smyczkowe w składzie:
Julia Kurowska - skrzypce
Ewa Zapalska - skrzypce
Justyna Orzechowska - wiolonczela
opiekun zespołu: Maria Filipowicz
^
Laureaci konkursu "Miniatury skrzypcowe" Warszawa 08.03.2007

II miejsce
Zuzanna Chomicz kl.IV OSM
III miejsce
Magdalena Milczarska kl.III dz.
nauczyciel: Maria Filipowicz
III miejsce
Aleksandra Markowicz kl.IV dz.
nauczyciel: Wiesław Bednarz
wyróżnienie
Ewa Zapalska kl.V dz.
nauczyciel: Maria Filipowicz
^
I Ogólnopolski Konkurs z Literatury Muzycznej 03.03.2007

III miejsce
Joanna Pawlik kl.III śr Iist
nauczyciel: Ewa Gęga - Osowska
^
XIII Festiwal Akordeonowy Mława 8-10.02.2007 rok
I miejsce
HUMI ACCORDION BAND
pod dyrekcją Andrzeja Humskiego
duet
Magdalena Habera - flet
Bartosz Kołsut - akordeon
przygotowanie duetu: Artur Midziński
^
XV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej Przemyśl 6-9 XII 2006 rok

III miejsce w kategorii I (urodzeni w 1996 r. i młodsi)
Bartosz Kołsut
nauczyciel: Artur Miedziński
^
KONKURS OGÓLNOPOLSKI "DUETTINO" Warszawa 08-10.12.2006 r.

I miejsce duet:
Julia Kurowska- V OSM
Aleksandra Markowicz - IV dz
przygotowanie: Wiesłąw Bednarz
III miejsce duet:
Joanna Jaśkiewicz- VI OSM
Magdalena Polis - V OSM
przygotowanie: Ewa Skrok
^
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Klasyka i współczesność" Stara Zagora (Bułgaria)28.09-02.10.2006 roku

laureat III miejsca
oraz nagroda za propagowanie muzyki bułgarskiej
Jakub Sikora - V OSM Iist
nauczyciel: prof. Joanna Kurpiowska
^
    rok szkolny 2005/2006
VI FESTIWAL MUZYKI AKORDEONOWEJ im. Ryszarda Malickiego Puławy 13.06.2006 r.

II nagroda w kategorii I
Bartosz Kołsut
III miejsce w kategorii I
Piotr Zarzyka
wyróżnienie w kategorii I
Michał Lackowski
^
II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "MISTRZ LITERATURY DZIECIĘCEJ OSKAR RIEDING" Warszawa 11.06.2006 r.

I miejsce
Ewa Zapalska kl.IV dz
nauczyciel: Maria Filipowicz
III miejsce
Aleksandra Markowicz kl.IIII dz
nauczyciel: Wiesław Bednarz
IV miejsce
Katarzyna Mazgajczyk kl.IV OSM
nauczyciel: Maria Filipowicz
^
IV Żyrardowskie Spotkania Skrzypcowe Żyrardów 16.05.2006

II miejsce
Zuzanna Chomicz kl.III OSM
nauczyciel: Maria Filipowicz
wyróżnienie
Magdalena Milczarska kl.II dz
nauczyciel: Maria Filipowicz
wyróżnienie
Julia Kurowskakl.IV OSM
nauczyciel: Magdalena Artman-Zalewska
^
OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH PIANISTÓW "Nad Kamienną" Skarżysko Kamienna kwiecień 2006 r.

I miejsce + nagroda główna
Kacper Dubisz - VI OSM
nauczyciel: Ewa Skrok
^
III REGIONALNY PRZEGLĄD DOROBKU ARTYSTYCZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY "PREZENTACJE TEATRALNE 2006" Radom 07.04.2006

I nagroda
Zespół teatralny "Nasza Klasa III B"

^
IV Wiosenny Festiwal Fletowy 3-4.IV.2006 Sochaczew

III miejsce
Magdalena Nędzi
nauczyciel: Joanna Popek, Przemysław Rodzoch
wyróżnienie
Adrianna Żukowska
nauczyciel: Joanna Popek i Joanna Różańska
wyróżnienie
Marcelina Minda
nauczyciel: Joanna Różańska
akompaniatorzy: Paweł Filipiak, Emilia Markowska
^
Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych i Perkusyjnych szkół muzycznych I stopnia 28.IV.2006 Kielce

I miejsce
Kacper Kot kl. I OSM
nauczyciel: Barbara Galas
^
II Konkurs Duetów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia "Młody kameralista" 18.V.2006 Starachowice

III miejsce
Sekstet Instrumentów Dętych Blaszanych w składzie:
Jan Sosnowski - puzon
Adam Kramer - puzon
Jakub Gumiński - puzon
Kacper Sienkiewicz - puzon
Wojciech Gadaszewski - tuba
Mateusz Zieliński - tuba
pod kierunkiem: Dariusza Krajewskiego
^
VI Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej Giżycko 24-25.03.2006 roku

I miejsce - nagroda specjalna
HUMI ACCORDION BAND
pod dyrekcją: Andrzeja Humskiego
II miejsce
zespół AKORDEONOWE SMYKI
pod kierunkiem: Andrzeja Humskiego
^
Przesłuchania skrzypcowe"Janko Muzykant" Sochaczew 17.03.2006

II miejsce
Ewa Zapalska kl.IV dz
nauczyciel: Maria Filipowicz
III miejsce
Aleksandra Markiewicz kl.III dz
nauczyciel: Wiesław Bednarz
^
VII Muzyczne Spotkania Instrumentów Dętych 26-27.II.2006 Warszawa

III miejsce
Magdalena Nędzi-flet
nauczyciel: Joanna Popek
akompaniament: Iwona Pachuta
III miejsce
Dawid Cichawa-trąbka
nauczyciel: Zdzisław Włodarski
Dominik Gawroński-trąbka
nauczyciel: Małgorzata Dzikowska
akompaniament: Teresa Makowiecka
^
IV Sochaczewskie Spotkania Kameralne Sochaczew 25.02.2006

II miejsce
Trio smyczkowe w składzie:
Julia Kurowska kl.IV OSM - skrzypce
Ewa Zapalska kl.IV dz - skrzypce
Justyna Orzechowska kl.IV dz - wiolonczela
opiekun zespołu: Maria Filipowicz

III miejsce
Trio fortepianowe w składzie:
Katarzyna Dabińska-flet
Katarzyna Sadowska-wiolonczela
Jakub Sikora-fortepian)
opiekun zespołu: Anna Włodarska-Szetela
^
VII Muzyczne Spotkania Instrumentów Dętych 25.II.2006 Warszawa

wyróżnienie
Michał Dominiczak-obój
nauczyciel: Łukasz Dzikowski
akompaniament: Wanda Dąbrowska
^
I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych im.Władysława Lutaka 25.XI.2005 Kraków

wyróżnienie
Dorota Cholewa-trąbka
nauczyciel: Małgorzata Dzikowska
akompaniament: Paweł Filipiak
^
Makroregionalny Konkurs uczniów klas kontrabasu Warszawa 18.11.2005

III miejsce
Wojciech Gumiński kl.IV śr
nauczyciel: Ireneusz Winiarski
^

D
www.warta.pl